Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. rh, bbs, ori, oz, itd.... duzo jest dobrych firm ps. ale co do b8 to jak dla mnie tam minimum 19" musi byc .... i nie pitol ze nie bedzie komfortu albo ze skrzywisz ;p bo to tylko cal roznicy co do seryjnej felgi a 18" jest po prostu mala do tej budy kupuj 19" i juz ;p
  2. no faktycznie teraz zauważyłem Nowak kto Ci to tak spaprał? nikt nie spapral tak ma byc albo sie laczy z tylem albo z przodem... jakbym chcial leciec zeby sie laczylo z przodem to bym musial leciec do tylu i uciac krzywo przy tylnej szybie lub zrobic slupki... a tego ne zrobie bo mi sie to nie podoba[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 02:18_________________________________________________ nie ma szans[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 02:19_________________________________________________ ja tez codziennie przegladam allegro caly czas szukam gwintu problem jest w tym ze nie ma zestawow do tt fwd bo tt fwd przod ma jak leon cupra i s3 ( czyli koncowka drazka idzie do amortyzatora ) ale tyl ma juz jak zwykly leon i a3 oraz golf IV ... zestawu od s3 nie moge kupic bo to jest 4x4 i musze kompletowac gwint w sumie od roznych aut gdybym mial 4x4 to bym nie mial problemu z tym [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 02:20_________________________________________________ dystanse sa 20mm ( odrazu zmieniaja rozstaw srub z 5x130 na 5x100 ) gleba jest obecnie -40mm h&r[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 02:21_________________________________________________ Najpierw to coś trzeba zrobić z malowaniem dachu z przodu. Dla mnie wygląda masakrycznie. Za wąsko, nijak ma się do linii (szerokości) przedniej szyby. Rozumiem, że całość jest dostosowana do tyłu, ale dla mnie to przeciez nie pomaluje na ukos przez te srebrne listwy co ida na dachu... albo przod sie zgra albo tyl nic innego sie z tym nie wykombinuje. ja wole miec zgrany tyl [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 02:22_________________________________________________ nie ma szans ... grill jak bede mial chwile bedzie prysniety tak jak dach i tylna dokladka czyli w fortepianowa czern tak samo jak dolne kratki w zderzaku tez beda prysniete ( ale to wtedy gdy bede miec chwile czasu )
  3. felgi zalozone i odrazu dziekuje topor`owi za pomoc
  4. boberek jaki ty tam masz rozmiar tej oponki ?
  5. chodzilo o auto sms`a jak chcial zakladac papcie 255 na tyl ( 1 ze by nie weszly ) a 2 to ze nie bylo sensu bo to dopiero strata mocy przy fwd ... wiec mu wybijalem to z glowy ze szeroki papec to raczej do bmw a nie do audi
  6. no bo to prawda ja mam waski kapec ... ale naciagniety na szeroka felge a to roznica nie mam tam 275 czy 285 tak jak powinno byc tylko 225 [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 00:49_________________________________________________ dzis chyba
  7. dogadacie sie jakos napewno [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:49_________________________________________________ :polew: strzelicie se po golu i bedzie malina stara dobra przyjazn nie zardzewieje
  8. widzialem ludzi ktorzy przerabiaja modele ... jakbym znalazl takiego magika w okolicy to bym mu zaplacil zeby mi wyrezal identyczna jak moja... narazie mysle nad tym jak ja pomalowac... tzn czy okleic i dac do lakiernika ? trzeba normalnie zeszlifowac lakier i dac podklad ? czy mozna czyms innym domowymi sposobami.... kurcze musze sie troche zaglebic w jakies fora o modelingu... jesli ktos ma jakies pojecie o tym to piszcie na pw no wlasnie ja tez mam mieszane uczucia... nie chce psuc linii mojego okraglego garbuska a z drugiej strony to w sumie ten od 3.2 v6 nie jest taki zly i w miare rarytasowaty jak na tt i poprawi to docisk tylu w tt... ale i tak ja tam pie&*^#le bezpieczenstwo i tak wiec ten drugi argument sie nie liczy .... po calym dniu zabawy moge stwierdzic ze zawieszenie w idealnym stanie ... nic nie puka nic nie stuka... jedyne co mi jeszcze przeszkadza to to ze nie ma sciemy szyb mam mysli pomiedzy bialym, czerwonym i zoltym ... ale nie wiem czy tego chce i czy chce jakby na to nie patrzec zainwestowac w cos za co moglbym zaczac dlubac silnik ;p... wiec pewnie na planach w tym przypadku sie skonczy i pozostanie srebrny sa na tym forum chyba gorsi :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 00:44_________________________________________________a teraz jako ciekawostka opona 225/35R19 na obu felgach jedna felga 8.5j druga felga 10j
