Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Strefa Śmiechu
hahahahaha
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
r8 style
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
plecy: 1 martwy ciag 2 wioslowanie sztanga 3 przyciaganie hantla do tulowia w oparciu o lawke 4 sciaganie gryfu za plecy z gory 5 przyciaganie gryfu do klatki siedzac barki: tyl sztanga lub suwnica za glowa przod maszyna lub sztanga lub suwnica lub hantle przed glowa unoszenie hantli na boki unoszenie hantli/taleza/gryfu przed linie nosa podciaganie gryfu do brody[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 03:33_________________________________________________wybierz cos z tego
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
maly vt
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
nie chce .. nie podoba mi sie to w tt[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 19:00_________________________________________________ a gdzie na tej liscie wstawisz mam mt1 ?
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
wiesz, ja podałam łagodną wersję :gwizdanie: a ja realna = raggaman`owa[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 14:26_________________________________________________ < ---- haha a moze taka ?- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
twoj tez avatar niczego sobie cristoforo [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 14:23_________________________________________________ Miałem taką chwilową projekcję obijającą się miedzy dwiema półkulami EOT coś w stylu http://www.youtube.com/watch?v=66hcmjBKBGk raczej cos w stylu www.xvideos.com on mial w glowie- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
to czekamy na nastepnego forumowicza ktorem bedziemy mogli zooorac gar... yy tzn doradzic- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Panowie, nie róbcie PRZE-PRA-SZAAAMY :notworthy:- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
zaraz sie zacznie temat o jogurtach, parowkach, jajkach i tortillach u dziewczyn miedzy nogami :gwizdanie: i kto tu prowokuje :gwizdanie: haha nie prowokuje ... ja przewiduje przyszlosc znajac psychike forumowiczow a4-klub- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
zaraz sie zacznie temat o jogurtach, parowkach, jajkach i tortillach u dziewczyn miedzy nogami :gwizdanie:- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
a wcinasz/wcinałeś na kolację twarożek bo ja nie, wolę jogurty :gwizdanie: wiem że to grzech :gwizdanie: jesli tych jogurtow nie zagryzasz cheeseburgerem lub pizza to nie ma tragedii [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 14:04_________________________________________________ boze ... biedna ta twoja zona pewnie ona cie wygania do tego garazu zebys dal jej spokoj mam przeczucie ze dostaniesz od niej na swieta .... :polew:- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
raggaman kup tribulus teresis .... to bedziesz rembał wszystko co sie rusza i na drzewo nie spie*ala- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
Piotrek98igo ale ja nie mowilem do Ciebie jak cos- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
nie wypowiadajmy sie na tematy na ktore mamy male pojecie [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 13:40_________________________________________________ja nie mam pojecia o kladzeniu plytek ... zostawiam to fachowca i sie nie wypowiadam na ten temat. nie mam tez pojecia o vagowaniu ... rowniez w tamtym temacie milcze itd... wiec prosze cie kolego zostaw zdania o sterydach w spokoju. [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 13:41_________________________________________________napisalbym tu wyklad na ten temat ale nie mam ochoty tego tlumaczyc- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
to tylko synthol- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
mmcv ... jaja sobie robilismy z tymi nazwami hehe fakt najpierw warto na sucho a potem dopiero na odzywkach ale niech mi nikt nie mowi ze nie warto na poczatku budowac masy geinerem ... bo najpierw trzeba sie troche zalac zeby zbudowac dobry miesien... i nikt mojego zdania nie zmieni- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
vtg sory ale dla mnie to bez sensu co piszesz- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
do tego treningol 250 i sennobolin 100 :polew:- [B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
QRI ile pali przy maks bucie ? przy normalnej szybkiej jezdzie po miesice ? ile pali oszczednie na trasie ? a ile pali przy jezdzie 140-180 na trasie ? ile +/- jest teraz do 100km/h ?- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
ja uwazam ze i tak najlepiej jest cwiczyc naturalnie ... tylko zalezy co kto chce osiagnac na poczatku wszysdtko fajnie idzie na sucho potem potrzeba odzywek potem potrzeba dobrej diety i odzywek i spania potem juz i to przestaje dawac efekty i organizm ma pewne swoje granice uwazam tez ze niektorzy robia blad kupujac np jedna odzywke i ja jedzac... zapominajac o takich odzywkach ( antykatabolikach ) jak bcaa i glutamina .... ja uwazam ze warto jesc wszystko naraz typu zeby pasc sie to geinery... do tego zeby robic miesien to bialeczko... zeby zapobiegac katabolizmowi to bcaa i glutamina + na pompe jakis stack kreatynowy. pozatym podstawa to dobrze rozpisane treningi oraz dobre ich wykonywanie .... i czytanie o tym ile wlezie. bo potem chodza takie matoly an silownie i nie wiedza co maja robic i jedyne co im moze pojsc to kontuzja.[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 08:48_________________________________________________ps moge polecic tym ktorzy chca przytyc szybko geinery: weider mega mass 4000 - 7kg pvl mutant mass - 6.8kg mi sie na nich tylo elegancko bialko polecam: ultimate nutrition pro star aminokwasy prolab i do tego glutamina, bcaa i hmb ( wbrew obiegowej opinii hmb nie jest jako takim spalaczem tluszczu ! jak wieksozsc mysli ) ale pamietajcie zeby zrobic fajny miesien najpierw trzeba sie troche zalac ... a do tego sluza geinery [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:05_________________________________________________aaaaa i najwazniejsze .... nie bijcie dziewczyn pokrzywami po nogach tak jak slawomir peda [br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:21_________________________________________________ radek slodkiewicz i andrzej maszewski[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:23_________________________________________________ greg valentino i pompa na syntholu[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 09:24_________________________________________________ greg kovacs ... poczytajcie o jego wynikach silowych- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
zla ... omy w zyciu bym nie polaczyl z deca bo zrobilo by sie maslo z majonezem a nie dobra masa miesniowa ktora sie utrzyma co innego deca z tesciem + winko na podciecie i metka dla smaku tak slyszalem .....- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
moskal nie bede rozwijac tego tematu- Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
ale wkoncu kazdy od czegos zaczynal ... ja tez orłem nie bylem [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 22:48_________________________________________________panowie fotki fotki ja i piotrek98igo juz sie popisalismy hehe a wy ? - Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?