Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. duzo robi tez gleba i opona zauwazcie ze na zdjeciach z internetu audi rs3 ta felga szalu nie robi
  2. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    nie nie a8 d3 to a8 d3 i nie ma lepszego auta jak dla mnie no moze poza a8 d4 ;P
  3. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    tak s6 c6 bedzie pewnie niedlugo na sprzedaz dlatego nie bede jej tu nawet prezentowac moge tylko powiedziec 09.2007 czarny sedan bezwypadkowy oczywiscie 5.2 435KM
  4. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    nawet nie mam fotek narazie
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    nie wiem czy bede tu pokazywac S6
  6. ale kozak w *uj .... ;D felga i zawias robia robote daj wiecej fotek ....
  7. w q7 chyba nie trzeba zmieniac zegarow pod acc prawda ?
  8. dobry mod kozacko wyszlo tez u siebie napewno tak zrobie ....
  9. hahaha Przecież chodzi tylko o samochód a nie cycki żony :-D cycki zony tez raz byly i to calkiem ciekawe sory za OT
  10. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    hahahahaha ;D o kurde a ja naprawde czulem ze ona grzeje :/ ale wtopa myslalem ze grzenie jest po prostu delikatne tak samo jak mialem w s6 tylko ze tam grzanie wlaczalo sie przy wlaczeniu podgrzewania fotela kierowcy.... a slyszalem ze w d3 przycisk jest na kolumnie kierownicy wiec myslalem ze to ten na chwile wlaczylem i po chwili go odkliknalem dobra juz nie wazne ... nich nikt nie podejmuje tego tematu bo mi glupio usunalem to z listy wyposazenia ;D swoja droga mala ciekawostka jest ze po stronie pasazera jest w schowku drzwi pamiec fotela .... a po stronie kierwocy nie ma przez chwile jak wracalem mialem styka ze kupilem angola ;P ale po chwili przypomnialo mi sie ze jesli auto ma keyless go z czytnikiem linii papilarnych to wszystkie ustawienia sa zapietywane w zaleznosci od tego ktory wlasciciel wsiadzie i kogo palec bedzie przylozony i pod to sie wtedy wszystko ustawia.
  11. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    3ramienne kierownice nie maja podgrzewania ;-) tez tak myslalem ja mam wrzucilem fotke ... podgrzewania kierownicy grzanie dziala kiera ori nie wiem czemu tak jest ale cieszy mnie to niezmiernie
  12. tak z a8 d3 zacnie wyglada fajny dupowoz
  13. za***iste fotki .... motyw z alcantara na dekorach wg mnie maga dobry dla mnie kozak
  14. tak ... zmieniono wlasnie kolorystyke wnetrza najlatwiej to poznac po tym ze plastiki nad klimatronikiem, klimatronik, zegary po lifcie sa czarne a przed szare. no i wtedy tez 3.0tdi poprawili i moc wzrosla z 224 na 233 KM
  15. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    a no rzeczywiscie ... 6 miejsc ;D widzialem wszystkie a8 na forum kosmetykiaut jestem pod wrazeniem tego co robia ludzie ... zamierzam kupic teraz troche dobrych kosmetykow aczkolwiek napewno drugi makki ze mnie nie bedzie nie mam po prostu miejsca ani czasu ... a w dodatku jakbym juz tak mega bardzo ja umyl to podejrzwam ze jakbym jechal potem gdzies w trasie to bym plakal ze sie brudzi hehe dodalem 5 fotek: tylna kanapa / zamykanie klapy / kierownica i zegary / fotel pasazera / ekran mmi
  16. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    wszystkie a8 d3 majace z tylu kanape maja 5 miejsc w dowodzie. Chyba ze sa ta wersje long majace 4 oddzielne fotele to wtedy sa 4 miejsca .... ps. kanapa jest wygodna dla 3 osob ( oczywiscie jesli w ogole mozna mowic o wygodzie 3 osob z tylu w jakimkolwiek aucie ) moze tylko tak wyglada ...
  17. kuredu a wiesz juz ile pali jezdzac wylacznie po miescie ?
