Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja proponuje 17 styczen zeby kazdy to przyswoil i ogarnal sie z ta mysla
  2. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    a kiedy ?
  3. ykk ogon a nie wolisz komus tego zlecic ? ja mam majstra ktory wyjal i wlozy deske za 150zl ( bo szla do obszycia "we w" skore )
  4. nie masz racji tak samo jak z tym ze najman mial wygrac [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 14:38_________________________________________________w zg da sie normalnie samemu przerobic i zarejestrowac paru kolesi tak robi i problemu nie ma jesli chodzi o rejestracje .... chociaz niby w polskim prawie pojawil sie zapisaek ze przekladka ma miec jakas homologacje i ze tylko aso niby tak moze robic oraz specjalistyczne warsztaty... ale jak to w polsce prawo jedno praktyka drugie [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 14:39_________________________________________________ogon moglbys pokazac ta twoja b6 awx ? oraz napisac na pw ile kosztowaly kompletne czesci do przekladki i ile wszystko wyjdzie +/- ?
  5. punto 1.2 60KM 2003r przy normalnej ( takiej jak kazdy w ruchu miejskim ) jezdzie po miescie pali 6.5L latem i ok 7.5L zima
  6. 8.5 L przy jezdzie emeryta a 9-12L max! hm mala roznica
  7. mi i toporowi 1.9TDI 110KM tez pali w miescie 7-9L przy szybkiej dynamicznej jezdzie na trasie wynik sporo spadal jak to w dieslach 1.8T 180KM w tt w miescie mi pali przy szybkiej jezdzie 14-16L przy mega bucie 20.5L wyszlo a przy bardzo wolnej jezdzie w miescie ok 10L na 100km na trasie 8L minimum mialem przy jezdize 90-110km/h kolega ma a6 2.5 180KM Q i mu w miescie pali 13-14L inny kolega ma omege mv6 aut. i mu pali minimum w miescie 15L inne kolega ma a8 4.2 300KM i tez minimum w miescie 18L.... pet3r tez pisal juz o spalaniu w s8 ze wcale nie jest tak kolorowo .... ale jestem pewien jakby sprzedal niektorym tutaj ta swoja s8 to pewnie spalanie by spadlo na 10L w miescie
  8. ja w to nie wierze .... czyli odejmujac opory powietrza to tt coupe powinna palic 8L na 100km ... mega super za***isty wynik jak na 180KM z 1.8T benzyny .... po co wiec sa diesle ? napisales ze tamto tt palilo 12L max.... daj mi je to ci podwoje ten wynik bez problemu przy szybkiej jezdzie a w 7-9L to wierze na trasie przy normalnej jezdzie 90-120km/h
  9. PONIZSZE CYTATY PRZEDSTAWIAJA TO CO MNIE PORUSZYLO ABY ZALOZYC TEN TEMAT: Mianowicie niech mi ktos wyjasni dlaczego ludzie kupuja diesle skoro benzyny tak malo pala ? A moze to moda na podawanie nizszego spalania niz rzeczywiście jest zeby samemu sie pocieszyc ? Wiekszosc tu pisze ( na tym forum ) ze auta 1.8T 2.0TFSI pala im 7-10L a 4.2 420KM pali 15L.... to niech mi ktos cholera wytlumaczy jaki jest sens kupowac diesla 3.0TDI ktory jest drozszy w uzytkowaniu jesli chodzi o przeglady i o to o co sie trzeba troszyc przy dieslu skoro benzyny pala tak malo.... ;> A wam ile NAPRAWDE pala auta przy bucie i przy toczeniu sie ? _________________________________________________ Następny co gdzieś słyszał Mój klamot pali ok. 15 litrów w Wawie w korkach również. Ostatnio miałem 1.8 T i paliło ok 2 ltr. mniej a dynamika jazdy zerowa. to juz widze co to za jazda ;] 15L przy kulaniu sie w zolwim tepie auto za autem ;] a jak pojezdzisz rsem tak jak sie powinno nim jezdzic to spalanie "ciut" wzrosnie co ? kazde auto moze palic malo jak sie nim po prostu kulasz... innym tez TT pala w miescie 9-10L .... ja probowalem... ale to ni ch*j nie jazda _________________________________________________ _________________________________________________ to co zaznaczylem na czerwono jest po prsotu boskie max 12L .... [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 13:24_________________________________________________pozatym wiadomo jak sie ma katalogowe spalanie do realnego .... wychodzi to tez w testach w gazetach i tv.... ze zawsze jest te katalogowe spalanie nierealne do osiagniecia w normalnych warunkach ... tymczasem niektorym tutaj auta pala mniej niz wg katalogowego spalania gdzie wyniki sa przeprowadzane laboratoryjnie przy mega sprzyjajacych warunkach.
