Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. kolega ma do kupienia za 400zl zderzak s4 ... mysle czy nie wziac na handel
  2. ciekawe ile by chcieli za wypolerowanie bbs rs w calosci ( nie sam rant )
  3. za 400-500zl mozna wyrwac zderzak s4 jak sie poszuka[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 20:32_________________________________________________mnie przedni kosztowal jakos 350zl + 80zl +80zl za 2 nowe kratki tylny z s4 polifta kosztowal mnie chyba 300zl jakos... nie pamietam a grill z rs4 180zl jesli dobrze pamietam ale trzeba sie troche wysilic i poszukac bo czesto zderzaki s4 sa sprzedawane pod zla nazwa a4 .... bo sprzedawcy nie wiedza co sprzedaja. zderzak do s4 b6 cabrio kupilem przez przypadek za 150zl .... ale oddalem sprzedawcy bo nie chcialem sie z nim bujac zanim go sprzedam ;P
  4. ej czytajcie dokladnie ... napisalem za ile mi kolega robil polerki a robil tanio potem napisalem jaka jest wg mnie normalna cena za polerke jakies pytania jeszcze ? :doh1:
  5. bmw e38 w wersji zwyklej ma 80L a w wersji LONG 100L [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:52_________________________________________________katalogowo ... wiec pewnie wejdzie ciut wiecej
  6. ykk czemu nie sciemnisz wreszcie przednich szyb ? aaaa wiem ty chcesz zrobic pewnie szyby lustrzane zeby pasowaly do chromu na metry
  7. tylko się nie za pozno a tak serio to wiecie ze temp w silowni powinna byc w miare wysoka ? dlatego ze miesien lepiej sie rozgrzewa w wyzszej temperaturze i wtedy jest mniejsze prawdopodobienstwo kontuzji i urazow. wiec jak slysze jak ktos w lecie narzeka ze nia ma klimy to az mnie ch*j strzela zawsze narzekaja ci co robia forme na wakacje tzw sezonowcy ( zaczynaja w maju ... koncza w czerwcu lub lipcu )
  8. ten ostatni obrazek to jakies tam ich wizje i przyszle projekty podobno
  9. [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 18:40_________________________________________________ci szejkowie to nie maja na co pieniedzy juz wydawac przeciez koszt postawienia takiego budynku ma sie nijak do jego praktycznosci ale fakt faktem ... lubie te ich rozne projekty architektoniczne i nie tylko kozackie [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 18:41_________________________________________________jakis czas temu byl program o tym jak budowali ten budynek.... masakra powstawaly specjalne maszyny a raczej inne budowle, zeby moc dostarczac materialy na gore
  10. Nowak_zg odpowiedział(a) na matig7 temat w Inne marki
    ja bym poupalal i sprzedal skoro kupiles za takie grosze.... czemu kupa ? nie wiem w ogole nigdy nie podobalo mi sie te auto ani nie ma w sobie nic co mnie kreci tutaj o tyle dobrze ze jest Turbawka nie mowie ze to zle auto ... po prostu nie dla mnie napewno juz mialem kiedys japonca sportowego ... i wiecej nie chce japonczykow z lat 199x[br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 17:07_________________________________________________http://www.polskajazda.pl/Samochody/Toyota/Celica/80562
  11. Nowak_zg odpowiedział(a) na matig7 temat w Inne marki
    jezdzilem takim tylko ze nazywal sie eagle talon ale w 1.8 Benie ( nie 2.0 jak w eclipse ) i powiem ci ze mega kupa hehe mam nadzieje ze tanio go kupiles jakies plany ? moze pochwalisz sie ile dales bo az mnie to kreci ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10259998 ;D spojler chyba zdejmiesz co ;> ? swiatla dobrze sie podnosza ? [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 16:47_________________________________________________juz wiem co w tym aucie jest najfajniejsze ... numer rejestracyjny RZ 22222 i radio z korektorem dzwieku hehe pokaz lepiej jak to jezdzi
  12. [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 16:38_________________________________________________wg mnie normalna cena za polerke felg to 250-400zl za komplet w miare prostego wzoru
  13. i tak u was jak i w innych miastach macie luz przyjedz do zielonej to zobaczysz co to znaczy jak leci dowod za szyby 3 razy w tygodniu i 8-9 razy w roku [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 16:04_________________________________________________ps. mandat dostales ? bo moga dac do 200zl za pojazd niesprawy technicznie
  14. ja po prostu naleze do tych ktorzy patrza realnie na bialko firmy ostrowia ale kazdy moze miec swoje zdanie
  15. tas2die4 dobry wybor z felami [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 07:21_________________________________________________http://www.allegro.pl/item865799100.html to ty wygrales ta aukcje ? jesli tak to cena mega dobra chyba jesli te przednie opony sa w dobrym stanie to mozesz je chyba przelozyc na tyl (255) i jesli 285 sa w dobrym stanie zawsze mozesz pogonic ... cos ise tam zwroci
  16. z tym się nie zgodze, biało OSTROWIA lub łowieckie(lepsze smakowo) to bardzo dobre biało...jest w nim bardzo dużo pełnowartościowych aminokwasów. Obecnie najlepsze na rynku cena/jakość. Wystarczy poczytać sfd żeby się o tym przekonać, ja sam również stosuje je nonstop od kilku miesięcy jako uzupełnienie białka w diecie i nie narzekam. Cena jest taka a nie inna gdyż nie płacimy tutaj za reklamę, smak(który nie jest taki zły) czy rozpuszczalność(shaker radzi sobie bez problemu) :) nie dyskutuje mam po prostu inne zdanie ale wiem ze niektorzy ludzi sa zadowoleni z glosnikow boshmann czy alphard......
