Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. i tesciowa sie zmiesci do bagaznika
  2. nie bylo rs6 w manualu/ byly tylko tipy rs6+ wyszlo 999 sztuk i mialy moc 480KM a nie 450KM + pare innych detali typu, tabliczka znamionowa, zamiast paskow chromu pod lampami mialy czarne paski ( tak samo na tylnej klapie ), grafitowe felgi 19" w standardzie a nie srebrne itp itp
  3. no to ku*wa mam czytania soolek dzieki
  4. http://hardcorowo.pl/1159_Casting.html
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    twoja mega ladna ale ta druga szalu nie robi ... a kierownik chyba powinien pocwiczyc dawkowanie gazu bo za kazdym razem go obraca ps. gratuluje nagrody
  6. czyli zielona zarowka + czerwona folia = pomaranczowy kierunek ? hm bede musial sprobowac
  7. dalej ma cl`a i murcielago poza kelnerkami maja calkiem dobre obiady [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 13:28_________________________________________________ podpytalem soolka jaka folie zalozyl na lampy i tez zamowilem folie czerwona i czerwono-pomaranczowa ( na zdjeciu ) podjechalem do topora wycielismy na szybko kawalek i ja krzywo przykleilem zeby tylko zobaczyc jaki efekt .... mi sie podoba duzo bardziej niz seria ( nie patrzcie na zalamania folii oraz to ze nie wszedzie przykryla biala czesc klosza ) ale minusy niestety chyba przewazyli i nie nakleilem jej na lampy a minusy to: - kierunki swieca na czerwono ( nawet przy folii czerwono-pomaranczowej ) - wsteczyny tez by swiecil na czerwono jakbym go okleil a majac czerwone kierunki mam niedlugo na bank kontrole i skrobanie folii nie dosc ze z lamp to jeszcze pewnie z przednich szyb ... a tego nie chce bo juz wyjatkowo dlugo jezdze bez skrobania wiec chyba nie bede kusic losu ... a wy co myslicie o wygladzie ? ktora lampa sie wam bardziej podoba, seria czy oklejona ?
  8. zadowolony po wizycie w car spa ? masz moze jakas szersza relacje z czyszczenia ?
  9. Przeklęty draniu ! Babcia JP bedzie HIT ! przeklete dranie narazie tylko 322 wyswietlenia
  10. !
  11. fajnie wyszly te tylne lampy moglbys mi podeslac na pw jaka folie kupiles i gdzie ?
  12. byly mozna bylo miec: drewno aluminium carbon lakier czarny fortepianowy
  13. gdzie kupiles rns-e do a6/s6/rs6 ? strasznie ciezko dostac .... a tym bardziej w normalnych pieniadzac rns-e z a4 nie pasuje idealnie. kosz pod rns-e tez kupiles mam nadzieje ? a w raz z koszem musisz wymienic dolny element karbonowy- ten ktory jest wokol lewarka skrzyni biegow. poniewaz przy wersji 1din jest inny niz przy wersji 2din z tymi karbonami ze tylko 2 sztuki w pl wyszly to niezle cie ktos oklamal na 100% a co do twoich karbonow to ty nie masz przeszytych ich zolta nicia wiec pewnie w rs6 jednak nie bylo tego przeszycia tak jak w rs4 i jeszcze jedno ... nie masz pelnego pakietu "karbon" brakuje ci listewki karbonowej wokol przyciskow nad radiem... przypomniala mi sie jedna roznica jeszcze miedzy rsami a esami rsy mialy czarne klamki od srodka jesli masz grzana tylna kanape z tylu to z wypasu brakuje ci jeszcze chyba tylko multifunkcyjnej kierownicy a jesli drc dziala poprawnie to fakt faktem nie ma sie co spieszyc z wymiana na gwint.... kw v3 to najlepszy wybor chyba mialem kiedys w tt i bylem mega zadowolony... na lepszym gwincie nie jezdzilem.