  9. fajnie ze robisz wszystko z glowa ... podoba mi sie to dobre podejscie poprzednie auta tez bardzo fajne chetnie powitamy nowego spotowicza na spotach w zielonej gorze ( link do spotow lubuskich masz w podpisie pod moimi postami ) ode mnie duzy plus dla auta teraz tylko szukac gleby i fajnego kolka a potem zderzaczkow i progow z s4 ;p lub odrazu rezac body z rs`a
  10. aaa nie doczytalem ze tu jest multi ... troche szkoda ale i tak auto jesli chodzi o body i interior jest kozak
  11. myslalem nad tym troche i do twojego koloru najlepsyz bedzie german taxi
  12. hahaha kowi87 to jest german taxi czyli ten tak mleczno kawowy kremowy taksowkowy kolor z niemieckich taksowek
  13. Yellow imola z s4 Pomaranczowy z lambo te dwa wyzej wymienione sa ok... i beda fajnym smaczkiem w stylu cult(style:))... podejrzewam ze na tym forum nie ma wielu zapalencow culta wiec pewnie beda odradzac te kolory argumentujac ze nie pasuja ale chyba najbardziej pasuje german taxi lub jak ty to piszesz
  14. ZAMYKAM ps. 70zl roznicy to jak nic wiec chyba dobry wybor... ciekaw jestem ile na nich pojezdzisz... ps2. ja tez na twoim miejscu wybralbym toy`ki
  15. sliczna a4 ... tak powinna wygladac kazda po opuszczeniu fabryki sporo pracy wlozone ale mam pytanie ... nie przeczytalem nigdzie o programie ;> ? jakies plany z tym zwiazane sa ? bo silnik az sie prosi o pare kuni wiecej
  16. kezor te felgi nie istnieja jako prawe i lewe zawsze sa zrobione tak samo wiec z jednej strony auta kreca sie dobrze a z drugiej ..... pod prad ja mam tak samo, iverson tez ... i wszyscy inni ktorzy maja rh ah
  17. Bart-S nie chce nikogo wysmiewac ( nie wysmiewam ) ale to niemozliwe... nie sluchaj moze lepiej tego mechanika ludzie naciagaja opone 205 na 10j ... i powietrze nie ucieka. powietrze moze uciekac na wentylu np ale nie przez to ze opona jest naciagnieta na felga a napewno juz nie jak jest 245 na 8.5j takie male ot ps. do wlasciciela s4 a gwintu nie planujesz kupic :gwizdanie: ?
  18. Dudi75 jakis czas temu mialem podobny dylemat jak wiesz.... pieniedzy w same mody ( nie liczac zadnych czesci eksploatacyjnych typu klocki tarcze wahacze rozrzad itp )poszlo ponad 20 000zl.... i co nie lcizylem na 100% zwrotu ale: wystawilem swoja 96r za: 20 000zl 3000zl za felgi doplaty 3000zl za audio doplaty ( dziwie sie ze nikt tego nie chcial wciagnac bo bylo sporo wiecej warte ) razem 26 000zl auto sprzedalem za 19 700zl zszedlem z ceny bo akurat szyba byla nadpęknieta ze tak powiem... inaczej nie zszedlbym ani zlotowki... kupil je forumowicz i z tego co wiem to jest zadowolony felgi sprzedalem toporowi a audio zostawilem sobie i jest teraz w tt ogolnie wszystko ( pomijajac audio ) sprzedalem za tyle za ile chcialem bylo to niecaly rok temu wiec mysle ze sytuacja podobna... dodam tylko ze miesiac wczesniej zanim sprzedalem auto dzwonil do mnie koles... ( bylo wczesniej wystawione za 28 000zl ) i spytal sie czy dalej jest na sprzedaz, powiedzialem ze nie ( dlatego ze akurat je umylem i sie znowu w nim zakochalem ) a on powiedzial ze da mi 29 000zl... na co powiedzialem ze jednak nie .... dziekuje ... wiec moglem sprzedac je jeszcze drozej ale zrezygnowalem ... wiec pamietaj ze jesli nie jestes pewny sprzedazy to nie sprzedawaj bo mozesz zalowac potem ze oddales auto w ktore poszlo duzo czasu pieniedzy i SERCA ... sadze ze jesli trafisz na pasjonata mozesz wziac powyzej 20 000zl napewno ps. nie napisales mi ile tak naprawde bys za nie chcial[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 00:58_________________________________________________ps. sprobuj wystawic na mobile.de, niemcy lepiej placa za wlozona prace ja o tym myslalem tam dobrze wydlubane rarytasy b5 ( zadbane i stylowe ) chodza czesto po ponad 10 000 - 12 000 eurakow
  19. a z tego co ja wiem to Kumho jest twardsza guma ... a Toyo T1R slynie z tego ze jest miekka i dobrze sie klei do nawierzchni ale nie przejezdzisz na niej tyle ile na gumach konkurencji
  20. 1150 z 4 boczkami Wojtek_A4 ale to sa fotele z b6 a nie z b7 w b7 byla zaokraglona srodkowa czesc oparcia na plecy
  21. wojtek_a4 z tego co widze to przedniego zderzaka tez sie pozbyles ? ogolnie powiedz mi co miales a czego sie pozybles i znowu musisz kupic .... z tego co widze to: zderzak przod s-line kierownica z plaskim dolem rns-e
  22. o kurcze ... ja bym przeswapowal na AFN`a i sprzedal silnik osobno bo lubie tego twojego rodzynka... a ile ty bys chcial za niego dostac ?
  23. to po co nam smaku robicie temat zamykam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.