  17. to mi troche pocukrzyliscie hehe hehe dzieki ale zauwazylem jest tu sporo osob co cos ogarnia na temat silowni zywienia itp.... tylko czesto te informacje trzeba sobie samemu juz przefiltorwac bo np dla kogos moj plan treningowy moze byc super... a dla drugiego w ogole nie podziala dlatego kazdy powinien sam wyciagnac jakies wnioski i sie nauczyc rozwijac swoje cialo i znalezc na to najlepsza metode pamietajcie tez ze na forach typu sfd.pl sa ludzie bardzo madrzy ktorzy wiedza jak doradzic i pomoc ale jest tez cala masa pseudo-kulturystow ktorzy pocwiczyli 3 miesiace troche poczytali polowe uslyszeli i 100% tego przekrecili i potem gadaja glupoty... wiec upewniajcie sie zanim cos wprowadzicie w zycie ( jakies cwiczenia diete czy cos innego ) AMEN
  18. Nowak_zg odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    ja kiedys sprobowalem ale cos mi nie wychodzilo bo nikt mi nie wytlumaczyl ze trzeba trzymac jakis taki pierdolnik przy wedce zeby sie zylka rozwijala jak sie rzuci wedke.... i probowalem rzucac a haczyk caly czas byl nade mna. i tak skonczyla sie moja przygoda z rybami nie zarzucilem wętki nawet :/ to sie wku*wilem i poszedłem jesc....
  19. pieniadze, urode, dziewczyny, fury, lans na miescie [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:14_________________________________________________a tak serio ... to mase troche lipna ale zawsze dobra i taka na poczatek[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:14_________________________________________________bialko buduje suchy miesien a weglowodany buduja mase.... taka srednio miesniowo-tluszczowa jakby to ujac aaa i najwazniejsza rada nigdy w zyciu nie kupujcie bialka z ostrovii ( czy jak to sie tam ta firma nazywa ) bo to bialko nie ma nic wspolnego z bialkiem uzywanym dla kulturystow i pamietacjie serwatka bialkowa to nie to samo co bialko serwatkowe
  20. dla wszystkich amatorow kulturystow polecam strone fit shop http://fitshop.pl/ normalnie jest droga ... ale jak wejdziecie w dzialy OBNIŻKI! ZESTAWY PROMOCYJNE! WYPRZEDAŻE! to czesto sa takie promocje ze nie ma ch*ja we wsi i az sie prosi zeby kupic cos czesto jest tak ze np w sklepie jakas odzywka kosztuje 100 zl na stronie fitshop kosztuje 120zl ale jest promocje i np dostajcie 2 w cenie 1 i wychodzi 60zl za sztuke [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:10_________________________________________________ ważne żeby nie był waniliowy doradź jakiegoś niezłego gainera, mutant mass daje radę? brałeś to? ...bo muszę Cie jakoś dogonić ja zawsze geinery kupuje czekoladowe jadlem mega massa - bylem zadowolony jadlem mutant masa - tez bylem zadwolony teraz jem muscle juice`a - i tez jestem zadowolony dla mnie wszystkie 3 sa dobre
  21. ooo to prawda ! i pamietajcie o takich pierdolach aby rozgrzac nadgarstki i kark... ja kiedys zapomnialem rozgrzac kark i teraz musze robic barki z mocno pochylona glowa bo inaczej cos mi strzyka w kapturze i potem 7-14 dni nie moge ruszac glowa ( pewnie nadciagam wiezadlo ... ) wiec kontuzja pewnie na lata bo tak juz mialem 3 razy. :/ u mnie podobnie, brak odpowiedniej rozgrzewki i bark wyyebany... pomyśl bardziej nad czymś takim http://www.supleshop.pl/produkt/3128/pvl-mutant-mass-6-8kg niezłą ma opinię ten gainer, sam sobie chyba coś takiego zaaplikuję mutant mass to niby poprawiony mega mass ( zredukowano cukry ) fajny ale zdecydowanie gorzej sie rozpuszcza niz mega mass
  22. 1. nie ma za co 2. bez silki mozesz przytyc na samej diecie ale zeby zrobic ladna sylwetke juz potrzebna jest silownia, basen, bieganie, aeroby itp ogolnie sport z tym slodkim to jest tak ... slodycze zapychaja oraz maja niewiele wspolnego ze zdrowymi weglowodanami wiec jesli juz musisz zjesc cos slodkiego zrob to po posilku zebys nie zjadl tego za duzo a tylko nasycil swoj mozg tym ze zjadles to slodkie ja tez raz na 7-14 dni zjem cos slodkiego i raz na ruski rok pizze ale trzeba pamietac ze co za duzo ( slodkiego i fast foodow ) to zdecydowanie nie zdrowo [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:01_________________________________________________firme megabol odstaw na bok [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:02_________________________________________________nie polecam z wlasnego doswiadczenia[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 22:02_________________________________________________http://allegro.pl/item866745653_pvl_mutant_mass_6_8kg_shaker_700ml_4_gratisy.html http://allegro.pl/item864582849_weider_giant_mega_mass_4000_7kg_baton_gratis.html http://allegro.pl/item869834455_ultimate_muscle_juice_6000_g_zwieksz_mase.html jadlem wszystkie trzy wszystkie polecam mega mass weidera sie najlepiej rozpuszcza
