Treść opublikowana przez siwy2326
-
B6 DIVISION
Widziałem widziałem podziękował
-
B6 DIVISION
Ale ruch mieliśmy tu wczoraj
-
B6 DIVISION
Drugi raz już dzisiaj, na ostro się kręci. nabazgrane z Tapatalka Widzę właśnie. Obudziłem się o 19 a tu plac zabaw zamknięty a w piaskownicy nasrane i rozmazane. [emoji15] [emoji52]Tapniete z HGW 2 Prywaciarz od foli miał zagrabić ale gdzieś zaginąłnabazgrane z Tapatalka Śpi, gadać nie może... podobno załapał jakas egzotyczna chorobę przez folię z tajwanu.Tapniete z HGW 2 albo szybkie fury i szybkie Bułgarki po drodzeciśnieta sie w gips chopy Kaju bo następnym razem gacie bedą na głowie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy Krzychu jak dojedziesz w wakacje na nasze Mazury to spijemy sie po rowno bez fallstartu [emoji12] wysłane z Galaktycznej S5 Dojadę napewno Nawet mam jeszcze flachę od ciebie
-
B6 DIVISION
Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy
-
B6 DIVISION
Ile przeceny masz na te relingi ??
-
B6 DIVISION
Na początek cos dobrego a pozniej co będzie
-
B6 DIVISION
Jak będzie dużo to nie będzie problemu
-
B6 DIVISION
A konwój będzie z czwartkowego lokum do stasindy?
-
B6 DIVISION
Trenuj trenuj bo ciężka przeprawę będziesz miał [emoji12] [emoji482]Mam nadzieje ze sie nie zawiodę
-
Szarpnięcia ,,budą" 1.9 TDI Pomocy
Filtr paliwa do wymiany i sprawdzic pompki Vag'iem kanał 13 Albo podjedź do Piotra Juby_p tez jest z Płocka
-
B6 DIVISION
Wszyscy chyba trenują przed BT taka cisza
-
B6 DIVISION
Pany,jakie sruby do felg idą do naszych aut,chodzi mi o gwint,długość,itd.
-
B6 DIVISION
2260vzk lepiej wstaje niż np.BRD,GTB17 czy GTB2260vk i to jest sprawdzone. Vzk lepiej wstaje niż awx po czipsie? Reakcja na gaz też? Zabawkowych nie biorę pod uwagę,dół ma lepszy i tylko to.
-
B6 DIVISION
2260vzk lepiej wstaje niż np.BRD,GTB17 czy GTB2260vk i to jest sprawdzone.
-
B6 DIVISION
Bierz od razu GTB22 nie bedziesz musiał robić drugi raz Z GTB22 jest chyba dużo rzeźby co? Wolałbym P&P no i ni potrzebuje pińcet kucy Nie no pomału...będę chciał wszystko ogarnąć ale zobaczymy na ile budżet pozwoli Bierz od razu GTB22 nie bedziesz musiał robić drugi raz Z GTB22 jest chyba dużo rzeźby co? Wolałbym P&P no i ni potrzebuje pińcet kucy Nie no pomału...będę chciał wszystko ogarnąć ale zobaczymy na ile budżet pozwoli I tak bedziesz musiał spawać i stroić to na twoim miejscu wrzuciłbym 22 ,poza tym 22 lepiej wstaje
-
B6 DIVISION
Bierz od razu GTB22 nie bedziesz musiał robić drugi raz
-
B6 DIVISION
W każdym raczej są takie same belki wiec trzeba
-
Co kupic i gdzie?jakie amorki?
Bilstein b6
-
B6 DIVISION
Wesołych Świąt Panie i Panowie
-
B6 DIVISION
Sprawdź czy podcisnienie masz dobrze podlaczane
- B6 DIVISION