Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. jeżeli znalazłbym takiego gdzie moc zaczynać się będzie przy takiej na której skończę w B5 to nie mówię nie 1. musi to być Audi - model mniej ważny... 2. rodziny jeszcze nie mam ale preferowałbym avanta bo ciasno mi się robi w sedanie a silnik na wejściu dobrze jak by się od tych 200psów minimum zaczynał... ewentualnie po sofcie 3. co do kwot to myślę że do 40-50tyś (tu jeszcze nie wiem dokładnie) 4. a co znasz lepszego? m5 w39[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 13:35_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10634372 http://moto.allegro.pl/item945202536_bmw_m5_e39_400km_1999_r_idealny_z_niemiec_mariani.html
  2. a ja bym to zmieszal i kupil 215/45R17
  3. Nosb jesli kupujesz dystanse zmieniajace rozstaw do nich musisz kupic sruby ktorymi je przykrecisz do piasty .... sruby te musza miec male lepki ( krotkie ) poniewaz nakladajac felge na dystans ... jak bedzie ona miala duzy lepek to felga bedzie haczyc o lepek sruby i nie nalozysz jej na dystans dlatego musisz kupic komplet srub z 'krotkimi' lepkami. a swoje stare sruby wkrecasz miedzy felge a dystans.
  4. http://luzik.lublin.com.pl/2010/03/06/masz-xboxa-360-ta-pani-chetnie-z-toba-zagra/ kto idzie pograc ?
  5. czyli juz nie sprzedajesz ? wiesz juz kto to zrobi ? jaki koszt czesci ? myslalem ze juz sie ugadales ze tas2die4 kupuje od ciebie... ?
  6. wg mnie tez nie pasuje... poprzednie byly lepsze
  7. + sruby dlugie do dystansow ( 80-100zl ) :gwizdanie: mi zostaly tylko dekielki do kupienia i sruby
  8. ta jest .... teraz szukam jakiegos fajnego gwintu i wreszcie xenon trzeba wsadzic ;p [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 00:33_________________________________________________wlasnie przyszly dystanse: 5x130 -> 5x100 , 20mm
  9. pare fotek kolek tym razem wyrazniejsze: 1. 225/35R19 na 8.5j + klapa s4 usa 2. 225 naciagniete na 10j ... guma sie rozeszla elegancko ranty wystaja 3. 225 na 8.5j oraz 225 na 10j przy sobie spora roznica 4. naciagnieta opona 225 na 10j i wystajacy rant
  10. ja bym kupowal uzywke....kw/ hr /koni / weitec kupujesz tanio uzywany gwint ... jesli jest ok to dobrze a jesli nie to: regeneracja gwintu jest tania 100-150zl sztuka amoru i masz potem nowke ewentualnie nowke fk
  11. jak kupisz 17" to po pewnym czasie stwierdzisz ze jest za mala szukaj 18" lub 19" i nie szukaj chinskich / wloskich felg bo to plastelina szukaj jakis firmowych uzywek lub ori audi.... http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_felg_a4_czyli_pokazcie_swoje_fele-t12182.0.html popatrz tutaj .... 12 stron zdjec aut z felgami [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 09:54_________________________________________________ps. tytul tego tematu sie troche nie zgadza z tym co piszesz w poscie bo "ktore opony na lato" a pytasz o felgi
  12. przezajebista gra ktora ktos wrzucil do strefy smiechu zagralem pierwszy raz i juz wiecej mi sie nie chce ale warto zagrac http://www.wykop.pl/ramka/306854/swietna-gra-z-owieczkami-w-roli-glownej moj wynik po przejsciu 15 leveli to: 021076 czyli 21,076 w punktacji jest to SILVER MEDAL a wy co sadzicie i jak wam poszlo ? dodam tylko na swoje usprawiedliwienie ze nie staralem sie robic tego jak najszybciej ... i mialem przerwe na telefon jutro postarm sie zrobic dobry wynik wiedzac o co chodzi bo gra calkiem pozytywna i smieszna wg mnie
  13. foto 1. boczek drzwiowy pasazera otapicerowany skora i lekko przykurzony... bez zalozonej zaslepki ( ozdobnika ) przy podlokietniku, tam gdzie jest ten wkesniety prostakat tam bedzie pleksa a skora z tamtad bedzie wycieta... na pleksie bedzie napis carmania ktory po otwarciu drzwi bedzie sie podswietlal foto 2. slupek otapicerowany skora z tweeterem
  14. ha! tak czy owak pierwszy Nowak ps. fajna sciema szyb sam robiles czy taka juz kupiles ?
