Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Proszę o jakiś informacje o tym głośniku :)
bezfirmowe gowno ktore tlucze a nie gra.... ja bym za to 100zl nie dal (serio) bo ani nie bedziesz miec dynamicznego basu ... a skrzynka z allegro i tak nic tu nie pomoze bo to przewaznie uniwersalne tanie skyrznki ktore nie sa robione pod dane auto i glosnik odpusc sobie
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
no to juz balon 255/35R19 to normalna guma ale przewaznie o tym jaki to slaby komfort jest gadaja ludzie ktorzy w zyciu nie mieli 19" ja mialem -60mm glebe i 2 komplety 19" 225/35R19 235/35R19 i jezdzilem tez na 215/35R19 w a4 b5 i nie narzekalem wiec kwestia tego co kto oczekuje
-
Virtual Tuning - wasze prace
nie mialem neta chwile i porobilem sobie z nodow rozne konfiguracje tt jesli chodzi o kolor i felge ori foto: By nowak_zg, shot with 6500s-1 at 2010-02-04 1. By nowak_zg at 2010-02-04 2. By nowak_zg at 2010-02-04 3. By nowak_zg at 2010-02-04 4. By nowak_zg at 2010-02-04 5. By nowak_zg at 2010-02-04 6. By nowak_zg at 2010-02-04 7. By nowak_zg at 2010-02-04 8. By nowak_zg at 2010-02-04 9. By nowak_zg at 2010-02-04 10. By nowak_zg at 2010-02-04 11. By nowak_zg at 2010-02-04 12. By nowak_zg at 2010-02-04
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
niby na ta sobote mam 100% odbior auta ...zobaczymy co z tego wyjdzie dudi75 chcialbym jeszcze tylko gwint i xenon i juz powoli dlubac silnik hehe chcialbym zeby bylo te 250KM z malym plusikiem kiedys....
-
BMW 320d e91
sory za OT ale musze to powiedziec: łoooooooooo kuuuurrr*aaaa ale zapasione konie wyswinione na maxa i otyle. wygladaja jak tury albo zubry poziek siedzi po prawej czy trzyma lejce ?
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
dudi75... czytam czesto twoj watek a nie wiem czy juz pisalem ze masakra zrezales silnik w b5 grautuluje reszta podniet i zachwytow zostala juz powiedziana hehe ps. jak tam trakcja ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
recaro bez grzania :/ to jak lod przez kondoma ps. one sa szare ? wydaje sie ze sa mocno brudne ... ale ogolnie stan ok ps. poduszka naderwala fotel czy wyjebala tylko zaslepke ?
-
[ALL B8] Czy ktoś widział/miał na aucie takie felgi 18''?
z audi r8 to one napewno nie sa bo tam z tylu pewnie jest felga ok 10j .. i opona 285mm +/-[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 08:50_________________________________________________pozatym w r8 seryjna felga ma 19" cali 18" wychodzila w r8 ale nie w tym wzorze
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
Nie mam wykresu Witek mi przyslal , ale nie moge w zaden sposob go otworzyc . Zalozylem przeplywke i kupilem filtr ITG , bo ten grzybek to wiesz moze pasowal ale do eskorta 1.3 skoro pasowal do escorta to sprzedaj .i.kali.i.`emu http://www.a4-klub.pl/smf/ford_escort_blekitny_grom-t113223.0.html
-
[ALL B5] Prośba o pomoc przy obniżeniu zawieszenia
wiecej niz -40 nie ma sensu bo bedzie za nisko nie prawda... wiem to z autopsji -->
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
traktorem allroadem sory karol musialem.... ale sam wiesz ze nie wyglada auto na seryjnym zawiasie te zdjecie ma zadzialac motywujaco zebys wreszcie zrobil to co powinienes zrobic od 2 lat[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 16:32_________________________________________________a nie zabierac sie do rezania od d*py strony ;]
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
ja 4 dni nie spalem i caly czas jechalem sam od brata z irlandii cala irlandia -> 17h promem do francji -> cala francja -> belgia -> niemcy -> polska 4 dni nie spania ( przed dzien picie z bratem... potme podroz prom podroz i szkola ) wrocilem o 6 rano ... ale dizeki energy drinka nie bylem zmeczony i na 7;30 poszedlem na zajecia i polozylem sie spac dopiero o 21-22 jazda caly czas w deszczu :/
-
RS4 B5
za pierwsyzm razem nie zawsze dziala ale jak odswierzycie strone to hula
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
nie ma jak to czytac poprzednie posty
-
Spocik Lubuski :)
tylko forum
-
[ALL B5] Które felgi na a4 avant
napisz na pw za ile poszly ... troche ich szkoda ... byly rarytasem ale szkoda ze wszystkie byly tej samej szerokosci masz teraz jakies upatrzone fele ? 19" mam nadzieje ?
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
znajac zycie niedlugo skonczysz rezanie ... zrobisz z niej mega kox a4 ... i sprzedasz bo narazie to tak chyba jest z kazdym twoim autem ze na poczatku zwykla seria potem mega wypas wersja i zaraz na sprzedaz hehe kiedy fotele i diody z tylu rezasz ?
-
Spocik Lubuski :)
w tej wypowiedzi chodzilo o post wyzej ktory juz jest wykasowany... bo ktos cos reklamowal a nie o post kolegi lordmrT
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
fajna eska dobrze ze ja pokazales .... ps. miales okazje jechac tez 4.2 v8 ? wiem ze w s4 nie bylo ale np w s5 byl na poczatku 4.2 v8 zastapiany 3.0T v6 .... jestem ciekaw jak osiagi aut wiadomo ze po programi juz 3.0T zrobi miazge jakies plany co do auta masz ?
-
[ALL] Za ile sprzedać takie felgi?
jesli masz je w dobrym stanie to masz szanse wziac 150zl za sztuke opony
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Niezle. A jak prace nad autem? Nic sie nie chwalisz... narazie wiecej mam nerwow .... dlatego sie nie chwale nie pisze ile jest zrobione bo juz mnie strzela powoli niby na 6 lutego jest koniec ostateczny jak bedzie wszystko to napewno sie pochwale ja akurat ceny w carmanii mam mega rewelacyjne .... ale co do czasu pracy to tak jak napisales .... tak to jest z "kolegami" http://carmania.pl/site/index.php?p=5&id=31 oraz http://www.a4-klub.pl/smf/inne_s3_8l_kolegi_18t_na_19_gwincie_grube_audio-t67113.0.html oraz http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/S3/52364
-
[ALL] Za ile sprzedać takie felgi?
900-1100zl wg mnie
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
19" 8j wolfrace + opony 215/35R19 to byla tylko przymiarka jakis czas temu
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
to nic nie da bedziesz tylko dłuzej chorował,a trening i tak zmarnowany mi tam zawsze pomaga jak sie wypoce ....
-
RS4 B5
jak dla mnie jest to zwykle auto bez duszy... szybka limuzyna na autostrade. jest duzo gorsza niz rs4 i w porownaniu do rs4 to zwykle i pospolite auto