Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[ALL B5] Co to za felga?
zastanow sie lepiej nad 18" http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=152827.0 tu masz na sprzedaz z oponami w dobrej cenie z jakoscia replik bywa roznie... raz moze byc ok a raz plastelina pozatym cena replik .. heh smiech na sali ja bym sobie odpuscil ten wzor w 17" lub poszukal ori 18"
-
Spocik Lubuski :)
a to nie byl przypadkiem kombiak na FNW .... ? jesli tak to jest po prostu zwykly diesel z dwoma zderzakami z rs`a ... bez poszerzen
-
[ALL B5] Co to za felga?
jest to felga z audi rs6 c5 wystepowala jako oryginal w 19 calach i 9 cali szerokosci 19" 9j et35 wystepowala tez jako oryginal w 18 calach w 17" calach bedzie to replika ktora pewnie bedzie odbiegac jakoscia od oryginalu
-
[ALL] Model w skali seicento i 307
w skali 1:1 mozna dostac na www.moto.allegro.pl
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
a teraz ............ Bogusław Linda - wy***rdalać spac [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 00:43_________________________________________________takie male OT: http://www.grapheine.com/bombaytv/illustrateur-uk-d61384cf8373fb0e9f1cb4946d1b8bf5.html obejrzyjcie cale bez przewijania
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
dziekuje sidneyowi polakowi za zamontowanie gwinta ... za co i tak wzial za duzo pieniedzy pedalisko... i tobie tez tępy ch*ju dziekuje za znalezienie tego scierwa ...
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
nie mam pojecia
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ale ja nie chce malowac calego auta ... tzn chce na srebrno od nowa lub na pomaranczowo, ale napewno nie na czarno czern fortepianowa ma: dach tylna dokladka felgi beda przedni grill i kratki moze trzymadelka od lusterek moze komora silnika
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ale ze cale ? czy tylko dodatki ?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
poprawilem fotki ... teraz widac obie miniaturka jedna nie dziala nie wiem czemu ... :/ dodalem dwie jako duze ( pare postow wyzej )
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
typowo dla zabawy... i checi posiadania dobrej zawiechy, pozatym lubie jak jest nisko i twardo a to ze nie ma Q mi nie przeszkadza... i tak sprinter ani polykacz zakretow z tego auta nie bedzie ze wzgledu na: - wlasnie brak Q - lekka dupe ktora po odjeciu gazu lubi sobie czasem wyleciec - dodatkowe paredziesiat kg audio ( co akurat poprawilo troche prowadzenie bo dizeki skrzynce d*pa jest troche ciezsza ) - instalacja gazowa tez wazy paredziesiat kg - kola 19" i opona 225/35R19 ... i 10j z tylu tez skutecznie zmulaja auto i ... tak z ok 1280kg podstawowej masy sadze ze teraz jest ok 1450kg ...[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 15:14_________________________________________________ no potwierdzam ... trakcja teraz jest mega ... i predkosci jak na tt fwd z ktorymi wchodze w zakrety i jak to sie trzyma tez robia wrazenie
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
mi udalo sie wyrwac sporo taniej ... fakt cena zadziwia ~ 6000zl ale musze stwierdzic ze jazda jest mega po zakretach przod mam na maksa w dol i na maksa sztywno tyl moze jeszcze zejsc ~20 - 30 mm ( zejde w tyle jeszcze ok 15-20 mm ) a tutaj fotki:
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
poczuje sie jak szejk gwint KW V3 INOX ( reg wysokosci, twardosci, odbicia ) zalozony i skrecony na maksa w dol przod, tyl skrece pozniej prowadzi sie mega wysmienicie ( kw V2 z regulacja wysokosci i twardosci na sprzedaz przod do golfa IV/a3/Leona/s3/octavi I/toledo/bory ... ) fotki dodam pozniej, teraz tylko jedna tak na szybko
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
masz moze fotki skutera po malowaniu ?
