Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[A3 8P] Moja Czarna Perełka Audi A3 Sportback, czyli od Attraction do S-line
czemu masz krzywo znaczek s3 na galce zmiany biegow ? az dziwne ze jeszcze nie wlozyles rns-e mody fajne ale przydalaby sie wieksza felga ... jakas 18"? tak dla rownowagi
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
kozacko
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
widzialem tt w rothenburgu na ciekawej feldze pomalowanej na fluoresecencyjny kolor niestety nie widac prawdziwego efektu i koloru na zdjeciu fakt faktem ze do takiego koloru potrzebna jest konkretna gleba moze cie to na cos natchnie
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
są w galerii B5 zaraz wrzuce tam jeszcze jedno foto b5 na rotorach. turdzi planujesz jakas glebe ? bo troche wysko stoi ...
-
[ALL B6] Szukam zdjęć felg na A4 HELP
poszukaj tutaj: http://www.cultstyle.pl/viewtopic.php?f=4&t=2447&start=555 moze na 38 stronach sie jakas trafi
-
Który napęd lepszy na start
i zalezy od mocy przod jeszcze w miare startuje przy normalnej mocy im moc bedzie wieksza tym przewaga tylnego napedu przy starcie rowniez
-
[BMW E38] Mój Rekinek ;)
fakt... przedni zderzak i tylne rurki tragedia
-
Wakacje nad morzem - co polecacie
wlasnie wrocilem z pobierowa bylem w villa helena pokoje 2,3,4 osobwe z lazienkami i tv mozna zostawic auto za domem i robic tam grilla www.helena.wczasy.pl ceny ok, w srodku schludnie i ladnie. do centrum 200-300m do plazy niewiele wiecej ogolnie moge polecic tel 604 213 628
-
Wakacje nad morzem - co polecacie
termin byl jakos na teraz wlasnie .... ps. dobrze wiedziec
-
Wakacje nad morzem - co polecacie
Mielno i Pobierowo polecam Mielno jesli chodzi o dyskoteki typu senso, bajka, trol itd... Pobierowo ogolnie jest ladne i spokojne ja wczoraj dzwonilem i znalazlem miejscowe w Pobierowie a jutro rano wyjezdzam w sobote wracam i moge zdac relacje czy dobra miejscowa druga sprawa jest taka ze nad polskie morze oplaca sie jezdzic tylko na pare dni maksymalnie poniewaz jesli wziac pod uwage np pobyt dwutygodniowy to taniej wychodzi: grecja, wlochy, hiszpania, egipt itdd... ostatnio znalazlem all inclusive dominikane z niemieckiego biura hotel **** za 430euro na 9 lub 13 dni ... juz nie pamietam ;P ale na nastepny dzien juz bylo 600 euro ;P ogolnie tak juz robiac ot moge powiedziec ze z niemiec duzo taniej sie lata do 'cieplych krajow'
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/multivan-vw-t4-1995-2-4-d-klima-dewasto-polecam-i1657859353.html chce ktos multivana z dewasto
-
Strefa Śmiechu
- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
te zawieszenie rzeczywiscie troche wysokie- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
a mi sie wydaje patrzac na kiere i tak jakos wróżąc z fotela ze jest wew s-line- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
mozesz napisac jakie dokladnie wyposazenie wziales ? z tego co widze to mmi na srodku zew s-line wew s-line ? climatronik 2 / 3 strefowy ? to jest 2.0TFSI tak ?- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
o zew s-line- [B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
powyzej 93db dowod bye bye ale i tak mialbym to w d*upie- [INNE] Zamiana A4 na A6
program = chip- [INNE] Zamiana A4 na A6
to jak o audi to programu zadnego nie planujesz ?- [INNE] Zamiana A4 na A6
nie ma problemu *chorowałem :gwizdanie:- [INNE] Zamiana A4 na A6
ujął co do auta to kozackie avant w c6 jest do tego s-line- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Stary , rozmawiamy na tym forum o autach a nie wynalazkach typu Fiat Fiat czy to bedzie w dizlu ,czy benzynie , czy gazie to i tak zawsze bedzie sie jebał stereotyp fiat ma calkiem udane diesle.... a porownujac do niektorych diesli grupy vag to nawet mega udane. ale w srodku strasznie gownianie chociaz w tych klasach i cenach co fiat robi auta konkurencja wcale nie jest duzo lepsza. patrzac na miejskie auta czy kompakty ( poza markami tzw premium ) to wiekszosc aut jest bidna porownujac do aut klasy premium w dodatku klase lub pare klas wyzszych zeby nie bylo OT. to soolek kiedy chip juz wiadomo ?- [BMW E38] Mój Rekinek ;)
fajna 7, bedziesz wymienial fotele na te "lamane" komfortowe ? jest sporo smaczkow w ktore mozna te auto doposazyc od foteli po pierdolki typu drewno na slupku miedzy drzwiami w srodku. zreszta pewnie sam doskonale to wiesz szkoda tylko ze nie 740i :gwizdanie:- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
miczek.mk czekam az twoja b6 pojawi sie na allegro i sprzedasz ja za minimum 40 000zl tak jak napisales . Z tego co napisales wynika, ze powinna zejsc w pierwszy dzien. Sory ale czas plynie nieublaganie i jakos nie uwierze jak nie zobacze. jakos z twoimi twierdzeniami ciezko mi sie zgodzic i chyba nie tylko mi z tego co widze a co do spalania to brat ma paska b5fl avf i silnik naprawde jest tam w kozackim stanie i smiem twierdzic ze pali duzo . napewno wiecej niz a4 afn ( ja mialem kiedys ) dodam ze i avf i afn byly chipniete.... fakt faktem ze 200kg roznicy. ale i tak pastuch zbyt oszczedny nie jest. co do 2.0d w bmw to paru znajomych ma i rzeczywiscie wiekszosc zadowolona ze spalania. a co do bena vs ropa vs gaz to niech kazdy wybiera sobie co chce bo tutaj nigdy sie nie dogadamy. i wg mnie fotel jest w calkiem niezlym stanie jak na 9 letniego diesla w kombi.- BANK POMYSŁÓW ;D nie wiesz jak zarobic zobacz !
http://www.biznesforum.pl/bank-pomyslow-4-projekty-vt22982.html <-- polecam przeczytac wszystkie posty na 8 stronach hahahahah chcialem dac do strefy smiechu ale uznalem, ze to zasluguje na osobny temat. Gosc jest niesamowity a moze wsrod was sie znajdzie inwestor dla piotra geniusza ? moze pomoc w rozwinieciu forum wkoncu robi serwisy www i grafike ;D co widac po jego avatarze - [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9