Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Fajne nuty DiscoPolo
ile roznych styli muzycznych tyle "gustów" ja osobiscie nie slucham discopolo... na slubach nie tancze bo nie pije ( mule sie ... jak mnie wszystkie ciotki ciągają do tanca to spierrrrr```lam )
-
Skradzione kola
lepsze ogolnie zwykle zabezpieczajace niz ich brak nie wiem jakie sa dobre ... nigdy nie probowalem komus krasc kol ale sadze ze dobre to takie ktorych nie ma za duzo na rynku, takie ktore maja jakas marke, nie takie ktore sa najtansze na allegro, i nie takie ktore sa typowe w warsztatach ... sam nie wiem jakie sa dobre .... ale zawsze jakies tam mialem
-
Opel Insignia vs Audi b6
insignia na 100% wazy wiecej niz twoje b6[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 15:54_________________________________________________~16L w miescie przy bucie ( jak sam napisales ze kierownik lubi miec but w podlodze ) to wg mnie nie najgorszy wynik jak na ciezkie auto w mocnej benzynie + 4x4 ja jesli chce to TT mi pali 10L w miescie ... tak jak niektorym innym pala 1.8T ... ale jak jezdze po swojemu to zawsze jest powyzej 15L [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 15:57_________________________________________________2.0 220KM + 4x4 ( czyli straty mocy sa napewno na trasie ... ) sam naped sporo wazy ... insignia napewno wazy wiecej niz b6 ty masz 2.5TDI + chip.... chipnij insignie i wtedy sie scignijcie bo wtedy sie poprawi jej krzywa momentu i mocy.... napewno juz bedzie wieksza roznica pozatym to jest jeszcze nie ulozony silnik wg mnie ... potem pewnie bedzie lepiej szedl i mnie palil[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 15:58_________________________________________________cytat: "Silnik benzynowy, 4-cylidrowy, turbodoładowany ::: Pojemność skokowa 1998 cm sześciennych ::: Moc maksymalna: 162 kW / 220 KM / 5300 obr./min. ::: Maksymalny moment obrotowy: 350 Nm / 2000-4000 obr./min. ::: Prędkość maksymalna: 242 km/h ::: Przyspieszenie 0-100 km/h: 7,6 s "[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 16:00_________________________________________________cytat 2: "Opel podaje jedynie zakres masy dla wszystkich modeli Insignii (od 1503 do 2007 kg). Jeśli 1503 kg to masa Insignii z najmniejszym silnikiem 1.6, to po innych wersjach również można spodziewać się takich relatywnie wysokich wyników. Tym bardziej, gdy posiadają napęd 4x4, tak jak auto, którym jechałem. Samochód jest dobrze wyciszony, ale komfort jazdy nie jest najwyższy, ponieważ zawieszenie jest sztywne, a opony niskoprofilowe (na felgach 18’’)." ja sadze ze ta wersja ktora ty jezdziles wazy dobre 1700-1800kg[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 16:01_________________________________________________ materialy moze i podobne ... nie bede dyskutowac design kwestia gustu ale jak dla mnie to deska w insigni kladzie na lopatki design audi z tamtych lat [br]Dopisany: 28 Październik 2009, 16:05_________________________________________________wyszlo na to ze bronie opla ale to nie tak ... bo jakby go porownac do nowej a4 b8 ... to bede oczywiscie za audi
-
Skradzione kola
taki kraj.... po 1. kupujcie sruby zabezpieczajace po 2. kupujcie 19" takich nie kradna az tak ... tylko 15-17 ( bo to latwo sprzedac ) nie wiem jak mozna miec alusy drogi i nie zabezpieczac ich ? wiem ze to nienaturalne ale taki kraj ... domu przeciez tez nie zostawiacie chyba otwartego ? pamietajcie ... okazja czyni zlodzieja dobre srubki to podstawa
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
dojazdowki na 18 calach z czego to ? :shocked: tak wiem wiem ze spawane poszerzane, ale co bylo podstawa? wiem ze to nie ten rozstaw ale ja w TT tez mam seryjna 18" dojazdowke
-
[ALL B6] a4 2.5tdi avant german style
chyba kupiles ja w tym tyg ? bo widzialem ja ostatnio na allegro jesli sie nie myle fajnie siedzi na tym zawiasie
-
Spocik Lubuski :)
widze ze b6 juz zakupiona duzo sie udalo stargowac ?
