Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. czemu masz krzywo znaczek s3 na galce zmiany biegow ? az dziwne ze jeszcze nie wlozyles rns-e mody fajne ale przydalaby sie wieksza felga ... jakas 18"? tak dla rownowagi
  2. widzialem tt w rothenburgu na ciekawej feldze pomalowanej na fluoresecencyjny kolor niestety nie widac prawdziwego efektu i koloru na zdjeciu fakt faktem ze do takiego koloru potrzebna jest konkretna gleba moze cie to na cos natchnie
  3. są w galerii B5 zaraz wrzuce tam jeszcze jedno foto b5 na rotorach. turdzi planujesz jakas glebe ? bo troche wysko stoi ...
  4. poszukaj tutaj: http://www.cultstyle.pl/viewtopic.php?f=4&t=2447&start=555 moze na 38 stronach sie jakas trafi
  5. i zalezy od mocy przod jeszcze w miare startuje przy normalnej mocy im moc bedzie wieksza tym przewaga tylnego napedu przy starcie rowniez
  6. fakt... przedni zderzak i tylne rurki tragedia
  7. wlasnie wrocilem z pobierowa bylem w villa helena pokoje 2,3,4 osobwe z lazienkami i tv mozna zostawic auto za domem i robic tam grilla www.helena.wczasy.pl ceny ok, w srodku schludnie i ladnie. do centrum 200-300m do plazy niewiele wiecej ogolnie moge polecic tel 604 213 628
  8. termin byl jakos na teraz wlasnie .... ps. dobrze wiedziec
  9. Mielno i Pobierowo polecam Mielno jesli chodzi o dyskoteki typu senso, bajka, trol itd... Pobierowo ogolnie jest ladne i spokojne ja wczoraj dzwonilem i znalazlem miejscowe w Pobierowie a jutro rano wyjezdzam w sobote wracam i moge zdac relacje czy dobra miejscowa druga sprawa jest taka ze nad polskie morze oplaca sie jezdzic tylko na pare dni maksymalnie poniewaz jesli wziac pod uwage np pobyt dwutygodniowy to taniej wychodzi: grecja, wlochy, hiszpania, egipt itdd... ostatnio znalazlem all inclusive dominikane z niemieckiego biura hotel **** za 430euro na 9 lub 13 dni ... juz nie pamietam ;P ale na nastepny dzien juz bylo 600 euro ;P ogolnie tak juz robiac ot moge powiedziec ze z niemiec duzo taniej sie lata do 'cieplych krajow'
  10. http://moto.allegro.pl/multivan-vw-t4-1995-2-4-d-klima-dewasto-polecam-i1657859353.html chce ktos multivana z dewasto
  11. te zawieszenie rzeczywiscie troche wysokie
  12. a mi sie wydaje patrzac na kiere i tak jakos wróżąc z fotela ze jest wew s-line
  13. mozesz napisac jakie dokladnie wyposazenie wziales ? z tego co widze to mmi na srodku zew s-line wew s-line ? climatronik 2 / 3 strefowy ? to jest 2.0TFSI tak ?
  14. powyzej 93db dowod bye bye ale i tak mialbym to w d*upie
  15. program = chip
  16. to jak o audi to programu zadnego nie planujesz ?
  17. nie ma problemu *chorowałem :gwizdanie:
  18. ujął co do auta to kozackie avant w c6 jest do tego s-line
  19. Stary , rozmawiamy na tym forum o autach a nie wynalazkach typu Fiat Fiat czy to bedzie w dizlu ,czy benzynie , czy gazie to i tak zawsze bedzie sie jebał stereotyp fiat ma calkiem udane diesle.... a porownujac do niektorych diesli grupy vag to nawet mega udane. ale w srodku strasznie gownianie chociaz w tych klasach i cenach co fiat robi auta konkurencja wcale nie jest duzo lepsza. patrzac na miejskie auta czy kompakty ( poza markami tzw premium ) to wiekszosc aut jest bidna porownujac do aut klasy premium w dodatku klase lub pare klas wyzszych zeby nie bylo OT. to soolek kiedy chip juz wiadomo ?
  20. fajna 7, bedziesz wymienial fotele na te "lamane" komfortowe ? jest sporo smaczkow w ktore mozna te auto doposazyc od foteli po pierdolki typu drewno na slupku miedzy drzwiami w srodku. zreszta pewnie sam doskonale to wiesz szkoda tylko ze nie 740i :gwizdanie:
  21. miczek.mk czekam az twoja b6 pojawi sie na allegro i sprzedasz ja za minimum 40 000zl tak jak napisales . Z tego co napisales wynika, ze powinna zejsc w pierwszy dzien. Sory ale czas plynie nieublaganie i jakos nie uwierze jak nie zobacze. jakos z twoimi twierdzeniami ciezko mi sie zgodzic i chyba nie tylko mi z tego co widze a co do spalania to brat ma paska b5fl avf i silnik naprawde jest tam w kozackim stanie i smiem twierdzic ze pali duzo . napewno wiecej niz a4 afn ( ja mialem kiedys ) dodam ze i avf i afn byly chipniete.... fakt faktem ze 200kg roznicy. ale i tak pastuch zbyt oszczedny nie jest. co do 2.0d w bmw to paru znajomych ma i rzeczywiscie wiekszosc zadowolona ze spalania. a co do bena vs ropa vs gaz to niech kazdy wybiera sobie co chce bo tutaj nigdy sie nie dogadamy. i wg mnie fotel jest w calkiem niezlym stanie jak na 9 letniego diesla w kombi.
  22. http://www.biznesforum.pl/bank-pomyslow-4-projekty-vt22982.html <-- polecam przeczytac wszystkie posty na 8 stronach hahahahah chcialem dac do strefy smiechu ale uznalem, ze to zasluguje na osobny temat. Gosc jest niesamowity a moze wsrod was sie znajdzie inwestor dla piotra geniusza ? moze pomoc w rozwinieciu forum wkoncu robi serwisy www i grafike ;D co widac po jego avatarze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.