Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. W Irlandii też nie najlepsze drogi mają i wąskie, szczególnie te boczne. Ekspresowe OK. zgadzam sie ;] boczne drogi sa takie ze dwa auta mieszcza sie na lusterka a obok nie ma pobocza tylko jakies zarosla
  2. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nie
  3. nowek mowi ze chce te ... mimo ze troche ch*jowe
  4. Nosb mam dla ciebie fajne kolka wiem ze ci sie podobaja na maxa Rial Daytona race rozmiar 20" w pelni ori w bdb stanie, ranty bez zadziorow i swierzutko wypolerowane skrecane 9j przod 10.5j tyl 5x112 oczywiscie cene dam ci na gg real foto dokladnie tych co mam na sprzedaz: a tu na filmiku: wiecej fotek felg w google po wpisaniu rial daytona race
  5. kola z hummera robia robote
  6. nie patrz na liczby co innego (1) 195/40 a co innego (2) 295/40 pierwsza to bedzie nalesnik cienszy niz 235/35 .... a druga to bedzie balon wiekszy niz 175/60 te 40 to jest 40procent szerokosci opony zakladaj 235/35R19
  7. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    na szczescie tylko w twoim avatarze [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 23:45_________________________________________________WiesiekM bedziesz jutro na spocie ? pilnie potrzebny mi vag... i ogolnie mam pare pytan o vagowanie ewentualnie jakbys mogl napisz mi swoj numer kom na pw
  8. w 97r tez byl 3.2 irmscher obejrzyjcie sobie filmiki u mnie w profilu na youtube tam jest wlasnie omega 3.2 irmscher 97r http://www.youtube.com/user/Nowakzg [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 19:18_________________________________________________spalanie mv6 w miescie to minimum 14L-16L przy normalnej jezdzie z doswiadczenia wiem ;]
  9. mmcv zgadzam sie w 100% .... co do auta .... to ja bym zaczal od tego ze przejechalbym sie jednym i drugim i zobaczyl ktory osobiscie mi bardziej pasuje ?
  10. Nowak jestem.... a Nowek to moj kolega z zg ktory podpisal sie nad twoim postem ( a pod moim postem ) hehe no brak neta robi rozne rzeczy w glowie i wpadlem nawet na rozowy vt
  11. a4 b6 1.9TDI ale jakie 1.9TDI ? 131KM ? avf awx ? czy jakies slabsze ? 1. wg mnie srednio lataja 320d, e46 2003 moj kuzyn ma po programie i ja mialem 1.9tdi po programie i jakos odjechac mi nie mogl mimo ze mial w serii wiecej km niz ja po chipie. 2. wnetrze ladniejsze w audi jesli dobrze wyposazone ... lecz rude skory w m-pakiecie tez sa fajne 3. wykonanie wg mnie lepsez w audi 4. trakcja w bmw .... no i tyl naped 5. spalanie wg mnie ciut lepsze bedzie w audi 6. jesli szukasz fajnego audi z dobrym wnetrzem i dieslem 1.9 i malym przebiegiem to kup od adamooo http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11501318 7. ps a jesli juz szukac e46 to wolalbym szukac 330d lub 330cd ( coupeta ) .... b6 niestety nie mialo az tak fajnego diesla w tym czasie chocciaz 2.5tdi 180-163km bym nie pogardzil
  12. gustownie i rzeczowo dla mnie fajna no i dobrze ze nie bales sie 19" teraz tylko swap na 2.7BiT pozostal i bedzie kompletna esa
  13. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    za twoj avatar powinienes dostac w lep ;p
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
  15. odebrna .... co nie znaczy ze skonczona jezdze bez podsufitki i boczkow drzwiowych .... auto otwieram ciagnac za linki czuje sie jak w jakims skladaku hehe w piatek jade niby na ostateczny montaz wszyskich czesci
  16. zdecudowanie... progi i listwy nie da sie zalozyc progow i listew ... do 96r ( duzo sztuki by bylo ) po I lifcie sie da bo wtedy pasuja czyli od rocznika 97r nie ma problemu
  17. szukam czekam az bedzie nagroda na rs`a wtedy go zlapie niby jutro do poludnia odbior auta
  18. sprzedawca bardzo ladnie napisal w opisie.... ze to sa felgi oryginalne made in italy nie napisal ze oryginalne audi czy made in germany ale masz sie do czego doczepic mianowicie w tytule aukcji masz zdanie: ORYGINALNA FELGA AUDI 18 5x112 ALUFELGA gdyby po slowie FELGA byl przecinek ... nie mial bys punktu zaczepienia ale nie ma... i wychodzi jednak na to ze jest to oryginalna felga audi ( a nie jest ) wiec mozesz oddac towar i powiedziec ze jest niezgodny z opisem powodzenia[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 17:32_________________________________________________heh mieszka 25km ode mnie
  19. made in italy chyba najgorsza plastelina z mozliwych dostepnych
  20. kozacki projekt .... gratuluje
  21. moglem dzis odebrac auto ale zostawilem jeszcze na niecaly tydzien .... ale bedzie kompletnie wygluszone
  22. naprawde robiles w autopolu ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.