Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. ja bym jeszcze dolozyl do planow progi i listwy nadprogowe oraz grill z s4 jesli nie chcesz tylnego zderzaka z wystajaca dokladka ..... no i zdejmij ten znaczek s4 ... bo to troche odpust w dieslu ktory ma tylko przedni zderzak z s4
  2. kozacko wyszlo jak juz beda zwrotnice i kola z dobrym et to bedzie przech*j ale wnetrze jasne srednio do bialego lakieru .... musi byc czarno w srodku wg mnie
  3. ok to powodzenia w modach i oby sie sprawowala jak najlepiej bede obserwowal
  4. fajnie ze kombi i 330d, i dobrze ze polift dla mnie minus ze automat ale to kwestia gustu.... kolor fajny ... wnetrze pokaz jakies plany ? ja bym zdjal ten hak, zmienil lampy przod i tyl zeby wywalic pomarancz z nich czemu 211KM ? masz wykres ? nie jest ciasno po przesiadce z a6 c5 ?
  5. ok to powaznie pytam dasz wreszcie ten wykres i nazwe tej firmy ktora ci robila program ?
  6. i bardzo dobrze nie przejmuj sie niczym .... krytykujemy tylko ciebie tutaj bez powodu, czesto sie czepiamy ludzi bez powodu ;D tacy jestesmy zli o okrutni.... i jestesmy pusci bo jezdzimy na takich samych kolach przy quattro a ty wiesz ze mozesz montowac na przod mniejsze kola a na tyl wieksze i nic sie nie stanie napedowi w dodatku masz program na 265KM ale wykresu nie ma z firmy specjalizujacej sie w audi ktorej nazwy nie chcesz podac .... ale kazdy doskonale wie o co chodzi ta firma to ebay .... a niedlugo bedziesz mial 300KM i czakiemu opadnie szczeka nie przejmuj sie opinia innych i zapodaj jeszcze pare gadzetow do srodka bo ich tam za malo a co ty myslisz ze jestes jedynym polakiem w anglii ?
  7. hahahah patrzcie nie wierze: ja juz nie odpisuje jemu na pw chcialem na poczatku je kupic i mialem kogos kto by mi je odebral ale ja juz naprawde rezygnuje ...
  8. wyzej pisales ze za komplet felg chcesz 1500zl a teraz piszesz znowu ze 1500zl z wysylka hehe czyli zostanie ci pewnie okolo tysiaka a znowu na samym poczatku pisales ze chcesz 200 funtow czyli +/- 900zl a co do kursu walut to wystarczy wejsc na google.pl i wpisac kurs funta wez ty pomysl co ty piszesz bo znowu z sam z siebie glupka robisz
  9. ja juz nie chce felg od tego goscia jak ktos chce to sobie niech je wezmie: tutaj cytaty najpierw: potem: na co odpisalem: nastepnie: i na koniec wiec ja dziekuje za interesy z tym panem jak ktos chce to niech je bierze ... ale ja nie dam 1500zl za felgi w ciemno + wysylka nie widzac ich i nie wiedzac czy sa proste czy nie i w jakim sa stanie.... 200funtow moglem dac ale teraz ja odpadam wiec jak ktos chce to niech licytuje sie z nim.
  10. jedna mial bajk 2.0tfsi dtm fwd, a druga to byla s4 dtm kolegi arki
  11. BIORE JE !! szczegoly mozemy ustalic juz na privie :> oj tam oj tam pw tez juz wyslalem wczesniej ale tutaj napisalem tez zeby bylo wiadomo potem moze beda 19" na sprzedaz to ty sobie kupisz :gwizdanie:
  12. BIORE JE !! szczegoly mozemy ustalic juz na privie :>
  13. a czy moglbys mi jednak podac nazwe tej firmy ktora ci robila chipa i pokazac ten wykres ? ps. a jezdzij sobie dalej na 245 przod i 255 tyl twoje quattro twoj problem .... ps2. mozesz nawet sobie zrobic 225/35R19 i 255/35R19 i myslec ze wielkosc calego kola bedzie taka sama zyj w tym przekonaniu a potem zglos sie do kogos z forum po czesci moze czaki22 da ci jakas znizke a co do felg tych nowych co niby sa drozsze i wiekszosc z nas by na nie pol roku pracowala to niezle masz .... te felgi ogolnie sa nic nie warte ..... chyba ze przeliczymy cene za kilogram aluminium to wtedy wyjda chyba najkorzystniej. ludzie staraja sie ciebie wciagnac na dobra droge ale ty jestes strasznie oporny
  14. 35 cali a tak serio to nie pisze sie 245/19/35 tylko 245/35R19 to po 1. po 2. niezle dobrales opone do quattro i do a4 .... nie dosc ze twoja a4 nie powinna miec takiego profilu przy 19" i 245 czy 255 to jeszcze z przodu masz 245/35 a z tylu 255/35 obwod kola przy quattro powinien byc taki sam na obu osiach pozatym twoja buda i tym samym nadkola sa za male dla opon typu 255/35R19 .... tam powinno byc 235/35R19 zeby to jakos sensownie wygladalo a co do samego wzoru felg to dla mnie .... lipa ps. masz moze gdzies wykres z hamowni ? i czy mozesz wreszcie podac firme w ktorej robiles program ?