  14. ale bzdura kto ci takich glupot naopowiadal wyszlo duzo wiecej rsow z karbonem w srodku na PL niz 2 sztuki sam znam dwie ktore od nowosci mialy carbon wiec twoja juz jest trzecia .... nie badz naiwny, prawie kazdy kto kupowal rs6 w pl doplacal za karbon a jak mi nie wierzysz to napisz na rs6club bo widze ze tam jestes o tym to szybko cie z tego bledu wyprowadza co do auta to piekne zawsze lubilem rsy zawieszenie masz ori ? czy juz poszedl jakis gwint ? wiekszosc wlascicieli rs6 c5 decyduje sie po czasie na gwint kw v2 lub v3 ... ewentualnie billstein ... bo wychodzi taniej niz wymieniac na ori amory a prowadzenie duzo lepsze... zapewne zreszta znasz problem z zawieszeniami w rs6 c5 .... z wygladu do pelni szczescia brakuje mi tylko felg 19" 9j et35 z rs6 c5 [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 18:37_________________________________________________ 1. prawda 2. prawda 3. co autor mial na mysli ? 4. dokladnie .... drc ale to akurat bym nie zaliczal jako plus bo i tak wszyscy przechodza na gwinty bo to lepsze rozwiazanie niz awaryjne drc dodalbym jeszcze punkt 5. rs6 mialo duzo ladniejsze progi, zderzaki i grill przez co mimo ze mialo takie same blotniki wydawaje sie szersze i 6. w rs6 nie mozna bylo miec manuala ... i to byla wg mnie duza wada tego auta bo konkurencyjne m5 jednak mialo manual ... a badz co badz niektorzy mimo ze chca miec komfort to lubia wachlowac biegami, pozatym tipy w tamtych czasach dosc mocno zmulaly auto .... fakt faktem ze ponizej 5s to i tak super wynik [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 18:41_________________________________________________ Ups :> No to tylko mogę powiedzieć, że w S6 Carbon był dużo bardziej powszechny ale roznice wymieniles ......... widzisz sam nie wiesz jaka jest roznica a jest roznica w carbonie w rs4 b5 carbon byl przeszyty zolta nicia a s4 b5 carbon mial niebieska nić u mnie w s6 carbon ma niebieska nić wiec podejrzewam ze w rs6 carbon bedzie miec zolta nić. a tu foto jako OT: no niestety rs6 c5 tak samo jak inne v8 w audi serii nie trzymaja kolegi egzemplarz i tak bardzo dobrze wypadl jesli chodzi o moc
  15. piekna sztuka zawsze lubilem amerykanskie ciezarowki fajnie ze sa akcenty patriotyczne pisalem juz w watku o m3 o tej 770 wujka wiec napisze i tu poniewaz pisales ze miales tez pare sztuk 770 jest duza roznica miedzy tymi ciagnikami ? czy to po prostu lift byl ?
  16. nie mierzylem i chyba tego nie bede robic. Nie chce sie wkurzac brakujacymi konmi ... bo tutaj jak w kazdej v8 w audi serii nie bedzie napewno dla mnie jedzie wystarczajaco .... dla innych " nie jedzie " mimo ze nie jechali . Moja ma maly przebieg i do 2010 byla serwisowana w ASO .... silnik jest naprawde w bardzo dobrym stanie, zreszta jak cale auto i mimo ze jej moze brakowac "kilku" KM to i tak raczej nie zamienie dzwieku v8 na diesla czy czegos z mniejsza iloscia cylindrow. zycze tego ja jestem mega zadowolony ... najpierw 1.9tdi w a4, potem 1.8T w tt .... przy ktorym przekonalem sie ze juz nie bede chcial diesla mimo ze z 1.9tdi bylem mega zadowolony ...a teraz s6 v8 .... przy ktorym przekonalem sie ze juz nie chce raczej mniej niz 8 cylindrow mimo ze z 1.8T tez bylem zadowolony. i tu maly update: audi bez dekielkow bo ukradli w nocy heh
  17. fajnie ze na stany wychodzil manual jakby nie patrzec daje to wieksza frajde przy zabawie biegami .... do tego e90 m3 w sedanie to rzadki widok piekna sztuka a co do ciezarowki to sie nie znam .... ale wujas tez ma volvo .. 770 chyba a co do tablic to chyba mozna tak jezdzic bo z tego co wiem to tam jest wymagana tablica rejestracyjna tylko z tylu....
  18. a ja sie spytam o tyl .... bo chetnie bym poogladal dupke 1. wydech juz jest ? Jesli nie to jaki bedzie 2. Co z tymi lusterkami ? zostaja takie w czerni czy bedziesz polowac z czasem na ori rs4 b7 ? 3. Wejda halogeny czy zaslepki ? 4. Jakie plany na wnetrze ? 5. Nie ponaglam tylko pytam z ciekawosci jak narazie to zdecydowanie najgrubszy projekt na forum .... i jak dla mnie najlepszy no ale nie zapomnijmy ze iceman zrobil b5 na b7
  19. albo nie doczytalem albo nie pisales .... ale zapytam co z lusterkami beda z rs4 b7 ;> ? wiem ze ot wydatek wiec nie ponaglam tylko chce info czy planujesz zostawic te w czerni czy montujesz rs4 b7 ;> ?
  20. nosb zrob porzadek na pierwszej stronie i poddawaj fotki .... bedzie latwiej ogarnac
  21. najwolenijsze s4 w polsce to jest dokladnie to samo co bmw e36 316i ze znaczkiem m3 zreszta twoj znaczek twoja sprawa ale dajac auto na forum, trzeba sie liczyc czasem z uwagami niekoniecznie takimi jakimi bysmy oczekiwali .... zwlaszcza jesli sie nakleja znaczek s4 na prawie seryjna a4 bo zderzak s4 i felga avus 17" to za duzy mod to nie jest .[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 09:52_________________________________________________ to nauka czytania sie klania ... bo w tym watku nikt sie nie smial z pakietu s4 to co juz ci koledzy wyzej pisali.... tylko ze znaczka z s4 w audi A4 !. gratuluje czytania "ze zrozumieniem"
  22. a ty kolego kupiles te auto ? bo napisales ze jutro jedziesz odebrac ale potem nic o odbiorze.... jak tak to czekam na fotki nie z aukcji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.