Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
wrociles ?
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
18" ?
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
wierze ze przy delikatnym obchodzeniu sie z gazem mozna takie uzyskac .... fakt ze przeznaczenie g35 sedana i 350z jest zasadniczo inne najfajniesze jednak jest to ze ... zmieszcza ci sie 20" bez problemu
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
a czemu nie porownywac ? przeciez to dokaldnie ten sam silnik.... 3.5 v6 moze sie rozni ciut osprzetem i softem... ale blok dokladnie ten sam. moc tez podobna[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 23:49_________________________________________________350Z miala moc 286KM 300KM i 313KM ( to juz byl ciut inny silnik.. na sam koniec produkcji )
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
tak... przerabialem troche foteli w b5 .... i nie bedzie problemu
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
oj te spalanie nie wiem jak to jest ale uzytkownicy 350z pisza ze w miescie te 15 lyka minimum ;] a przy bucie 25 wezmie napewno ;] moze infiniti jakies oszczedne :gwizdanie:
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
aaa chodzilo ci o te pseudo drewno... to fakt ono ma paskudny kolor w gs`ie w ls`ie i is`ie jest troche lepiej deska nowego g37 nie bardzo mi sie podoba ale juz samo auto jest calkiem fajne ... zwlaszcza w wersji cabrio ( czerwone + biale wnetrze )
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
a co za roznica ? przeciez nie ma znaczenia... wszystko bedzie tam gdzie trzeba jedyna roznica to taka ze fotel kierowcy bedzie mnie wytarty a pasazera bardziej
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
nie wiem gdzie jest skladane ale wyglada to tak... infiniti to nissan a nissan jak wiadomo ma troche wspolnego z renault ( np silniki ) i wlasnie ten silnik zostal skonstruowany przez renaulta i wtedy go wykorzystal nissan. niemniej jednak jest to bardzo udany silnik ps. o co Ci chodzilo z tym czerwonym wnetrzem w lexusach ? ps2. nowe infiniti z wygladu sa coraz ladniejsze....
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
ja nie mowie ze te silniki sa zle... powiedzialem tylko jako ciekawostke ze te silniki sa tez montowane w renault vel satis a wiem bo swego czasu mocno sie zaglebilem w temat 350z i chyba juz znam wszystkie wady i zalety tych aut wg mnie lexus nie jest dla dziadkow....
-
[INNE] INFINITI G35x 2006
fajny .... i do tego silnik z vel satisa :gwizdanie: szkoda ze nie coupe lub 350z ale i tak ciekawa sprawa... bo cos innego nie chcesz 19" zamiast 18" ?
-
BMW 320d e91
masz 4 takie same czy 2 wezsze 2 szersze szczerze powiem ze jesli sie ma felge z rantem to fajnie ona wyglada dopiero wtedy kiedy z tylu jest wiekszy parapet niz z przodu
-
[B7 BRD] ALVoPaździerz TDI 170 KM S-line Innen und Außen
pamietam twoja poprzednia b6... calkiem fajna byla. z tego co pamietam na sprzecie miedzy innymi jl audio ? czekam na fotki wnetrza, przodu oraz na letnich alusach powodzenia w modach
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no rabat bedzie ale watpie czy po dobroci hehe ale ile mozna byc bez auta najpierw mialo byc na swieta potem na nowy rok w zwiazku z tym ze sie zmienila koncepcja i zamiast skrzynki bedzie zabudowa ( ktora jeszcze nie zostala zaczeta ;/ ) ale najpierw tapicer spierdzielil obszycie deski skora... potem zle zrobil szwy... to deska na 3 raz obszywania poszla do innego tapicera ktory mial to zrobic na wtorek tydzien temu ... potem na ten weekend co wlasnie mija a teraz ku***a znowu widze ze ch***j ruszone i sie dowiaduje ze info dostane w poniedzialek ( sory za te przeklenstwa ale juz mnie strzela ) ................. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 14:22_________________________________________________najbardziej mnie wkurza to ze Kuba z carmanii to moj znajomy i widze jak sie opierdala i gdyby nie to juz by dawno mial nokauta. ale widze ze u nas jest tak ze jak oddasz auto w znajome rece to kazdy lache na to kladzie.... za kazdym razem gdy tam jade obiecuje sobie ze wreszcie mu jebne a jakos mam za miekkie serce :/
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
na ktorym kanale ?[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 13:50_________________________________________________ eh nie wiem juz mnie to wk***ia coraz bardziej dzis pojechalem z karolem do carmani i oczywiscie k**wa jeszcze full roboty ja pier**le ile mozna przeciagac ? w dodatku u nas 'kataklizm' bo w zg i warszawie ( oprocz gor ) najwiecej sniegu... juz mi buty przemakaja :/
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/item877236356_piekne_audi_s4_tuning.html
-
AVUS w kolorze czarny mat?
