Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Nowak_zg odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    dziwne masz myslenie 1. sadzisz ze jak ktos ma rs4 to sie martwil o bene ? tym bardziej jak ja kupowal jako nowa ? 2. a ja sadze ze za kilka lat dobre rsy dalej beda trzymac cene .... 3. no raczej rs4 sluzy do zabawy... ale to ze ktos zapier*ala nie znaczy ze nie dba ... to ze ktos zajedzie sprzeglo od upalania czy cos innego a potem wymieni to znaczy ze nie dba ? 4. co do patrzenia na stan i na rok w pl .... to ci co cos kumaja o autach bardziej patrza na stan ... a raczej laik nie kupi sobie rsa .... 5. patrzysz na rok ? a nie na stan ? 6. s8 to krowa ... a rs4 to fajny zwinny zapierdalacz ... tych aut nie da sie porownac 7. s8 wieksza frajda z jazdy niz rs4 ? raczej watpie..... chyba ze frajda z jazdy to deptanie na wprost na autostradzie.... 8. za pare lat pewnie cena s8 bedzie nizsza niz dobrego rsa ... bo stare rsy trzymaja ceny (rs2. rs4 ) a nowe Ski... traca na wartosci jak wszystkie inne auta
  2. usun to foto bo widac spawy po cwiartce ...... szybko zanim wiecej osob zobaczy i potem nie sprzedasz jako bezwypadkowej :gwizdanie: to na wiosne juz bedzie mocniejsza mam nadzieje ? gwint kiedy ? czy masz zamiar miec najszybszy kombajn bizon allroad w pl ;> ?
  3. ladna ona byla widzialem na zywo ....
  4. Nowak_zg odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    wiekszosc audi ma blokade 250km/h ktora mozesz zdjac ;]
  5. po prostu jestem chory od tygodnia i mnie ch*j strzela ze juz od pon nie bylem na silce... w d*pie mam jutro ide
  6. dajcie spokoj... wydawac pieniadze na jakies odzywki.. i silownie po co to nie lepiej zjesc hamburgera ? ja spadam na kebaba .... bo silownia to strata czasu
  7. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wy***rdalac z takim spamem
  8. czekam na neta ... bo nie mam juz pare dni i jeszcze pare nie bedzie ... bo zmienilem uslugodawce na auto tez czekam
  9. przeczytalem watek ale nie widzialem pytania i odpowiedzi ;] wiec.... mialo byc rs4 b5 ? czemu jest m3 e46 ? myslalem ze na grubo sie przypaliles na rs`a .... a wybor padl na m3 nie mowie ze m3 jest zle bo tez bym nie pogardzil .... ale rs4 to wiekszy rarytas chyba ps. jak sie maja koszty utrzymania m3 do rs4 ?
  10. prawie auto nie ruszone stoi ( prawie 2 miesiace zmaronowane ).... myslalem ze naprawde go ubije ale jakos sie powstrzymalem wynegocjowalismy z kolega dobry rabat i ... jego podpis ze jesli sie nie wyrobi do 6 lutego to oddaje calosc kasy a robote robi za darmo.
  11. a wtryski ?
  12. 19' nie posiadam powiedzmy że trochę żałuję ale może kiedyś będą, zobaczymy moicz tez kiedys popelnilem ten blad..... kupilem auto na 16" ... potem kupilem 17" i myslalem ze to juz bedzie koniec swiata.... potem szukalem 18" ale na szczescie kupilem 19" i potem znowu 19" bo wiedzialem ze to idealne kolo do gleby i budy b5 a komfort nie jest taki zly jak niektorzy mowia ( przewaznie ci co nigdy nie jezdzili na 19" ) zreszta pewnie sam pamietasz z jazdy probnej ze.... na 19" sie da jezdzic spokojnie. masz jakis model 19" ktory ci sie mega podoba czy jeszcze nie myslales nad tym bo to zbyt daleka przyszlosc ? hehe zycze zebys sie nawrocil na dobra droge jesli chodzi o rozmiar kola i aby 19" szybko zagoscila w twojej a4
  13. jakie et tych felg ile cali szerokosci i jakie opony rozmiar i stan ?
  14. pokazywalem i to sporo razy[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 22:00_________________________________________________moicz dopracowuje szczegoly na ktore mi zabraklo checi [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 22:00_________________________________________________moicz sory za maly spami ale to w sumie to samo auto wiec tak wygladala jak byla u mnie: wnetrze By nowak_zg, shot with DSLR-A200 at 2010-01-13 body By nowak_zg, shot with DSLR-A200 at 2010-01-13[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 22:09_________________________________________________moicz... a moze psikniesz te drewno na czarny fortepian albo aluminiowe?
  15. http://allegro.pl/item883990555_nowe_17_mam_mt1_super_promocja_raty.html on ma je najtaniej w PL mialem od niego brac je 2x8.5j i 2x9.5j ale jak wiadomo trafily sie RH ma tez inne MAM`y i KESKIN`y ogolnie ma felgi tych firm w najlepszych cenach w pl ....
  16. ebay lub w sklepach internetowych orygianlne to sa carline cm6 i sa skrecane .... komplet kosztuje ok 16 000zl za 19" mam wypuscil podrobki ktore wygladaja prawie identycznie ale nie sa skrecane :/ nazywaja sie mam mt1 i kosztuja ok 4500zl za 19" mam mt1 byl produkowany w wersji srebrnej, czarno polerwanej i chromowanej... obecnie w sklepach jako nowa jest dostepna tylko ta ostatnia.
  17. jakie jas najnizsze panstwo swiata ? panstwo kaczynscy
  18. keżor szczerze wg mnie ma troche za duzo wiejski dodatkow np. diody w lampach lexus looki z tylu przednia dokladka z jakiegos laminatu.... niby fajna koncepcja ale jakies niedopracowane szczegoly zanim pomalowalem dach to myslalem czy zrobic tak czy tak jak mam.... ale ta koncepcja mi sie nie widzi pozatym duzo srebrnych tt ma tak dach zrobiony[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:44_________________________________________________ta jest dla mnie idealna By nowak_zg at 2009-11-25 felgi carlin cm6 lub mam mt1 [br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:45_________________________________________________
  19. no wypas konkretny tylko szkoda ze silnik mizerny jak na ta bude .... nie chciales czegos co jedzie ? 2.0TFSI ? lub 3.0TDI ? nie wolales zamiast wypasu zrobic ciut biedniejsza wersje z lepszym silnikiem ?
  20. no i warto napisac zeby przed kliknieciem kup teraz zadzwonic wtedy dzwonia ... i wycofujesz aukcje ( jesli masz jedna sztuke ) i sprzedajesz poza allegro
  21. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    http://www.a4-klub.pl/smf/mercedes_e220cdi_w211_2002r_nowy_model-t111829.0.html
  22. dawaj jedna fotke i ustawiaj ja jako miniaturke aukcji a reszte dawaj jako linki z jakiegos uploadera plikow graficznych
  23. Nosb postanowil mi zaplacic jesli uda sie je wcisnac tobie wiec tez napisze ze lepsze te od niego :gwizdanie: oczywiscie zartuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.