Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Tjuning
to nie jest b6 tylko a6 c5
-
[ALL B6] keskin kt5 18" J9,5 J11 et-20 wejdzie???
a masz juz kupione ? bo jesli nie to moge ci dac kontakt do goscia co handluje mam`ami i keskinami i ma je w dobrych cenach[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 12:42_________________________________________________sam mialem od niego brac .... 2x8j i 2x9.5j czy jakos tak w 19" nowe kt5 za cene ok 4300zl w 5x100 chociaz ty masz 5x112 to mozesz latwo trafic uzywke w 18" w duzo lepszej cenie
-
[ALL B6] keskin kt5 18" J9,5 J11 et-20 wejdzie???
11j .... rzeznik
-
Strefa Śmiechu
http://www.autokrata.pl/artykul/hofele-audi-a5-7609 :polew: hofele i znowu wiejski tuning
-
Virtual Tuning - wasze prace
jestem troche leniwy ;p hehe dobry vt ten twoj pozatym ty robisz lepiej vt dlatego ty sie zajales tt
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy smieszne ale ciekawe
-
Virtual Tuning - wasze prace
- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
;(- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
pw zeby nie bylo OT i kropek dla nas [br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 21:02_________________________________________________boje sie ze jak odbiore felgi to sie za bardzo podniece i je zaloze i bedzie slisko i sie gdzies rozje#$# :/- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
nie wiem kiedy... i tak mi potrzebne dopiero na wiosne ( pewnie luty-marzec lub kwiecien ) a to kolega wiec ma sie nie spieszyc ;p hehe ale mysle ze tydzien max dwa sie wyrobi .... ( ma troche roboty i robi to jako gratis ... wiec go nie bede popedzac )- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
no mam nadzieje ;p ze to wyjdzie- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
obszyj biala skora jak kolega z zielonej gory o nicku "duffy"- [ALL B5] Biala Dama
http://www.moto.allegro.pl/item842795470_mam_mam8_8_5x19_5x112_vw_audi_z_oponami_225_35_19.html <-- widzialem je na zywo sa ok- CRX "del sol"
albo 125KM albo 160KM .... albo bylo swap ?- CRX "del sol"
ps. dzieki za spelnienie prosmy o pokazanie solniczki jesli chodzi o wystawy to robi szał chociaz na codzien nie chcialbym takiego bo uznaje chyba tylko jdm w japoncach ale ogolnie mi sie podoba jak na "niejdm"- [ALL B5] Biala Dama
a no teraz dopiero tez zauwazylem hehe.... grill od przedlifta czyli jakas przygode miala ... bo watpie zeby ktos sobie wymienil z ladniejszego nowego na starszy brzydszy grill- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
z tego co widze to mocno naciagniete ( to sa prawdziwe baranie jaja )- [ALL B5] Biala Dama
przebieg powala ps. ten bialy del sol w tle patrzac na twoj nick to raczej twoj jest ;> ? moze go zaprezentujesz w dziale Moja a4\Inne Marki[br]Dopisany: 13 Grudzień 2009, 21:59_________________________________________________ps. jakies plany co do a4 sa ?- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
ok felgi pojechaly do malowania .... beda srebrne paski opony tez 4 takie same 225/35R19 .... uf jestem ciekaw jaki bedzie efekt 225/35R19 z tylu na 10j- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
z tego co czytamlem w najblizszym czasie maja byc modne rozne wzory i paski na felgach. hehe co do tt tez tak uwazam ze duzo pedalow nia jezdzi ... ale wg mnie to jest dobry material do tuningu. zaraz przyjezdza koles ... dam mu 4 opony 225/35R19 zeby juz zalozyl na te fele i namalowal mi ten pasek ... no i zaplace mu odrazu za te fele hehe ;p- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
:bicz3: polerka jest za***ista ale nieraz nie pasuje do auta- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
wczoraj mnie naszlo na polerke ale mysle ze za pare dni mi minie ta mysl i juz decyzja bedzie podjeta na 90% bedzie to czarna felga ze srebrnym paskiem- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
to zmien na fotele z rs4 b7 ( nie te recaro co ma miron ... tylko te mega kubelkowe ;P ) ps. zeby nie bylo OT to: miron jakies mody planujesz w najblizszym czasie ?- [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA
hehe zostawic bedzie ciezko bo sa narazie cale czarne ale chyba zostawie ten srebrny pasek... jeszcze daje sobie pare dni na przemyslenia i na uwagi z waszej strony i innych znajomych- [B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
ok... do moderatorow chyba mozna zamknac ? - [AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA