Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
ale dobrze ze sie nawrocil na dobra droge .... swoja droga z najbrzydszej b6 jaka widzialem zrobila sie przezajebista kosa zreszta ty nie lepszy ale wybaczam ci dawne lusterka
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
:gwizdanie:
-
RS4 B5 Dyno Day
Ok rozumiem ale z tego co wiem chyba dystanse zmieniajace rozstaw zastosował bo chyba porshe ma rozstaw 5x120?? 5x130 tak sa tam dystanse zmieniajace rozstaw
-
[INNE] Taka Popierdółka Mojej Żony
jesli traktowac to jako nastepce crxa ( np ee8 ) to te auto to porazka po calosci jesli traktowac je jako mala hybryde do miasta to wg mnie calkiem niezly pomysl... lecz jak dla mnie to honda wola za duze pieniadze ze te auto ( wolalbym scirocco za ta cene ) dodam zdjecie tylu dla niewtajemniczonych ps. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13779594 to nie jest przypadkiem twoja ( tylko ze ma inne blachy tutaj ) ?[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 18:40_________________________________________________juz widze ze nie twoja by na tej drugiej pisze Polmozbyt Szczecin a na twojej Auto Mojsiuk. ale pozatym chyba identyczna
-
[B5 AFN] Moje A4 ;]
godny nastepca dobrze wyszly te dekory ale az sie prosi jakas 18" lub 19"
-
CIUT O FOTORADARACH :) w zwiazku z tym ze wyjeżdżamy na wakacje
Na polskich drogach z roku na rok przybywa fotoradarów. Stawia je nie tylko policja czy straż miejska, ale również władze powiatów, miast, a nawet wsi. Każdy stara się zarobić na kierowcach. Czy to oznacza, że jesteśmy bezsilni i musimy słono zapłacić za każdą zrobioną nam fotografię? Oczywiście, że nie. Wystarczy trochę szczęścia i znajomość kilku istotnych przepisów. Po pierwsze od razu można sobie darować zasłanianie tablic rejestracyjnych. Zatrzyma nas za to każdy patrol policji (mandat 100 zł bez punktów), a poza tym pojazd zawsze może być zidentyfikowany dzięki nalepce na przedniej szybie, która zadziwiająco wyraźnie wychodzi na zdjęciach. Ponadto warto przyjrzeć się otrzymanej fotografii, bo jakiekolwiek wątpliwości w odczytaniu numeru pojazdu od razu dyskwalifikują zdjęcie. Może ono być nieważne również wtedy, gdy znajduje się na nim (choćby tylko częściowo uchwycony) drugi samochód obok naszego. Warto sprawdzić też, czy w miejscu, w którym zostało zrobione zdjęcie, obowiązuje ograniczenie prędkości. Zdarzają się sytuacje, gdy urządzenia ustawione są tak, że czasem wyłapują pojazdy jeszcze zza znaku - co oczywiście zwalnia nas z odpowiedzialności. Bez zaświadczeń! Bez wpłaty własnej! SPRAWDŹ>> Jeśli na zdjęciu numery rejestracyjne pojazdu są dobrze widoczne, kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest twarz kierowcy. Jeśli nie można jej jednoznacznie zidentyfikować (nie rozpoznajemy siebie na zdjęciu lub pojazd prowadził kto inny niż właściciel), możemy uniknąć kary. Jeśli nie powiemy policji, kto prowadził pojazd, gdy zrobiono zdjęcie (gdyż na przykład korzystało z niego tego dnia kilka osób, bo akurat mieliśmy imprezę rodzinną), może, ale nie musi ona ukarać nas mandatem za "odmowę współpracy" (policja powołuje się na art. 97. kodeksu wykroczeń). Jego kwota może wynieść nawet 500 zł (czyli tyle, ile wynosi maksymalna kwota mandatu za nadmierną prędkość), lecz nie są wtedy przyznawane punkty karne. Po otrzymaniu zdjęcia warto zwrócić uwagę również na dołączone do niego dokumenty. Wraz z fotografią powinniśmy otrzymać ważne świadectwo legalizacyjne fotoradaru. Jeśli go nie ma lub gdy jest nieważne, możemy odmówić zapłacenia mandatu, powołując się na możliwość wadliwego działania sprzętu. Tak, jak