Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Nowak_zg odpowiedział(a) na Dev temat w Lifestyle i Hydepark
    to nie jest b6 tylko a6 c5
  2. a masz juz kupione ? bo jesli nie to moge ci dac kontakt do goscia co handluje mam`ami i keskinami i ma je w dobrych cenach[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 12:42_________________________________________________sam mialem od niego brac .... 2x8j i 2x9.5j czy jakos tak w 19" nowe kt5 za cene ok 4300zl w 5x100 chociaz ty masz 5x112 to mozesz latwo trafic uzywke w 18" w duzo lepszej cenie
  3. http://www.autokrata.pl/artykul/hofele-audi-a5-7609 :polew: hofele i znowu wiejski tuning
  4. jestem troche leniwy ;p hehe dobry vt ten twoj pozatym ty robisz lepiej vt dlatego ty sie zajales tt
  5. nie wiem czy smieszne ale ciekawe
  6. pw zeby nie bylo OT i kropek dla nas [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 21:02_________________________________________________boje sie ze jak odbiore felgi to sie za bardzo podniece i je zaloze i bedzie slisko i sie gdzies rozje#$# :/
  7. nie wiem kiedy... i tak mi potrzebne dopiero na wiosne ( pewnie luty-marzec lub kwiecien ) a to kolega wiec ma sie nie spieszyc ;p hehe ale mysle ze tydzien max dwa sie wyrobi .... ( ma troche roboty i robi to jako gratis ... wiec go nie bede popedzac )
  8. obszyj biala skora jak kolega z zielonej gory o nicku "duffy"
  9. http://www.moto.allegro.pl/item842795470_mam_mam8_8_5x19_5x112_vw_audi_z_oponami_225_35_19.html <-- widzialem je na zywo sa ok
  10. Nowak_zg odpowiedział(a) na crxmen temat w Inne marki
    albo 125KM albo 160KM .... albo bylo swap ?
  11. Nowak_zg odpowiedział(a) na crxmen temat w Inne marki
    ps. dzieki za spelnienie prosmy o pokazanie solniczki jesli chodzi o wystawy to robi szał chociaz na codzien nie chcialbym takiego bo uznaje chyba tylko jdm w japoncach ale ogolnie mi sie podoba jak na "niejdm"
  12. a no teraz dopiero tez zauwazylem hehe.... grill od przedlifta czyli jakas przygode miala ... bo watpie zeby ktos sobie wymienil z ladniejszego nowego na starszy brzydszy grill
  13. z tego co widze to mocno naciagniete ( to sa prawdziwe baranie jaja )
  14. przebieg powala ps. ten bialy del sol w tle patrzac na twoj nick to raczej twoj jest ;> ? moze go zaprezentujesz w dziale Moja a4\Inne Marki[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 21:59_________________________________________________ps. jakies plany co do a4 sa ?
  15. ok felgi pojechaly do malowania .... beda srebrne paski opony tez 4 takie same 225/35R19 .... uf jestem ciekaw jaki bedzie efekt 225/35R19 z tylu na 10j
  16. z tego co czytamlem w najblizszym czasie maja byc modne rozne wzory i paski na felgach. hehe co do tt tez tak uwazam ze duzo pedalow nia jezdzi ... ale wg mnie to jest dobry material do tuningu. zaraz przyjezdza koles ... dam mu 4 opony 225/35R19 zeby juz zalozyl na te fele i namalowal mi ten pasek ... no i zaplace mu odrazu za te fele hehe ;p
  17. :bicz3: polerka jest za***ista ale nieraz nie pasuje do auta
  18. wczoraj mnie naszlo na polerke ale mysle ze za pare dni mi minie ta mysl i juz decyzja bedzie podjeta na 90% bedzie to czarna felga ze srebrnym paskiem
  19. to zmien na fotele z rs4 b7 ( nie te recaro co ma miron ... tylko te mega kubelkowe ;P ) ps. zeby nie bylo OT to: miron jakies mody planujesz w najblizszym czasie ?
  20. hehe zostawic bedzie ciezko bo sa narazie cale czarne ale chyba zostawie ten srebrny pasek... jeszcze daje sobie pare dni na przemyslenia i na uwagi z waszej strony i innych znajomych
  21. ok... do moderatorow chyba mozna zamknac ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.