-
A4 Avant 3.0TDI 232PS 2007r. vs. A6 Avant 3.0TDI 224PS 2006r.
poczytaj troche na stronie klubu audi a6 ... jest tam sporo o napinaczu przy rozrzadzie ( na poczatku do 2006r w audi a6 byl wadliwy napinacz chyba mechaniczny ) potem zmienili na hydrualiczny ( lub na odwrot ) w kazdym razie auta do 2006r moga miec problem taki ze przy odpalaniu moze przeskoczyc rozrzad ze wzgledu wlasnie na ten napinacz a wtedy ......... mozesz kupic sobie nowy silnik sporo jest info na stronie klubu a6 wiec poczytaj tez tam
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=zplE_lwoIds&feature=related[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 18:57_________________________________________________
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
bo tamte to jest wersja dla hardcorowcow ;p
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
masz folie Titanium Grey czy jakos tak i jest to 70% sciemnienia
-
BMW 320d e91
19" to jest to ps. a 20 nie wchodzi ?
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
Ono mial 5.6 ale do 96km/h bo to bylo mierzone na g-techu
-
Spocik Lubuski :)
nie no nie tak szybko dajmy ludzia czas na przemyslenia
-
Spocik Lubuski :)
ale kiedy ?
- Spocik Lubuski :)
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
sweter ligowy... a tak serio Nosb na nowy rok juz bedzie jezdzace 2.7BiT ?
-
Spocik Lubuski :)
chyba na odwrót .... my juz u was bylismy :mysli: Ty sam byłeś smieszny tez byl wtedy ;p
-
Spocik Lubuski :)
chyba na odwrót .... my juz u was bylismy
-
[B5 AFB] Prawie jak Allroad - był! jest gleba - nowe foty
fajna suka wyglada na zadbana... ja bym zmienil felge na jakas min 18" dal glebe i koniecznie przyciemnil przednie boczne szyby
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
ogolnie jest pare opcji: biale proszkowe + psikniecie potem pistoletem dla uzyskania lepszego efektu - nie bedzie pasowac do koncepcji autka grafitowe proszkowe + psikniecie potem pistoletem dla uzyskania lepszego efektu - nie bedzie pasowac bo te auto jest za eleganckie srebrne proszkowe + psikniecie potem pistoletem dla uzyskania lepszego efektu - tak jest teraz czarne proszkowe + psikniecie potem pistoletem dla uzyskania lepszego efektu - nie ta koncepcja polerka - jak bedziesz przejezdzal kolo szkoly to ulica bedzie sliska od sluzu z dziewczyn
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
nareszcie ta padli zacznie jechac a tak serio ... to masakra wiem ile nerwow / czasu / pieniedzy mnie kosztowaly mody..... gdybym wzial sie za twoje mody podejrzewam ciagle bym jechal na glupim jasiu zeby nie nie wku*wiac co chwiel heeh ale i tak efekt koncowy wynagrodzi wszystkie "bóle"
-
Spocik Lubuski :)
hahaha mi wystarczy 250ml tigera bo % nie pije ps. dawajcie dzis na spota na 16;00 pod carrefour bo mi sie nudzi w domu od rana ... zaraz pojde sie 3 raz wykapac
-
Spocik Lubuski :)
1.8T jest dobry do gazu jesli jest dobrze zalozony ... jesli ten twoj ci odpowiada to obejrzyj z kims kumatym i kup jesli bedzie ok [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 13:27_________________________________________________jesli chcesz to za cene benzyny ja z toporem moge go obejrzec bo lubie ogladac auta zanim ktos kupi..... no i ... tigera by sie przydalo kupic zeby umysl byl jasniejszy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
do twojego auta tylko polerka ! bo masz lekko dziadkowy kolor... i raczej elegancka audi ( kolor + listwy chrom wokol szyb) wiec felgi w czarnym graficie ( agresywne ) nie beda pasowac do tej koncepcji ( tym bardziej ze grill tez masz chromowany tak jakby z s4 ) wiec tylko i wylacznie polerka ...