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
jednak jak dla mnie Ishtar wydaje sie byc ciut ciemniejszy i ... jakos bardziej mi sie podoba na murcielago
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
Arnacio Borealis Kod PPG: 905385 Trójwarstwowy lakier, soczysta, głęboka pomarańcz delikatnie zmieniająca odcień w zależności od kąta patrzenia i oświetlenia. Kolor dostępny tylko dla Gallardo, występuje we wszystkich odmianach oprócz Nery. Niemal identyczny lakier jest dostępy dla Murcielago pod nazwą Arnacio Ihstar _________________________________________________ Arancio Ishtar Kod PPG: 0057 Trójwarstwowy lakier, soczysta, głęboka pomarańcz delikatnie zmieniająca odcień w zależności od kąta patrzenia i oświetlenia. W Murcielago ten lakier występuje pod nazwą Arancio Ishtar, w Gallardo zwie się Arnacio Borealis to praktycznie ten sam lakier ...
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
za duzo skaz mam na lakierze... trzeba pomalowac i tyle ... eh inni niby mowia ze ok ale ja wszedzie widze wgniotki, rysy, odpryski.... wiec albo malowa zewnetrznie na ten sam kolor albo isc po calosci troche doplacic i robic inny kolor
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
to zeby auto bylo oryginalne to jedno ... ale musi tez mi sie podobac ;p a ten kolor mi nie pasuje ps. znalazlem bardzo fajna strone z opisami kolorow z lambo i ze zdjeciami http://www.lambo.com.pl/ciekawostki/kolory/index.php
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
pare kolorow z tej palety / ( nie wiem jakie to sa dwa pierwsze ) ... reszta podpisana / Arnacio Ymir Arnacio Ymir Arancio Borealis Arancio Atlas Arancio Ymir Viola Ophelia Viola Ophelia Viola Ophelia rosso leto rosso leto rosso leto arnacio_ihstar arnacio_ihstar Rosso metis Rosso metis
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
na moje to chodzi o Arancio Borealis dzieki tak patrze na ta liste kolorow i chodzi mi po glowie: LAM.21040 Giallo 21040 LAM. 231240 Arancio Diablo 2CT (92) 231240 LAM.2004 Arancio 2004 LAM.*0057 Arancio Ishtar 2CT *0057 LAM. LY2F Arancio Ymir 908044 LAM. LOE2 Arancio Borealis 905385 and 905385/2 ( http://www.lambocars.com/hr/gal/gall89.jpg ) LAM. 154492/2 Fuscia Mic. 2CT (94) 154492 LAM. 224147 Red Mic 3CT (88) 224147 LAM. 231136 Diablo Rosso 2CT (90) 231136 LAM.*0061 Viola Ophelia Mic 2CT *0061 LAM. LY3W Rosso Metis 903668 and 903668/2 LAM. LZ3F Rosso Leto *0093
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
nie chodzi mi o malowanie flip flop ... ale o sama barwe lakieru ( nie patrzcie na auto, felgi, lusterka, lampy ... czy tez ze jest dwukolorowe... chodzi o sama barwe ) tutaj te fotki nie oddaja glebi tego bordowego lakieru ci co widzieli auto na zywo wiedza zapewne jak wygladal ten bordo na zywo... mial niesamowita glebie i byl taki zywy[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 00:06_________________________________________________ dzieki wielkie , jakbys jeszcze znalazl kod lakieru pomaranczowego z tej palety lambo to bylbym bardzo wdzieczny
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
odpada .... za duzo tego juz jest na drogach pozatym mat mi sie srednio podoba i ,..... chce miec dach w fortepianowej czerni a do matu bedzie to pasowalo jak swini siodlo...
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
Co prawda zapomniałem ale później podałem Ci go w tym temacie. heh ... chyba przysleplem dzieki jakby ktos mial kolor pomaranczowy z palety lamborghini ( gallardo lub murcielago ) to tez poprosze[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 23:39_________________________________________________albo moze ma ktos kod lakieru z palety ktm ( najlepiej z modelu xbow ) ewentualnie sa jakies oczojebne pomaranczowe motocykle ? zebym wiedzial z jakich palet kolorow szukac ... bede wdzieczny za kazde info na temat lakierow [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 11:23_________________________________________________wlasnie sie widzialem z kolega i nasunal mi pewien pomysl zamiast pomaranczowego ... czerwien wpadajaca w bordowy ... abrdzo gleboki kolor cos takiego co wy na to ?
- CIF Aerodick.. C.D
-
CIF Aerodick.. C.D
zgaduje .... Hondy S2000 ? Civic VII Type R ? Honda Integra ?