Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. nie płaci się mandatu, zabierają dowód i dostajesz skierowanie na dodatkowe badanie techniczne i na stacji diagnostycznej płacisz za sprawdzenie przepuszczalności szyb. po otrzymaniu zgody przez diagnostę udajesz się do UM po swój dowód (max do 7 dni) mylisz sie .... mozesz dostac manadat do 200zl za pojazd niesprawny technicznie...
  2. wszystkie szyby mam przyciemnione bez wyciagania.... co do kontroli to mamy trzy wyjscia przekonac ze szyby maja atest ... niestety juz to nie przechodzi zeskrobac folie przy panu mundurowym czyli usunac usterke na miejscu dac dowod i nie skrobac a potem pojechac na stacje kontroli pojazdow i zaplacic 20zl za to zeby pan diagnosta obejrzal auto czy usterka zostala usunieta.
  3. zeby zabrac dowod nie jest potrzebny miernik przepuszczalnosci swiatla .... wystarczy podejrzenie policjanta tak samo wyglada sprawa glosnosci wydechu i wielu innych rzeczy. Policjant przypuszcza ze cos jest nie tak a diagnosta potem to bada a my jako uzytkownicy za to placimy chociaz ja tam przewaznie skrobie szyby na miejscu ....
  4. poraz dwunasty liczac a4/tt/s6 w s6 pierwszy raz... ciekawe ile pojezdze bez zrywania przodu tym razem :gwizdanie:
  5. doszedl nowy mod ;D sciema wszystkich szyb poraz dwonasty .... ja sie nie poddam ;P. ( oprocz czolowej ) folia 80% czyli zostalo przepuszczalnosci 20% ( wymagane jest dla przednich bocznych 70% ;p wiec ciut przekroczylem ). Na dniach wrzuce fotki
  6. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jedz do warszawy lub do wroclawia i tyle... ale cena ;D za firme ktora ma praktycznie zero doswiadczenia i proponuje boxy do aut :polew:
  7. Nowak_zg odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    jest piekna teraz its bjutiful zawsze lubilem dobrze zrobione e30 na waskiej lampie
  8. przod moze jest ciut nizej ale ten tyl wydaje mi sie wyzej
  9. mam czas do namyslu umowilem sie na 18 kwietnia...
  10. Z ciekawości.. Ile wyszła Cię taka instalka na gotowca ? dzentelmeni o pieniadzach rozmawiaja na pw wiec masz pw lajtowo _________________________________________________ i niedlugo dojdzie nowy mod 12 proba ( po 11 sciagnieciach folii ) oklejenia calego auta ... bedzie to dziewicze oklejenie eski jeszcze nie wiem czy bedzie srednio-jasno czy srednio-ciemno napewno nie bedzie betonu ani nie bedzie mega lajtowo .... wszystkie szyby tak samo ... i zastanwiam sie czy nie zrobic tez czolowej
  11. a nie woli starszej x5 niz tego mercedesa ? http://allegro.pl/bmw-x5-3-0d-pelna-opcja-od-wlasciciela-warto-i1556128776.html lub touarega http://otomoto.pl/volkswagen-touareg-2-5tdi-jasne-skory-okazja-C17194866.html 2.5tdi r5 to udana jednostka nie mylic z v6 2.5tdi bo to dwa rozne silniki. lub xc90 http://allegro.pl/czarne-xc90-summum-2-5d-jasne-skory-xenon-navi-i1541589118.html ewentualnie discovery ( ciut powyzej 50tys ) http://otomoto.pl/land-rover-discovery-pneumatyka-2-7-td-v6-C16609795.html lub range rover http://otomoto.pl/land-rover-range-rover-vouge-C17918943.html wg mnie te wszystkie auta wygladaja lepiej i sa lepsze niz stary ml ktory w srodku jesli chodzo o deske i zegary wyglada jak troche zaokraglony w124 ;p
  12. Widzę różnicę... . Chciałem się tylko upewnić. Zresztą płacąc 45 tyś zł za BMW E46 i więcej to już w tej kwocie dostanę BMW E90... to kup e90 w kwocie 45 tys w coupecie i 3litrowym dieslu ..... za 45 to kupisz golasa diesla 320d w sedanie lub kombi. nastepca w podobnym wydaniu czyli 330d w coupe sie zaczyna cenowo od ok 100 000zl.... a4 b6 tez mozesz kupic za 18 tys i za 38tys kazde auto ma pewna rozpietosc wiadomo ze wersja na full wypasie z dobrym silnikiem i konca produkcji nie bedzie kosztowala tyle co golas z poczatku produkcji.... a czy wybierzesz e90 golasa czy e46 z konca produkcji to juz indywidualny wybor ... ja zawsze wolal dobrze wyposazone auto ale starsze niz jezdzic czyms nowszym a w srodku np podstawowe stolki i ogolnie bieda... zeby nie bylo OT w temacie kolegi to napisze ze szkoda auta ... ale mam nadzieje ze szybko trafi mu sie cos dobrego co uda sie pomodzic
  13. a widzisz roznice miedzy poliftem 2003r 330cd na wypasie a 320i benzyna z 99r ? myslales ze ile taki polift jest warty 30 tys ? poszla za ponad 40 bo tyle byla warta. jeszcze niedawno 330cd kosztowaly ok 50 - 55 tys na wypasie. cena adekwatna do auta ... za coupete na wypasie z konca produkcji w dobrym silniku trzeba polozyc to nie benyzna z poczatku produkcji....
