Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. wg mnie najlepsza koncowka do b5 to ta z octavii II 2.0TDI RS 170KM
  2. ten mocniejszy to napewno nowa kostrukcja chyba 275KM ma jesli sie nie myle i jest stosowany narazie tylko w jaguarze[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 14:49_________________________________________________http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=1740
  3. ale baloniaste opony ... co to za rozmiar opon i ile cali szerokosci ma ta felga ? bo opona wydaje sie za szeroka do felgi mi to wyglada na 17" 7j i opone 235/45R17 zgadlem ?
  4. to sie zatrudnij w serwisie alfy :gwizdanie:
  5. szczerze ... poracha ta koncowka do b5
  6. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    moze by tak lotnisko w przylepie ? [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 17:03_________________________________________________albo nie ... pomylilo mi sie chcialem wziac grilllllla i kielbaski ;p; ale zapomnialem ze zima jest
  7. aju masz fotki tego francuza ? kolega ma lagune II 2002r od nowosci kupiona w salonie ... full wypas w benzynie 2.0 ( no wlasnie to ten + ze benzyna ) i jeszcze nic sie nigdy nie zepsulo przez 8lat .... ale ja bym laguny II nie kupil bo troche slyszalem ... kuzynka kupila poliftowa lagune II i chce sprzedac mimo ze full wypas to kupuje teraz chyba bmw e90 odechcialo im sie francuzow bo ciagle w serwisie jest z jakas pier**la.... ktora sporo zawsze kosztuje
  8. najlepiej to walczyl Kostecki kozak na ringu i poza
  9. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Nowek ... ok spoko termin mi pasuje ? jak innym ? miejsce ? proponuj(cie)
  10. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nie czytacie glownego posta... napisalem zeby pisac kiedy pasuje wam wiekszy spot nikt nie pisze... wiec ja tez nie proponuje i mam wyjebane. bo tak najlatwiej
  11. "Wersja 3.0 V6 kompressor dostępna będzie niestety dopiero od stycznia 2010 - to było moje pierwsze pytanie jakie zadałem." wypowiedz elba z racingforum[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:15_________________________________________________ hm dziwne po zg jezdzi a5 sportback.... powiem ze malo sie rzuca w oczy... mysallem ze jest bardziej kozacki
  12. z tego co wiem to juz nie ma silnika 4.2 v8 w s5 tylko jest wlasnie montowany 3.0T 333KM w s5 bylo mowione nawet o tym od poczatku produkcji s5 ze silnik 4.2 v8 bedzie zastapiany niedlugo 3.0T dlatego nawet w watku u Elba pisalem czy 4.2 bedzie kupowac czy juz 3.0T dziwne ze na stronie audi jeszcze tego nie ma .... http://www.racingforum.pl/lofiversion/index.php?t59511.html sory za ot
  13. chetnie bym jeszcze zobaczyl s5 elba z twoja s4 .... ( http://www.a4-klub.pl/smf/inne_2009_s5_42_v8_fotki_str_6-t76914.0.html ) jego s5 niby takie szybkie .... fajnie by bylo zobaczyc jakies porownanie bo wkoncu s4 i s5 ( te z 3.0T ) to te same auta tak naprawde a elb ma 4.2 v8 i podobno objezdza rs6
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    balot ... to nie jest prawdziwa aukcja. tylko pseudo zacheta. nie kupisz jej nawet za ta cene bo na otomoto nie ma kup teraz. nieraz sie pojawiaja takie bezsensowne aukcje z autami w smiesznych cenach
  15. hehe ok pozdrowie mam fotke ale zrobilem z lampa i strasznie dziwnie wyszly kolory pozatym wnetrze w kurzu .... i boczki jeszcze nie poskladane. wrzuce pelne fotki jak bedzie czyste i dokonczone juz [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 18:01_________________________________________________ Chudy ;>
  16. mam nadzieje ze nie nawiewy gorne byly przypasowane i jest ok ... pozostaje wlozyc ja do auta mysle ze nie bedzie problemow bo ta skora jest w sumie cieniutka wyjecie zajelo niecale 45minut .... zaraz jade ja z kolega wlozyc ( poszlo tak szybko bo kolega przekladal angliki i sprawnie mu to szlo ) wiec jade ---->[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 09:24_________________________________________________ps. na dniach powinny dojsc dystanse do kol 5x130->5x100 20mm x4[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 09:24_________________________________________________deska zamontowana
  17. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nudy brak spotow a u mnie brak auta przez to ze rezam ;0 pogoniles a4 ? ja sie pytalem ale nikt nie chcial
  18. jako tako jezdzic bedzie w nastpenym tygodniu a kiedy bedzie lepiej pocinac ... to nie wiem jak uzbieram pare tys zl i wtedy dlubne silnik[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 19:47_________________________________________________ps. dodalem jeszcze jedna fotke na gorze str 22 juz sa 2 ... jedna pokazuje szwy a druga cala deska
  19. hehe warto ani to ani to... chcialem przez jakis czas monitor ale stwierdzilem ze zbedny bajer .... a poduchy i tak nie ma bo nie wystrzelilaby przez skore
  20. obszycie deski prawdziwa skora + robocizna = 650zl
  21. bo to pedalskie i kobiece auto jest ..... w serii na poczatku jak nia jezdzilem to sie tak smucilem ze nie mam juz a4 ze szok .... w srodku ciasno.. jak w puszce, widocznosc zerowa, mala powierzchnia szyb i w ogole jakos ciemno tak.... po sciemie szyb jeszcze ciemniej ale ze wszystkiego prawie sie da zrobic cos fajnego ( chociaz nie wyobrazam sobie tuningu citroena c5 i innych temu podobnych wynalazkow ) i tt okazala sie wg mnie wdziecznym materialem do modyfikacji ja tez sie nie moge doczekac jak zaloze 19" i kupie gwincik a wtedy bede mogl na spokojnie dlubac silnik
  22. mierzonego nigdy nie mialem, ale pare razy stawalem ze zmierzonymi autami ktore mialy bardzo dorze ponizej 5 ( np: mocno nadlubane evo ) i nie wypadlo tak zle do 100 wiec oceniam na wysokie 4 .......... 4,8 cos w tych granicach , ale potem widomo ze bys odjechal pojemnosc i Nm jednak zrobia swoje .Jak bedzie okazja chetnie sprawdze. calkiem prawdopodobne kolega ma seryjne subaru impreze wrx sti sprt 2.5L 320KM ( seria ) i katalogowo to ma 4.8s wlasnie
  23. prace juz naprawde sa na ukonczeniu mysle ze jutro max pon lub wtorek odbiore auto.... deska obszyta prawdziwa skora profi robota ( tutaj fotka ) jutro o 10:00 montaz deski
  24. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    czytac glowny post ! KIEDY WAM PASUJE ! pisac !!! RAAAUSSS !!!
  25. oczywiscie w niemczech no i przydaloby sie klasyczne 1/4 mili

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.