Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. bezfirmowe gowno ktore tlucze a nie gra.... ja bym za to 100zl nie dal (serio) bo ani nie bedziesz miec dynamicznego basu ... a skrzynka z allegro i tak nic tu nie pomoze bo to przewaznie uniwersalne tanie skyrznki ktore nie sa robione pod dane auto i glosnik odpusc sobie
  2. no to juz balon 255/35R19 to normalna guma ale przewaznie o tym jaki to slaby komfort jest gadaja ludzie ktorzy w zyciu nie mieli 19" ja mialem -60mm glebe i 2 komplety 19" 225/35R19 235/35R19 i jezdzilem tez na 215/35R19 w a4 b5 i nie narzekalem wiec kwestia tego co kto oczekuje
  3. nie mialem neta chwile i porobilem sobie z nodow rozne konfiguracje tt jesli chodzi o kolor i felge ori foto: By nowak_zg, shot with 6500s-1 at 2010-02-04 1. By nowak_zg at 2010-02-04 2. By nowak_zg at 2010-02-04 3. By nowak_zg at 2010-02-04 4. By nowak_zg at 2010-02-04 5. By nowak_zg at 2010-02-04 6. By nowak_zg at 2010-02-04 7. By nowak_zg at 2010-02-04 8. By nowak_zg at 2010-02-04 9. By nowak_zg at 2010-02-04 10. By nowak_zg at 2010-02-04 11. By nowak_zg at 2010-02-04 12. By nowak_zg at 2010-02-04
  4. niby na ta sobote mam 100% odbior auta ...zobaczymy co z tego wyjdzie dudi75 chcialbym jeszcze tylko gwint i xenon i juz powoli dlubac silnik hehe chcialbym zeby bylo te 250KM z malym plusikiem kiedys....
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    sory za OT ale musze to powiedziec: łoooooooooo kuuuurrr*aaaa ale zapasione konie wyswinione na maxa i otyle. wygladaja jak tury albo zubry poziek siedzi po prawej czy trzyma lejce ?
  6. dudi75... czytam czesto twoj watek a nie wiem czy juz pisalem ze masakra zrezales silnik w b5 grautuluje reszta podniet i zachwytow zostala juz powiedziana hehe ps. jak tam trakcja ?
  7. recaro bez grzania :/ to jak lod przez kondoma ps. one sa szare ? wydaje sie ze sa mocno brudne ... ale ogolnie stan ok ps. poduszka naderwala fotel czy wyjebala tylko zaslepke ?
  8. z audi r8 to one napewno nie sa bo tam z tylu pewnie jest felga ok 10j .. i opona 285mm +/-[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 08:50_________________________________________________pozatym w r8 seryjna felga ma 19" cali 18" wychodzila w r8 ale nie w tym wzorze
  9. Nie mam wykresu Witek mi przyslal , ale nie moge w zaden sposob go otworzyc . Zalozylem przeplywke i kupilem filtr ITG , bo ten grzybek to wiesz moze pasowal ale do eskorta 1.3 skoro pasowal do escorta to sprzedaj .i.kali.i.`emu http://www.a4-klub.pl/smf/ford_escort_blekitny_grom-t113223.0.html
  10. wiecej niz -40 nie ma sensu bo bedzie za nisko nie prawda... wiem to z autopsji -->
  11. traktorem allroadem sory karol musialem.... ale sam wiesz ze nie wyglada auto na seryjnym zawiasie te zdjecie ma zadzialac motywujaco zebys wreszcie zrobil to co powinienes zrobic od 2 lat[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 16:32_________________________________________________a nie zabierac sie do rezania od d*py strony ;]
  12. ja 4 dni nie spalem i caly czas jechalem sam od brata z irlandii cala irlandia -> 17h promem do francji -> cala francja -> belgia -> niemcy -> polska 4 dni nie spania ( przed dzien picie z bratem... potme podroz prom podroz i szkola ) wrocilem o 6 rano ... ale dizeki energy drinka nie bylem zmeczony i na 7;30 poszedlem na zajecia i polozylem sie spac dopiero o 21-22 jazda caly czas w deszczu :/
  13. Nowak_zg odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    za pierwsyzm razem nie zawsze dziala ale jak odswierzycie strone to hula
  14. nie ma jak to czytac poprzednie posty
  15. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    tylko forum
  16. napisz na pw za ile poszly ... troche ich szkoda ... byly rarytasem ale szkoda ze wszystkie byly tej samej szerokosci masz teraz jakies upatrzone fele ? 19" mam nadzieje ?
  17. znajac zycie niedlugo skonczysz rezanie ... zrobisz z niej mega kox a4 ... i sprzedasz bo narazie to tak chyba jest z kazdym twoim autem ze na poczatku zwykla seria potem mega wypas wersja i zaraz na sprzedaz hehe kiedy fotele i diody z tylu rezasz ?
  18. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    w tej wypowiedzi chodzilo o post wyzej ktory juz jest wykasowany... bo ktos cos reklamowal a nie o post kolegi lordmrT
  19. fajna eska dobrze ze ja pokazales .... ps. miales okazje jechac tez 4.2 v8 ? wiem ze w s4 nie bylo ale np w s5 byl na poczatku 4.2 v8 zastapiany 3.0T v6 .... jestem ciekaw jak osiagi aut wiadomo ze po programi juz 3.0T zrobi miazge jakies plany co do auta masz ?
  20. jesli masz je w dobrym stanie to masz szanse wziac 150zl za sztuke opony
  21. Niezle. A jak prace nad autem? Nic sie nie chwalisz... narazie wiecej mam nerwow .... dlatego sie nie chwale nie pisze ile jest zrobione bo juz mnie strzela powoli niby na 6 lutego jest koniec ostateczny jak bedzie wszystko to napewno sie pochwale ja akurat ceny w carmanii mam mega rewelacyjne .... ale co do czasu pracy to tak jak napisales .... tak to jest z "kolegami" http://carmania.pl/site/index.php?p=5&id=31 oraz http://www.a4-klub.pl/smf/inne_s3_8l_kolegi_18t_na_19_gwincie_grube_audio-t67113.0.html oraz http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/52364
  22. 19" 8j wolfrace + opony 215/35R19 to byla tylko przymiarka jakis czas temu
  23. to nic nie da bedziesz tylko dłuzej chorował,a trening i tak zmarnowany mi tam zawsze pomaga jak sie wypoce ....
  24. Nowak_zg odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    jak dla mnie jest to zwykle auto bez duszy... szybka limuzyna na autostrade. jest duzo gorsza niz rs4 i w porownaniu do rs4 to zwykle i pospolite auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.