  23. ooo to prawda ! i pamietajcie o takich pierdolach aby rozgrzac nadgarstki i kark... ja kiedys zapomnialem rozgrzac kark i teraz musze robic barki z mocno pochylona glowa bo inaczej cos mi strzyka w kapturze i potem 7-14 dni nie moge ruszac glowa ( pewnie nadciagam wiezadlo ... ) wiec kontuzja pewnie na lata bo tak juz mialem 3 razy. :/
  24. darooo tak wygladalem juz 2 lata temu hehe teraz probuje przebic stara forme ;P[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:36_________________________________________________darooo musisz sie nauczyc jesc nabial pamietaj podstawa to takie produkty: makaron ryz kurczak ser bialy pieczywo ciemne pomidory banany oliwki chuda szynka i miesa inne jajka ! ryby [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:37_________________________________________________6 posilkow dziennie mc donald i kfc odpada ja tego nie jadam jak najmniej alkoholu, papierosow, jarania trawy i cpania guzikow i fety [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:38_________________________________________________efektow nie oczekuj po miesiacu trzech ... pierwsze zmiany zobaczysz po paru miechach pewnie po paru tyg bedziesz sie lepiej czuc fizycznie ( jak zejda zakwasy ) po roku dwoch zaczniej miec naprawde fajna sylwetke jesli sie przylozysz [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:39_________________________________________________jesli chcesz chodzic na silke to ja radze 3 razy w tygodniu i tu wkleje pw ktore pisalem innym osoba ktore prosily mnie o plan treningowy[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:39_________________________________________________ [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:41_________________________________________________ [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:41_________________________________________________ [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:42_________________________________________________ [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:44_________________________________________________ na poczatek proponuje geinera 6-7 kg obojetnie jakiej firmy czy pvl czy ultimate nutrition czy weider`a kosztuja ok 150-230 zl starczy ci na ponad miesiac zobaczysz czy ci sie dobrze na tym tyje ... jesli tak to potem znowu kup geinera skoro chcesz nabrac masy potem moze(my) myslec o kreatynie jakiejs ( monohydracie ) na poczatek i innych odzywkach... potem mozna rzucic jakies bialeczko ( jak bedziesz mial juz jakas wprawe na silowni ) a najwazniejsze sa antykataboliki glutamina i bcaa aaaa no i osoba ktora bedzie cie prowadzic przez silownie tzn pokazywac jak poprawnie cwiczyc itp przez pierwsze tygodnie jak nie miesiace musisz miec taka osobe
  25. postępy Panie Nowak robisz niezłe ...normalnie zazdroszczę ;( [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:28_________________________________________________ musisz się zdecydować, nie da się budować masy jednocześnie rzeźbiąc, to niewykonalne da sie ja tak robie .... fakt ze nie jest to niewiadomo jaka rzezba ... ale nie dopuszczam do zalania sie aczkolwiek latwiej jest sie zalac... tylko ze potem ciezko to nagle wyrzezbic [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:34_________________________________________________wg mnie taktyka powtorzen 12-10-8-6 i nieraz 4 na dokladke na sile jest idealna na budownie dobrej masy miesniowej i zarysowania miesni jako taka rzezba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.