  15. ona juz raczej dotarta bo to 2008r ps. fajny wypas szkoda ze bez mmi ? ja bym jej tylko zapodal chipa i lepsza felge gratki auta
  16. 20" ja bym bral i gwint ;p
  17. naciagaj gume ... bedzie to normalnie wygladac 215 na 8j to prawie normalna opona 205 na 10j to jest naciagnieta guma. jesli chcialbys je sprzedac to wg mnie za nie w takim stanie jakie sa wezmiesz max800zl bo nie jest to zaden rarytas... a opony ... nikt nie kupi opon co maja 3mm mozesz sprowoac sprzedac komplet za 1000zl ale watpie czy ktos sie skusi ja bym sprzedal i dolozyl i kupil inny wzor bo ten sredniawo wyglada ewentualnie przepoleruj rancik i pędzlnij srodek na czarno [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 10:07_________________________________________________ Kwestia gustu, jest taki styl że ludzie naciągają wąskie opony. Nawet na naszym "konserwatywnym" forum są zwolennicy takich zabiegów. Ja bym na Twoim miejscu naciągnął, zwłaszcza że to fajnie wygląda na felgach z rantem. Tym bardziej że te felgi są od znanego tunera Oettinger'a - czyli masz dobre jakościowo felgi będące rzadkością na rynku Dibo ale u nas jest malo osob lubiacych german/cult style w autach wiekszosc lubi ... ori tuning z baloniastymi oponami :/
  18. http://www.sadistic.pl/agencja-reklamowo-towarzyska-vt32774.htm
  19. fotek audio / slupkow / boczkow etc... nie zrobilem ci co byli na spocie lubuskim dzis to widzieli ale dzis kolega przywiozl mi felgi oto 10j 19" rh ah turbo i opona 225/35R19 felga czarna + wypolerowany rancik
  20. taki jak w a4 ale zabudowy bagaznika jeszcze nie mam .... zabudowa bedzie kontynuacja lini slupkow i bedzie tworzyla calkiem ciekawa geometryczna figure.... bedzie na niej material z bagaznika oraz skora wiec powinno to potem fajnie wygladac narazie gra sam przod i tak robi urwanie czaszki
  21. do audi pasuje ulal dla mnie wyglada to tak: jedyne sluszne to seria lub satyna za wszystkie chrom nakladki serdecznie dziekuje
  22. 15-16" to dla mojego starego dobre.... 17" na poczatku jest ok ale potem czlowiek widzi ze to ch*j nie rozmiar 18" po co skakac z 17" na 18" jak mozna na jedyny sluszny rozmiar: 19" to jest idealny kompromis miedzy komfortem a wygladem 20" marzy mi sie do tego gleba musi byc
  23. w opisie filmiku jest 335d a nie 335i :gwizdanie: Więc to diesel był czy benzyna? a no rzeczywiscie ..... ciekawe czy chociaz chipniete bylo te 335d 335i jest szybsze niz 335d s4>335d 335i>s5 335i>335d s4?335i
  24. 335i jest szybsze niz s5 4.2 ( z tego co ogladalem na youtube ) a z tego co tu widze to s4 3.0T jest szybsze niz 335i wiec ladnie to lata najchetniej to bym oberzal s4 3.0T vs s5 4.2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.