Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Taka Popierdółka Mojej Żony


insane_Infinity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Przedstawiam Wam Popierdółke Mojej Kobiety

jest to Honda CR-Z

Silnik 1.5 Benzina :naughty: I Moc 124 Koniki... Kolor Premium White Pearl (IMO baaardzo ładny ) ot takie miastowe Autko

z Wyposażenia to ma Radyjko Mp3 z możliwością podłączenia AUX'a ,Skórzana Kierownica....i takie tam pierdółki jak Klima ,Parktronic ,Lusterka Składane .. i Fele 16" hehe Ksenon oraz Ledy ala Audi S6 w Lampach...nawet fajnie to Japonce zrobiły

dsc00122ipj.jpg

dsc00115nx.jpg

dsc00114td.jpg

dsc00120g.jpg

dsc00124c.jpg

dsc00130at.jpg

dsc00121io.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli traktowac to jako nastepce crxa ( np ee8 ) to te auto to porazka po calosci

jesli traktowac je jako mala hybryde do miasta to wg mnie calkiem niezly pomysl... lecz jak dla mnie to honda wola za duze pieniadze ze te auto ( wolalbym scirocco za ta cene )

C13779594_2.jpg

dodam zdjecie tylu dla niewtajemniczonych

ps.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13779594 to nie jest przypadkiem twoja ( tylko ze ma inne blachy tutaj ) ?[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 18:40_________________________________________________juz widze ze nie twoja by na tej drugiej pisze Polmozbyt Szczecin a na twojej Auto Mojsiuk.

ale pozatym chyba identyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wozidło..tylko czekać, aż tunery będą pchać tam B, D i H serię :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyy fajnie że nowe i ogólnie spoko, ale... nie dla mnie takie auto, żonie tez bym nie kupił :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheh ja też bym żonie nie kupił ...ale jak zrobiła oczy maślane jak kot ze Shreka :naughty: ...ogólnie fajna popierdółka dla kobity :D i tak jest to następca CRX'a....za rok ma być Type-R CR-Z...200 konny podobno... :polew: masa Auta to 1170 :D wiec na taką popierdółke ok....fajne jest to jak np stoisz na światłach to silnik spalinowy sie wyłącza i działa Elektryczny...auta nie słychać :D. :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako nastepca CRX to porazka na calej lini. nijak ma sie do starego poczciwego ee8 :thumbdown:

wyglad tez mi sie jakos specjalnie nie podoba ale moja jak zobaczyla na zywo to tez zrobila sweet eye...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następca CRXa to może i jest, ale tylko na papierze, ogolnie inne autko- fajne

do nudnych nie należy

:> :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli taka cena jak VW to chyba bym brał tak jak @Nowak_zg - sirocco.

Druga sprawa to wystrój wnętrza, niby fajny ale nie do końca. Z zewnąrz to przód jest piękny. Za to tył porażka...

Można wiedzieć ile krzyczą za taką honde ? A starczyło by na nową A3 ? :naughty:

@insane_Infinity człowiek zawsze sie najbardziej cieszy jak kupuje i jak sprzedaje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95tys PLN :naughty: wiem wiem szalu auto nie robi...ale jak pisałem Maślane Oczka Robią Swoje..zresztą ja postawiłem warunek :gwizdanie: sirocco mi sie baaardzo podoba..ale Moja Stara Chciała Hybryde...więc ma :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWE jest NOWE. Oglądając drugi raz już wiecej sie do niej przekonuje. Nawet do tego tyłu.

Ale mimo wszystko wziąłbym nowe A3. Chyba nie musze uzasadniać. A w Hondzie cene w zasadzie robi hybryda, i to widać.

Szerokości. W sumie dla żony to git autko, tylko chyba troche za drogie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...