  18. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Nadinterpretujesz. Weź dwa głębokie oddechy i przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Miłego i bezawaryjnego użytkowania autka życzę malik nie nadinterpetuje a jesli tak to sorki, ale wiem jak ludzie nieraz podchodza do tego co ktos pisze o spalaniu. .... nigdy nie mialem zapedow zeby pisac bajki co do spalania... wrecz przeciwnie przewaznie moje auta byly w gornej granicy spalania podawanego na forach tym bardziej bylem zaskoczony widzac na fisie 10.0 po tej trasie ( tak w ramach przypomnienia ... gumy obecne na aucie to 235/55R17 zima ... podejrzewam ze po zmianie na 255/265/275 ... spalanie minimalne na trasie wzrosnie ) S6 tez robila wlasnie takie wyniki aczkolwiek malo mialem okazji takich tras... normalna jazda s6 po trasie u mnie zawsze potem byla 11L-15L benzyny ( 13L-17L gazu ) +/- w zaleznosci od tego jak bardzo mi sie spieszylo. czytalem wlasnie u ciebie w watku o tym spalaniu ale nie chcialem juz go tam poruszac zeby nie zrobic jakiegos syfu w temacie. ile katalogowo wazy a6 c6 3.0tfsi? w ramach OT i jako ciekawostka: s8 d4 4.0tfsi 520KM spalanie na 4 odlaczanych cylindrach
  19. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    uwazasz ze sciemniam ? mowie ile mi fis pokazal nigdy nie mowilem ze 1.9tdi pali mi w miescie 5l jak niektorym ... moja a4 1.9tdi palila 8-9L TT 1.8T palila mi w miescie 13-17L S6 palila mi w miescie 20L+ a8 tak samo .... mowie ile fis pokazal, przy oszczednej jezdzie na trasie na dystansie 550km... nikt mi nie musi wierzyc. Jechalem oszczednie bo wracalismy na dwa auta a drugie to punto 1.2 60KM ... gdzie dla tego auta 130-140km/h to nie byla oszczedna jazda ... a na trasie spalilo ponad 8L ... a fis w a8 pokazal rowne 10.0L tyle w temacie. a co do s6 i a8 .... ja s6 tez mialem manuala a a8 mam tipa ... i szczerze powiem ze w miescie dokladnie to samo pala tak samo jak i na trasie a co do tego czy automat wiecej pali ... tak pewnie tip pali troche wiecej niz manual np patrzac na s6 tip i s6 manual.... ale ja nie widze roznicy miedzy moim bylym s6 a ta a8 .... no i nie byłbymltego taki pewien czy automat bedzie palic wiecej przy oszczednej jezdzie i stalej predkosci typu 130-140km/h. poztym tak jak mowilem dwoch znajomych tez ma d3 4.2 i oboje potwierdzaja wynik ze 10L jest do zrobienia przy oszczednej jezdzie autostradowej. ( wg FISa ) prosze juz o nie krecenie afer na temat spalania... jesli ktos uwaza ze sciemniam ( nie mam tu na mysli malika tylko ogolnie ) ( chociaz nie wiem jaki mialbym w tym cel ) to niech to zostawi dla siebie i uwaza ze podalem wynik o litr czy dwa za maly ... ja mowie ile mi FIS pokazal i tyle.
  20. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    nie wiem ile wazylo s4 b7 ale s6 c5 manual wazylo 1810kg a a8 d3 4.2 wazy 1860kg wiec roznica masy zerowa ( podejrzewam ze s4 b7 tez +/- tyle wazy co wyzej wymienione samochody ) do tego na tipie jak wrzuci szostke to obroty sa naprawde niskie S6 robilem przy oszczednej jezdzie dokladnie takie same wyniki .... z tego co mowili znajomi to wlasnie jak sie jedzie autobahnem to im tez pokazuje wyniki 9.5-11L przy oszczednej jezdzie w a8 d3 4.2
  21. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    a wlasnie nie pisalem jeszcze o spalaniu ;D wracajac 550km po autostradzie do domu ( z tego miasto to bylo jakies 20 km ) jadac caly czas 130-140km/h na fisie bylo rowno 10.0 co uwazam za mega wynik jak na ta mase i v8 pod maska jezdzac po miescie na krotkich dystansach w miare dynamicznie aczkolwiek bez kickdowna mam caly czas miedzy 18-22 L co jest dokladnie takim samym wynikiem jaki mialem w s6
  22. seria wygladala kapciowato na poczatku ale teraz po zderzaku s-line i lampach sie zmienila nie do poznania .... moglbys wrzucic jeszcze jakas fotke zaraz po zakupie zeby bylo do porownania ile sie zmienilo. lampy z ostatniego liftu to wg mnie tez dobry krok ps. czemu masz szary panel klimatronika ? bo z tego co widze zegary masz czarne wiec to jest polift ( maly lift ) wiec panel klimatronika powinien byc tez czarny.... jesli gdzies bylo wyjasnienie czemu tak jest to sory
  23. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    jestes pewien ze w d3 dziala w korkach ? bo z tego co widze po zegarach zakres dzialania to 30km/h do 200km/h wiec z gazety nici
  24. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    bez problemu sie to w A8 doklada i nie kosztuje to majatku wiec no stress ;-) grill z radarem / manetka / zegary cos jeszcze ? ;> ale to i tak ewentualny mod na przyszlosc .... nie latam duzo po trasach wiec nie jest mi to niezbedny bardziej niz z samego distrona cieszylbym sie z tego ze mam wielki FIS miedzy zegarami
  25. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    ja tez bym wolal jasne wnetrze ale niestety przy samochodach uzywanych ciezko jest znalezc dokladnie to czego sie szuka po 2 miesiacach poszukiwan i tak ciesze sie ze trafilem wlasnie czarnego polifta tak jak chcialem .... z prawie kompletnym wyposazeniem. ( brakuje distronica - czyli radaru utrzymujacego odleglosc, no i tylnej kanapy na fullu ( masazu i wentylacji oraz pelnej regulacji dwoch oddzielnych foteli i systemu multimedialengo z tylu ) ( co w wersjach krotkich a8 jest dosc rzadkie )... czarne dla mnie tez jest OK ... + czarnego to takie ze bedzie latwiejsze do utrzymania w nalezytym stanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.