Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Spocik Lubuski :)
ja proponuje 17 styczen zeby kazdy to przyswoil i ogarnal sie z ta mysla
- Spocik Lubuski :)
-
Przekladka Anglika
ykk ogon a nie wolisz komus tego zlecic ? ja mam majstra ktory wyjal i wlozy deske za 150zl ( bo szla do obszycia "we w" skore )
-
Przekladka Anglika
nie masz racji tak samo jak z tym ze najman mial wygrac [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 14:38_________________________________________________w zg da sie normalnie samemu przerobic i zarejestrowac paru kolesi tak robi i problemu nie ma jesli chodzi o rejestracje .... chociaz niby w polskim prawie pojawil sie zapisaek ze przekladka ma miec jakas homologacje i ze tylko aso niby tak moze robic oraz specjalistyczne warsztaty... ale jak to w polsce prawo jedno praktyka drugie [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 14:39_________________________________________________ogon moglbys pokazac ta twoja b6 awx ? oraz napisac na pw ile kosztowaly kompletne czesci do przekladki i ile wszystko wyjdzie +/- ?
-
PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
punto 1.2 60KM 2003r przy normalnej ( takiej jak kazdy w ruchu miejskim ) jezdzie po miescie pali 6.5L latem i ok 7.5L zima
-
PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
8.5 L przy jezdzie emeryta a 9-12L max! hm mala roznica
-
PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
mi i toporowi 1.9TDI 110KM tez pali w miescie 7-9L przy szybkiej dynamicznej jezdzie na trasie wynik sporo spadal jak to w dieslach 1.8T 180KM w tt w miescie mi pali przy szybkiej jezdzie 14-16L przy mega bucie 20.5L wyszlo a przy bardzo wolnej jezdzie w miescie ok 10L na 100km na trasie 8L minimum mialem przy jezdize 90-110km/h kolega ma a6 2.5 180KM Q i mu w miescie pali 13-14L inny kolega ma omege mv6 aut. i mu pali minimum w miescie 15L inne kolega ma a8 4.2 300KM i tez minimum w miescie 18L.... pet3r tez pisal juz o spalaniu w s8 ze wcale nie jest tak kolorowo .... ale jestem pewien jakby sprzedal niektorym tutaj ta swoja s8 to pewnie spalanie by spadlo na 10L w miescie
-
PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
ja w to nie wierze .... czyli odejmujac opory powietrza to tt coupe powinna palic 8L na 100km ... mega super za***isty wynik jak na 180KM z 1.8T benzyny .... po co wiec sa diesle ? napisales ze tamto tt palilo 12L max.... daj mi je to ci podwoje ten wynik bez problemu przy szybkiej jezdzie a w 7-9L to wierze na trasie przy normalnej jezdzie 90-120km/h
-
PRAWDZIWE SPALANIE BENZYN w stosunku do Diesli
PONIZSZE CYTATY PRZEDSTAWIAJA TO CO MNIE PORUSZYLO ABY ZALOZYC TEN TEMAT: Mianowicie niech mi ktos wyjasni dlaczego ludzie kupuja diesle skoro benzyny tak malo pala ? A moze to moda na podawanie nizszego spalania niz rzeczywiście jest zeby samemu sie pocieszyc ? Wiekszosc tu pisze ( na tym forum ) ze auta 1.8T 2.0TFSI pala im 7-10L a 4.2 420KM pali 15L.... to niech mi ktos cholera wytlumaczy jaki jest sens kupowac diesla 3.0TDI ktory jest drozszy w uzytkowaniu jesli chodzi o przeglady i o to o co sie trzeba troszyc przy dieslu skoro benzyny pala tak malo.... ;> A wam ile NAPRAWDE pala auta przy bucie i przy toczeniu sie ? _________________________________________________ Następny co gdzieś słyszał Mój klamot pali ok. 15 litrów w Wawie w korkach również. Ostatnio miałem 1.8 T i paliło ok 2 ltr. mniej a dynamika jazdy zerowa. to juz widze co to za jazda ;] 15L przy kulaniu sie w zolwim tepie auto za autem ;] a jak pojezdzisz rsem tak jak sie powinno nim jezdzic to spalanie "ciut" wzrosnie co ? kazde auto moze palic malo jak sie nim po prostu kulasz... innym tez TT pala w miescie 9-10L .... ja probowalem... ale to ni ch*j nie jazda _________________________________________________ _________________________________________________ to co zaznaczylem na czerwono jest po prsotu boskie max 12L .... [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 13:24_________________________________________________pozatym wiadomo jak sie ma katalogowe spalanie do realnego .... wychodzi to tez w testach w gazetach i tv.... ze zawsze jest te katalogowe spalanie nierealne do osiagniecia w normalnych warunkach ... tymczasem niektorym tutaj auta pala mniej niz wg katalogowego spalania gdzie wyniki sa przeprowadzane laboratoryjnie przy mega sprzyjajacych warunkach.