posy fajne plany zapraszamy: http://www.a4-klub.pl/smf/spocik_lubuski-t19683.0.html;msg1299375#new
-
Spocik Lubuski :)
ogolnie robia dobrze ale potrafia spierdzielic mojemu kolesiowi rozjebali praktycznie cala a8 3.3tdi ... przez niewiedze przegrali sprawe lub zwrocili pieniadze ok 10 - 20 000zl nie pamietam juz ale jesli zapytasz o historie z krzyskiem ktory ma CARGUM w zielonej gorze to pewnie beda wiedziec o co chodzi
-
Spocik Lubuski :)
w 30sekundzie to chyba topor :gwizdanie:
-
Spocik Lubuski :)
http://internetshouldbeillegal.com/
-
[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ
przekozak ta twoja a4... naprawde zderzak przod i kola robia dobra robote no gwint tein`a powodzenia w dalszych modach
-
Szukam diesla z dużym bakiem
ciekawe najlepszy post to ten: "Dodam swoje pięć groszy do tematu ponieważ mieszkam blisko przejścia z Ukrainą i byłem tam wiele razy. Po pierwsze na wjeździe na Ukrainę miej naklejoną naklejkę PL bo jak trafisz na Ukraińca który dopiero się dorabia to skasuje Cię na kilka baksów (przeważnie młodzi,bo starzy już wybudowali domy i mają nowe BMW 5 ) a jak nie dasz to wracasz do Polski. Podstawą jest trójkąt,kamizelka,gaśnica jak będzie chciał wydrzeć kasę to przypierd się o zapasowe żaróweczki (czyli będziesz musiał dać nawet 1$). Do nich lepiej podchodzić z uśmiechem i bajerem bo oni są "bogami". Jak będą kolejki to nie bój się podejść i zaproponować kilka baksów żeby przyśpieszyć podróż. Ja osobiście tak robiłem kilka razy gdy trzeba było stać kilka godzin,a po wsadzeniu w kieszeń 5-10$ przekraczałeś granicę max do godziny albo i szybciej. Nie wiem jak jest u Was ale u mnie w Medyce przy odprawie paszportowej jak gość w budzie się zapyta gdzie jest "talon" (inni myślą że to są takie karteczki które wypełnia się na wjeździe) to chodzi o 5 hrywien. Dajesz do paszportu i spokój. Tam nikt się nie kryje że bierze. Dajesz na oficjalu. Jeśli chcesz nalać paliwo do kanistra to max 10l (choć w waszym rejonie może być więcej) i tylko do metalowego bo za plastikowy będziesz musiał dopłacić żołnierzowi lub celnikowi. Wódka ich nie interesuje,naszych także. Jeśli padnie pytanie o papierosy to mów prawdę. Znam wiele przypadków że ktoś powiedział: Mam 6 paczek, żołnierz znalazł karton (10 paczek) i zaczęły się problemy. Wtedy on jest górą bo dyktuje warunki i może Ci powiedzieć: Dajesz 50$ albo auto na parking* (*czyt. nigdy go nie odzyskasz). Gdy będzie chciał Cię dokładnie skontrolować to każe Ci napisać deklarację. Pisz prawdę,nie masz nic do ukrycia (chyba). Ja miałem sytuację ze znajomym że skontrolowała nas milicja i za spaloną przednią żarówkę musieliśmy zapłacić 25$,a ten san znajomy kilka tygodni później stracił auto bo powiedział celnikowi