napisałem na początku, niektóre fotoradary nie są stawiane przez policję czy straż miejską, ale na przykład przez lokalne władze. O ile sam radar może być własnością nawet prywatnej firmy (która na przykład wynajmuje go gminie), to jego obsługa podlega ścisłym ustaleniom prawnym. Cywilni pracownicy mogą ustawiać radar, zgrywać z niego dane i je obrabiać, ale musi się to odbywać przy nadzorze i na wyraźne polecenie komendanta straży miejskiej, gminnej lub policji. Tylko przedstawicielom tych trzech organów wolno wystawiać mandaty za zarejestrowane wykroczenia, dlatego jeśli na blankiecie podpisana jest osoba cywilna, mandat jest nieważny. Załatwiając formalności związane ze zdjęciami z fotoradaru, warto pamiętać o datach. Jeśli w terminie 30 dni od daty zrobienia zdjęcia nie otrzymamy mandatu lub wezwania do wyjaśnień (i wskazania osoby kierującej), być może uda nam się uniknąć kary (czasami tylko sprawy takie kierowane są do sądu w celu wyjaśnienia). Co innego, jeśli wezwanie do stawienia otrzymaliśmy, ale nie zastosowaliśmy się do niego. Wtedy prędzej czy później sprawa trafi do sądu i najprawdopodobniej zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności finansowej. Wiele map GPS ma wbudowany spis punktów z fotoradarami (uważajcie jednak, bo w tylko w tym miesiącu policja kupiła kolejnych 67 sztuk!). Jeśli jednak nie dysponujecie takim urządzeniem, zajrzyjcie na stronę http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/. Znajdziecie tam opisy umiejscowienia policyjnych "skrzynek" w poszczególnych miejscowościach. Gdzie jednak znaleźć informacje o mobilnych patrolach? Jeśli nie macie radia CB, polecam oficjalną stronę policji. Okazuje się, że chłopakom tak bardzo na łatwym zarobku nie zależy i wolą faktycznie zapobiegać piractwu w miejscach niebezpiecznych. Na http://www.policja.pl/portal/pol/219/2954/ możecie znaleźć oficjalny wykaz punktów ręcznego pomiaru prędkości w poszczególnych województwach. Polecam również forum http://www.fotoradary.prv.pl/ gdzie możecie znaleźć informacje dotyczące nieoznakowanych policyjnych pojazdów z wideorejestratorami. Pamiętajcie jednak że przepisów przestrzegać trzeba zawsze, a nie tylko tam, gdzie stoi policja. W grę wchodzą bowiem nie tylko pieniądze za mandaty ale i ludzkie zdrowie i życie, które nie jest warte tych kilku minut spóźnienia. artykul skopiowany z www.autokrata.pl moze ktos jeszcze tego nie wiedzial i komus sie przyda....
-
Siatki na owady - moskitiery Problem z odklejaniem się taśm - rozwiązanie
to teraz czas wyrezac moskitiery w a4 [br]Dopisany: 15 Lipiec 2010, 01:19_________________________________________________a tak serio to ja montowalem ostatnio mojej dziewczynie w oknie moskitiere i nic sie nie odkleja .... kupiona w castoramie za 10zl ( starczyla na 1 skrzydlo okna )
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
przekozak w ch*j
-
Zostalem szczesliwym posiadaczem BMW X5
fajne x5 ale jak dla mnie to pierwsza wersja x5 ( mimo ze po lifcie ) wyglada juz troche staro nowe x5 gniecie suty ale stare .... bym sobie chyba odpuscil touareg, q7 wygladaja duzo nowoczesniej zarowno w srodku jak i na zewnatrz. nawet brzydki cayenne mi sie bardziej podoboa niz stare x5. ml.... nowy tez jest duzo ladniejszy a ten stary to przeciez juz dziadek jest i chyba jego nawet nie ma co brac pod uwage... ogolnie x5 tak... ale tylko ten model od 2006r takie moje zdanie a co do twojego auta to fajnie ze ma chociaz te lepsze fotele, navi 16x9 i udanego diesla . mimo wszystko majac do wyboru to q7 lub touarega .... to x5 by u mnie zajelo miejscie ostatnie.