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
ludzie na 10cali zakladaja 195.....
-
[ALL B5] Felgi do oceny.. co sadzicie o tym do mojego avancika?
zdeczka odpustowe i jadace wiejskim tuningiem
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
takim ze jeszcze mialem ciemne szyby z przodu, hidy, wystajace lekko kola poza obrys auta[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 02:02_________________________________________________ :bicz3:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 02:03_________________________________________________ to trzeba naklejac ja tak nisko ... zeby wycieraczka od strony psazera zaslaniala naklejke :gwizdanie: no co wy nie wiecie o tym ?
-
[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
takie tez beda ... czekaja na cieplejsze dni i malowanie
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
1. Musi byc tablica 2. Kara do 200zl jesli dobrze pamietam ale przewaznie pouczenie 3. Ja sie zawsze tlumaczylem tak ze przed chwila mi spadla i wlasnie jade zalozyc do kolegi do garazu 4. bujalem bez talblicy z pol roku ... i najpierw mialem pouczenia ...ale w zwiazku z tym ze moje auto bylo dosc charakterystyczne ( 8 razy skrobanie szyb ) i mialem czeste kontrole to wreszcie wylapalem mandat i dowod polecial .... za przepalona zarowke w podswietleniu tablicy rejestracyjnej z tylu
-
[ALL B5] Optymalny dobór opon do 18-tek i do tego zawias
225/40R18 na przod i tyl mozesz dac lub np 215/40R18 na przod
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
kozak kozak kozak ja naciagne 225/35R19 na 10j 19" z tylu wiec nie bedzie tak zle jak widze... bo u ciebie na fotkach wyglada elegancko ( w sam raz ) jeszcze raz graty za byle auto [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 13:36_________________________________________________ps. tarlo ci cos na dziurach jesli np tyl byl zaladowany ?
-
[ALL B5] Prawie pełne felgi polerka - wygląd czy kicha?
z tych 4 kompletow to jak dla mnie tylko nr 4 przejdzie w polerce do audi ale chyba ma inna srednice otworu centrujacego ( jesli dobrze pamietam to 66mm a audi 57.1mm ) czy jakos tak ;P czyli bedziesz musial dolozyc pierscien
-
[ALL B5] Prawie pełne felgi polerka - wygląd czy kicha?
jest to felga z audi a8 d2 wersji 6.0 w12[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 09:47_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8196570
-
[ALL B5] Prawie pełne felgi polerka - wygląd czy kicha?
Przynajmniej tu na zdjeciach jest z 19cali i efekt jest, a wyobraź sobie w 17ce ten wzór co byś z nim nie zrobił tak nie bedzie ładny 18 cali jest na zdjeciach ta felga nie wcyhodzila w 19 calach
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
te OZety kozackie [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:40_________________________________________________jakie oponki miales naciagniete na te oz 8.5j z przodu a jakie na 10j z tylu ?
-
[ALL] Moje pierwsze Audi a4 Blau :))
z s-line nie ma nic z s4 tez nie ma nic ogolnie z wyposazenia dodatkowego poza alu felgami tez nic nie widze pozatym.... ladna seria tylko przeklej znaczek s-line z drzwi na listwe .... bo wyglada jakby to zle poskladal pan edzio w lakierniu po wypadku jakies zmiany przewidujesz ?
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
szczerze... szukalbym z rantem ale czegos innego ps. pamietaj ze felga z rantem srednio wyglada bez duzej gleby ps2. pamietam tego kombiaczka z allegro
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
z tego co pamietam to w bagazniku nosb to chyba pisal
-
[ALL B5] Optymalny dobór opon do 18-tek i do tego zawias
no to polecam -40 do -60 mm przod i ok -30 do - 50mm tyl et moze byc i opone 225/40R18
-
[ALL B5] Optymalny dobór opon do 18-tek i do tego zawias
to ile bedziesz mogl dac na dol zalezy od szerokosci felgi i opony... pozatym im bardziej kladziesz na dol tym bardziej kolo sie kladzie na bok ze tak powiem a ile cali szerokosci bedzie miala felga ? chcesz isc w german/cult style to mozesz naciagac opone chceasz normalana opone na feldze to przewaznie 225/40R18 ps. pokaz jakie felgi sobie upatrzyles spokojnie mozesz polozyc nawet -80mm przod i nie powinno trzec jesli kupisz odpowiednia felge i opone oraz dobrze dopasujesz szerokosc i et[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 23:34_________________________________________________dla przykladu mi przy -60mm h&r i 19" na 235/35R19 i et35 nic nie tarlo napisz jaki setup ci sie marzy ( szerokosc felgi / szer opony / et / ile mm bys chcial na glebe ja dac ) to ci powiemy czy bedzie trzec czy nie