  14. http://www.smog.pl/wideo/42944/bokser_ale_urwal/
  15. fakt faktem ze auto z polowa przyciemnionych szyb wyglada srednio .... jak woz przedstawiciela handlowego ;P ( tutaj przynajmniej sedan to az tak to nie razi ) ale ja bym dorobil przod ... a co do tlumaczenia sie mlody sie nie tlumaczyles bo moze meiszkasz w takiej okolicy ... miron moze ma gorzej ja 11 razy zrywalem lub tracilem dowod za szyby.... ale potem juz nie trzeba sie tlumaczyc po prostu bierzesz to na klate i robisz od nowa bo komfort i wyglad z przyciemnionymi przednimi jest duzo lepszy... na swiatlach nikt ci nie zaglada do auto, slonce tak nie razi, wnetrze sie mniej nagrzewa, auto lepiej wyglada... co do felg to powiem ze wyglada zacnie na tych tylko tarcza teraz taka mala sie wydaje .... nastepny mod to powinny byc ceramiki 400mm z panamery turbo
  16. co do kratek to nie moga pasowac poniewaz sa w innym ksztalcie tutaj cytat z watku cubera:
  17. kosa ... 295/35R21 ;D robi wrazenie .... 1. ile te auto katalogowo wazy ? 2. pierwsze zdjecie to jest auto na maksa opuszczone a drugie zdjecie to na maksa podniesione ? 3. a nie chciales jeszcze: przednich i tylnych lamp poliftowych ? felg 22" z pakietu abta ? zderzakow z wersji v12 tdi?
  18. akcyza powyzej 2000cm3 jest 18.6 % i patrza na wartosc katalogowa auta ... chyba ze wezmiesz rzeczoznawce ktory wyceni konkretnie twoj egzemplarz to wtedy moga zaakceptowac twoja wycene z tym ze musi to byc przynajmniej 30 lub 31% wartosci katalogowej poniewaz inaczej urzad celny uzna twoje auto jako wrak i go nie zarejestrujesz . zeby nie bylo OT to na 20" prezentuje sie tak jak powinno sie prezentowac kazde b8 Miron a moze wyrezasz ten srebrny przycisk start/stop ;D ?
  19. dostrzegł ktoś młodego w zielonej koszulce po prawo co robi :polew: :polew: koleżanka to dopiero równa zobacz lepiej na tego z wasem .... pewnie pedofil a zeby nie bylo OT to: Lucky loosers - Oszukać przeznaczenie[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 22:32_________________________________________________
  20. ja mam calkiem inne odczucie wprawdzie mialem starsza tt 1.8T 180KM FWD manual ... a teraz s6 manual. Wg mnie jazda tymi autami jesli chodzi o prowadzenie i osiagi to nieba a ziemia.... aczkolwiek tt z perspektywy kierowcy wydaje sie byc takim fajnym gokartem ktorym wszedzie sie mozna wcisnac to jednak osiagow nie ma co porownywac. w moim przypadku bylo to roznica 7.5s a 5.5s. nie wiem jak w przypadku s4 i TT 2.0TFSI s-tronic pozatym miales s4 w tipie czy w manualu ? ( sprawdzilbym sam ale nie moge znalezc watku o twojej s4 ... ) wielkim plusem tt jest napewno jej wnetrze ... fajnie sie w nim siedzi troche jak w czolu no i deska rozdzielcza sporo ladniejsza niz w a4 b7.
  21. Akcyza na tt-s jest tez 3.1% bo to auto ma taka sama pojemnosc jak twoje .... Kolorowy FIS w TT dopiero od modelu 2010. Myślałem nad takim modem ale autko jest tak rzadkie, że praktycznie niemożliwe jest znalezienie używanych liczników z TT 2010 na aukcjach. Gdyby ktoś widział to bardzo proszę o cynk. kolorowy fis tez byl wczesniej byl juz w 2008r w tts http://otomoto.pl/audi-tt-s-2-0-tts-272km-qattro-dsg-igla-C18209475.html oto link pozatym fajna ... ja tam lubie tt... mimo ze fakt faktem w Polsce sa uwazane za auto dla ped**a lub fryzjera ... powodzenia w modach
  22. wiem widziaelm ale napisalem ze to nie moje auto .... pozatym tamto to chyba tip a ja mam manuala[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 21:02_________________________________________________ Ja też myślałem..ale o bardziej ekonomicznym 1.8 T w tt mialem 1.8T + gaz i tez bylem mega zadowolony stag 300+4 reduktor scorpion gt wtryski magic jet i taki zestaw dawal spokojnie rade i byl bezproblemowy wiec tez polecam
  23. a widzisz i tu sie mylisz mimo ze ja jej nie stosowalem to nie jest zaden kit .... wiem ze ta dieta daje dobre wyniki przy czym trzeba sie jej trzymac. ja tez uwazam ze zeby schudnac trzeba duzo cwiczen aerobowych itp itd... + dieta ale ta dieta daje efekty bez cwiczen ....chociaz wiadomo ze gdyby dorzucic cwiczenia to by napewno szlo duzo lepiej[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 14:59_________________________________________________ to widac ze ci sie nie udalo skoro to robiles dziesiatki razy :gwizdanie:
  24. sa ksiazki o diecie dukana jedna z nich jest dostepna z produktami ktore sa dostepne w pl http://selkar.pl/advanced_search_result.php?keywords=dukan

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.