Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy2326

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy2326

  1. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widziałem widziałem podziękował
  2. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale ruch mieliśmy tu wczoraj
  3. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Drugi raz już dzisiaj, na ostro się kręci. nabazgrane z Tapatalka Widzę właśnie. Obudziłem się o 19 a tu plac zabaw zamknięty a w piaskownicy nasrane i rozmazane. [emoji15] [emoji52]Tapniete z HGW 2 Prywaciarz od foli miał zagrabić ale gdzieś zaginąłnabazgrane z Tapatalka Śpi, gadać nie może... podobno załapał jakas egzotyczna chorobę przez folię z tajwanu.Tapniete z HGW 2 albo szybkie fury i szybkie Bułgarki po drodzeciśnieta sie w gips chopy Kaju bo następnym razem gacie bedą na głowie
  4. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema z rana
  5. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy Krzychu jak dojedziesz w wakacje na nasze Mazury to spijemy sie po rowno bez fallstartu [emoji12] wysłane z Galaktycznej S5 Dojadę napewno Nawet mam jeszcze flachę od ciebie
  6. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy
  7. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile przeceny masz na te relingi ??
  8. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na początek cos dobrego a pozniej co będzie
  9. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak będzie dużo to nie będzie problemu
  10. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A konwój będzie z czwartkowego lokum do stasindy?
  11. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trenuj trenuj bo ciężka przeprawę będziesz miał [emoji12] [emoji482]Mam nadzieje ze sie nie zawiodę
  12. Filtr paliwa do wymiany i sprawdzic pompki Vag'iem kanał 13 Albo podjedź do Piotra Juby_p tez jest z Płocka
  13. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszyscy chyba trenują przed BT taka cisza
  14. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany,jakie sruby do felg idą do naszych aut,chodzi mi o gwint,długość,itd.
  15. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2260vzk lepiej wstaje niż np.BRD,GTB17 czy GTB2260vk i to jest sprawdzone. Vzk lepiej wstaje niż awx po czipsie? Reakcja na gaz też? Zabawkowych nie biorę pod uwagę,dół ma lepszy i tylko to.
  16. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    2260vzk lepiej wstaje niż np.BRD,GTB17 czy GTB2260vk i to jest sprawdzone.
  17. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz od razu GTB22 nie bedziesz musiał robić drugi raz Z GTB22 jest chyba dużo rzeźby co? Wolałbym P&P no i ni potrzebuje pińcet kucy Nie no pomału...będę chciał wszystko ogarnąć ale zobaczymy na ile budżet pozwoli Bierz od razu GTB22 nie bedziesz musiał robić drugi raz Z GTB22 jest chyba dużo rzeźby co? Wolałbym P&P no i ni potrzebuje pińcet kucy Nie no pomału...będę chciał wszystko ogarnąć ale zobaczymy na ile budżet pozwoli I tak bedziesz musiał spawać i stroić to na twoim miejscu wrzuciłbym 22 ,poza tym 22 lepiej wstaje
  18. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bierz od razu GTB22 nie bedziesz musiał robić drugi raz
  19. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W każdym raczej są takie same belki wiec trzeba
  20. Bilstein b6
  21. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wesołych Świąt Panie i Panowie
  22. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdź czy podcisnienie masz dobrze podlaczane
  23. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  25. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak cos to biorę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.