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
fajny ale do .... s4 b5 i b6 jakos nie krecilby mnie niebieski w tt chyba
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 17:27_________________________________________________w teorii wolalbym pomarancz .... ale jakos na zywo jak narazie bardziej do mnie przemawia bialy [br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 17:28_________________________________________________ jakos nie jestem przekonany do tych oklein wole pelna glebie prawdziwego lakieru
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
chce niedlugo tez bede miec kod lakieru orange lamborghini biala perle nietrudno zdobyc.
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
czarny dach / czarna tylna dokladka zostaje w fortepianowa czer jeszcze pojdzie grill i kratki w przednim zderzaku felgi czarne tez zostaja
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
dobra juz jest tak jak ma byc foto nr 0 ori foto foto nr 1 srebrny foto nr 2 biala perla foto nr 3 ostra czerwien foto nr 4 mocna zolc foto nr 5 pomarancz z palety lambo[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 15:00_________________________________________________ :bicz3: e e e o no no ! bez takich prosze
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
zedytowalem pierwszego posta i wrzucilem jako 13. kolor pomaranczowy mocny
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
Witam, tt niedlugo chyba idzie cala do lakierowania ze wzgledu na to ze lakier juz jest troche zmeczony. i teraz pytanie odnosnie waszych gustow na jaki kolor malowac cala bude: 1. srebrny ( tak jak jest ) 2. biala perla 3. czerwony 4. zolty 5. pomaracz lamborghini obecnie auto wyglada tak: ps. jesli ktos ma jakis "kod" dobrego lakieru perlowego bialego lub innych wymienionych ( o mocnej, intensywnej barwie ) to prosze o podanie w tym watku... wiem ze kolory z palety motocyklowej sa intensywne ale nie mam zadnych kodow tych lakierow. za wszelkie info z gory dziekuje za srebrnym przemawia to ze nie musialbym malowac calej budy tylko zewnetrzne czesci elementow chociaz ja najbardziej stawiam na bialy... a wy jak myslicie ? pare propozycji: ori foto: By nowak_zg, shot with 6500s-1 at 2010-02-04 1. By nowak_zg at 2010-02-04 2. By nowak_zg at 2010-02-04 3. By nowak_zg at 2010-02-04 4. 5. 6.
-
Spocik Lubuski :)
dzis wspolnie z k0za ( i przekazalem juz toporowi ) ustalilismy ze moznaby pojechac np do dabia lub niesulic nad jezioro wyjechac np o 15-16 w niedziele ( zeby juz nie bylo tak goraco ) i zrobic grilla kto chetny ?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
slupki jada dobrze wiocha wez wroc lepiej do stanu poprzedniego
-
STEREOTYPY które was denerwują???
ze tt to babskie auto :polew:
-
Gdzie się wybieracie na wakacje:D
Wojtek_A4 pytaj topora on byl rok temu autem w chorwacji
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Patrox moglbys jeszcze szybko cyknac foto jak swieca ? w sensie zeby bylo widac zapalony prostakat bo to co jest n allegro to nie bardzo pewnie oddaje rzeczywisty efekt
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
mam nadzieje ze karol sie nie obrazi powiem tak ... jest kozak na zywo lepiej niz na zdjeciach
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
nareszcie
-
RS4 B5 Dyno Day
a ile to ma KM i czy bylo hamowane ?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
nie pij tyle po 0.5 ciezko sie musi jezdzic i pamietaj zeby pic etylowy a nie metylowy ... bo bedziesz slepy :gwizdanie: Karol ma tyl ok -60mm tak na oko