  15. "Gdybys krzyczal przez 8 lat, 7 miesiecy i 6 dni wyprodukowalbys wystarczajaco energii do podgrzania 1 filizanki kawy (Nie wydaje mi sie to warte wysilku). Gdybys puszczal baki bez przerwy przez 6 lat i 9 miesiecy wyprodukowalbys wystarczajaco gazu równego energii bomby atomowej (No to mi sie wydaje bardziej warte wysilku!). Ludzkie serce wytwarza wystarczajace cisnienie aby wystrzelic krew na odleglosc 20 metrów. (O ludzie!) Orgazm swini trwa 30 minut (W przyszlym zyciu chce byc swinia). Karaluch zanim umrze moze zyc jeszcze przez 9 dni po odcieciu mu glowy (Ciagle jeszcze mysle o tej swini). Uderzajac glowa w sciane zuzywasz 150 kcal na godzine (Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy). Pchla moze skoczyc na odleglosc 350 dlugosci wlasnego ciala. To tak jakby czlowiek skoczyl na odleglosc boiska. (30 minut... szczesciara z tej swini! Wyobrazasz to sobie?) Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co moze byc tak smacznego na dnie stawu?). Niektóre lwy kopuluja 50 razy dziennie. (Nadal chce byc swinia w przyszlym zyciu... stawiam jakosc nad ilosc). Motyle smakuja jedzenie stopami (Cos co zawsze chcialam wiedziec). Najsilniejszym miesniem jest...jezyk. (Hmmmmmm......). Osoby praworeczne zyja przecietnie 9 lat dluzej niz osoby leworeczne. (Jezeli jestes obureczny powinienes wykalkulowac przecietna?) Slonie sa jedynymi zwierzetami, które nie potrafia skakac (OK, to w zasadzie jest fajne). Koci mocz swieci w podczerwieni (Zastanawiam sie komu zaplacono, zeby to zbadal?). Strusie oko jest wieksze niz strusi mózg (Znam takich ludzi). Rozgwiazdy nie maja mózgu (Takich ludzi tez znam). Niedzwiedzie polarne sa leworeczne (Jak zmienia reke to beda zyly dluzej). Ludzie i delfiny sa jedynymi stworzeniami, które uprawiaja sex dla przyjemnosci. (A co z ta swinia?)"
  16. [br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 07:13_________________________________________________kozackie auto a koszt tuningu pewnie sie zmiescil w 100 funtach co wg mnie na minus: SWIATLA DIODOWE PODSWIETLAJACE TYLNA REJESTRACJE SWIATLA DIODOWE I SWIATLA DZIENNE Z PRZODU XENON 8000 NA KROTKIE I DLUGIE SWIATŁA OWIEWKI NA DRZWI KARBONOWY REKIN NAKLADKA NA KIEROWNICE JAKAS WYCIERACZKA KOLO DRAZKA SKRZYNI BIEGOW TA SAMA WYCIERACZKA NA DESCE ROZDZIELCZEJ CHROM NA METRY NA "WYWIETRZNIKACH KABINOWYCH" OWIEWKI NA WSZYSTKIE SZYBY CABONOWE PODKLADKI POD TABLICE REJESTRACYJNE FOLIA NA PRZEDNICH I TYLNYCH SWIATLACH ps. swoja droga dziwnie musi wygladac xenon w lampach w ktorych nie masz soczewki :gwizdanie:
  17. Co do komfortów z e65 fakt to są kozaki. Ale z tego co kojarze to w e60 występują inne stołki niż te co w e65 i aż takie dużego wow nie robią.. to zle kojarzysz fotele komfortowe sa dokladnie takie same w e60 i e65 ... te i te moga miec dokupione funkcje podgrzewania, wentylacji i masazu moze mylisz je z fotelami sportowymi ktore tylko i wylacznie wystepowaly w e60. takie ot w a8 d3 tez byly fotele zwykle, komfortowe i sportowe ( komforty do sportow sa bardzo podobne ... ale np w sportach nie bylo nawet za doplata wentylacji i masazu )
  18. no fakt faktem siedzialem w s-line w audi i komfortach ( z e60 i e65 ) w bmw i moge smialo stwierdzic ze komforty sa lepsze niz s-line w a6 c6 i niz komforty w a8 d3.... ale sama skora mi sie nie podoba bo jest za mocno chropowata.
  19. a kliknąć w fote to nie łaska? wczesniej po kliknieciu sie nie powiekszaly do normalnego rozmiaru tylko nadal byly male :gwizdanie:
  20. jak po przesiadce z 530xd do 2.0tdi ? swoja droga zacnie wyposazona jak na 2.0tdi .... tylko zmien ten panel klimatronika tak jak napisales ale wg mnie auto nieporozumienie jesli chodzi o polaczenie gabarytow, prestizu i silnika 2.0tdi 140KM .... auto ( poza silnikiem jak dla mnie ) fotki ( ich wielkosc ) ogolnie fajnie wyglada, dobrze ze kombiak, w miare wyposazony, fajny kolor, dobry rocznik tylko ten silnik dla mnie to nie do tego auta .... ale kazdy ma inne preferencje wiec zycze oby sie dobrze sprawowala
  21. to teraz jeszcze wlacznik poliftowy swiatel by sie przydal do kompletu
  22. troche szkoda .... moze zdziadzialem ;D ale jak juz bede mial cos rezac to sprzedam to i kupie cos wiekszego bo mi sie komfort spodobal
  23. chyba padl do teraz nie znalazlem zderzaka tyl do sedana a nie chce robic niekompletnego pakietu wiec ci nie dorownam jesli chodzi o mody w tym aucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.