  10. ludzie na 10cali zakladaja 195.....
  11. zdeczka odpustowe i jadace wiejskim tuningiem
  12. takim ze jeszcze mialem ciemne szyby z przodu, hidy, wystajace lekko kola poza obrys auta[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 02:02_________________________________________________ :bicz3:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 02:03_________________________________________________ to trzeba naklejac ja tak nisko ... zeby wycieraczka od strony psazera zaslaniala naklejke :gwizdanie: no co wy nie wiecie o tym ?
  13. takie tez beda ... czekaja na cieplejsze dni i malowanie
  14. 1. Musi byc tablica 2. Kara do 200zl jesli dobrze pamietam ale przewaznie pouczenie 3. Ja sie zawsze tlumaczylem tak ze przed chwila mi spadla i wlasnie jade zalozyc do kolegi do garazu 4. bujalem bez talblicy z pol roku ... i najpierw mialem pouczenia ...ale w zwiazku z tym ze moje auto bylo dosc charakterystyczne ( 8 razy skrobanie szyb ) i mialem czeste kontrole to wreszcie wylapalem mandat i dowod polecial .... za przepalona zarowke w podswietleniu tablicy rejestracyjnej z tylu
  15. 225/40R18 na przod i tyl mozesz dac lub np 215/40R18 na przod
  16. kozak kozak kozak ja naciagne 225/35R19 na 10j 19" z tylu wiec nie bedzie tak zle jak widze... bo u ciebie na fotkach wyglada elegancko ( w sam raz ) jeszcze raz graty za byle auto [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 13:36_________________________________________________ps. tarlo ci cos na dziurach jesli np tyl byl zaladowany ?
  17. z tych 4 kompletow to jak dla mnie tylko nr 4 przejdzie w polerce do audi ale chyba ma inna srednice otworu centrujacego ( jesli dobrze pamietam to 66mm a audi 57.1mm ) czy jakos tak ;P czyli bedziesz musial dolozyc pierscien
  18. jest to felga z audi a8 d2 wersji 6.0 w12[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 09:47_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8196570
  19. Przynajmniej tu na zdjeciach jest z 19cali i efekt jest, a wyobraź sobie w 17ce ten wzór co byś z nim nie zrobił tak nie bedzie ładny 18 cali jest na zdjeciach ta felga nie wcyhodzila w 19 calach
  20. te OZety kozackie [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:40_________________________________________________jakie oponki miales naciagniete na te oz 8.5j z przodu a jakie na 10j z tylu ?
  21. z s-line nie ma nic z s4 tez nie ma nic ogolnie z wyposazenia dodatkowego poza alu felgami tez nic nie widze pozatym.... ladna seria tylko przeklej znaczek s-line z drzwi na listwe .... bo wyglada jakby to zle poskladal pan edzio w lakierniu po wypadku jakies zmiany przewidujesz ?
  22. szczerze... szukalbym z rantem ale czegos innego ps. pamietaj ze felga z rantem srednio wyglada bez duzej gleby ps2. pamietam tego kombiaczka z allegro
  23. z tego co pamietam to w bagazniku nosb to chyba pisal
  24. no to polecam -40 do -60 mm przod i ok -30 do - 50mm tyl et moze byc i opone 225/40R18
  25. to ile bedziesz mogl dac na dol zalezy od szerokosci felgi i opony... pozatym im bardziej kladziesz na dol tym bardziej kolo sie kladzie na bok ze tak powiem a ile cali szerokosci bedzie miala felga ? chcesz isc w german/cult style to mozesz naciagac opone chceasz normalana opone na feldze to przewaznie 225/40R18 ps. pokaz jakie felgi sobie upatrzyles spokojnie mozesz polozyc nawet -80mm przod i nie powinno trzec jesli kupisz odpowiednia felge i opone oraz dobrze dopasujesz szerokosc i et[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 23:34_________________________________________________dla przykladu mi przy -60mm h&r i 19" na 235/35R19 i et35 nic nie tarlo napisz jaki setup ci sie marzy ( szerokosc felgi / szer opony / et / ile mm bys chcial na glebe ja dac ) to ci powiemy czy bedzie trzec czy nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.