że ma 10 kartonów a było 11. Auta do dnia dzisiejszego nie odzyskał mimo że do tej akcji zaangażował adwokata. Minęło 5 lat a jego E34 w rewelacyjnym stanie przepadło jak kamień w wodzie Z paliwem to tak jak piszą koledzy wyżej,tankuj na lepszych stacjach np: Lukoil bo reszta chrzci paliwo na potęgę. Teraz jest okres świąteczny,ukraińscy milicjanci i celnicy wiedzą że Polacy wybierają się po zapasy żywności,alkoholu,paliwa i dla nich jest to okazja nie do przepuszczenia żeby zarobić na swoje święta w styczniu. Znam kilku celników ukraińskich i kiedyś przy 0,75 zaczęliśmy temat łapówek w moim rejonie. Średnio na jednej zmianie 12-sto godzinnej granicę przejeżdża 800 aut,niech od każdego wezmą po 5$ są i tacy że płacą 100$. Ich dzienny zarobek to tyle co my prze miesiąc-dwa zarabiamy. Gdy ktoś nie wierzy zapraszam do Mościsk żeby zobaczyć domy celników. PAŁACE Aha,zawsze możesz mieć jakąś niemiłą sytuację na granicy,NIGDY nie dawaj paszportu do ręki bo jeśli dasz to będziesz musiał zapłacić. I pamiętaj,jeśli będziesz wobec nich normalny oni będą normalni wobec Ciebie. Klient nasz Pan. Wszystko co tutaj opisałem nie jest usłyszane od kolegi, który ma kolegę, którego kolega jeździ/ł na granicę. Sam to przeżyłem na własnej skórze,znam każdy ruch,kiedy trzeba płacić a kiedy się postawić. Wywiezienie kradzionego samochodu na Ukrainę...800-1000$. Ja nie miałem tyle szczęścia i mnie złapali na celni ukraińskiej,jednak podkreślam nie wiedziałem o pochodzeniu auta sprawa się chwała Bogu tak skończyła że jestem teraz na "Cześć" z tymi celnikami. Przedstawiłem Ci najgorsze rzeczy jakie mogą spotkać Cię na granicy i Ukrainie,choć jestem pewny że gdy zobaczą E38 to zastanowią się niczym podejdą do auta. Nieraz jest tak ze chcą go tylko pooglądać. Jednak moim zdaniem wszystkie wymienione sytuacja nie powinny Ci się przydarzyć ale wiedzy nigdy za wiele" takie male OT
-
[ALL B5] Komplety zderzaków
ok juz wiem wszystko bedzie wiecej gratow z s4 na weekend wystawie pewnie troche rzeczy [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 20:54_________________________________________________ bedzie grill z rs4 / wnetrze / zderzak s4 ( nie wiem czy z halogenami ) zegarow i galki i tylnego zderzaka napewno nie bedzie a co bedzie jeszcze to sie okaze na week.... juz nie robie tu OT na weekend dam znac w dziale sprzedam co jest i po ile
-
[ALL B5] Komplety zderzaków
zaraz bede wiedziec [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 20:49_________________________________________________ale raczej bez halogenow bo na halogeny bede miec pelno kupcow :gwizdanie:
-
[ALL B5] Komplety zderzaków
no wlasnie zadzwonilem do niego i jesli jeszcze jest to bedzie na sprzedaz.... za 600-700zl