Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Nowak_zg odpowiedział(a) na aju temat w Inne marki
    hm zona 330cd teraz s 320cdi a ty a4 b5 ; >? dziwne conajmniej dziwne pozatym fajny sprzet ... poliftowy to + ... w dodatku nowy command szkoda ze nie krem skora ;p ale i tak kozak.. jestem ciekw jak to sie ma w utrzymaniu do a8
  2. nie[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 16:16_________________________________________________chyba ze cena rzeczywiscie bdb napisz za ile masz do kupienia .... moze jednak warto
  3. Nosb masz moze gdzies wykres ? hamowane bylo ? czy te 300KM to tak na oko +/- ? ps. fajna ta twoja a4
  4. golf byl na sprzedaz ... dzwonilem ale juz sprzedany ;( a chcialem proponowac wymianke z moja doplata [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 13:20_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________
  5. jest i ona ... dodam ze pomagalem w kupnie i byla to druga a4 ktora ogladalismy z Nowkiem i Toporem. pierwsza to byl kompletny szrot... cala poobijana, zle pomalowana, walona, turbina z olejem gratis... i ogolnie zajechana. ta ciut drozsza ale za to naprawde igielka jesli chodzi o stan.... robilem jazde probna przed kupnem i naprawde nie bylo sie do czego doczepic wiec oby dobrze sluzyla i ... oby bylo szybko na wszystkie mody i pamietaj o spotach mozesz tez wpadac ta druga audika .... :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 15:14_________________________________________________zapomniales dopisac w planach o zmienia foteli
  6. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    cos dla tych co maja b7 w kombi WiesiekM moze ty :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item746262536_komplet_foteli_skorzanych_audi_a4_b7_s_line_kombi.html
  7. Nowak_zg odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    te ori lepsze bo.... nie lubie felg firmy asa
  8. Nowak_zg odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    mi te trojki podobaja sie dopiero po lifcie po prostu tyl mnie obrzydza... istny daewoo lanos ( ta wersja docelowa juz troche lepiej ( co nie znaczy ze dobrze ) bo ma sciemniony klosz ) ale po lifcie jest kox kiedy wstawiasz 19" i glebe ? ps. jak tam sie bawi idrive`m ? ps2. nie bedziesz chcial zrobic m-pakietu ? wg mnie wygladala by sporo lepiej ( kombiak w m-pakiecie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8902587 )
  9. hamulce 312mm i może podłubię silnik i tyle mam takie na sprzedaz :gwizdanie: kompletne ze skody octavii RS 2.0TDI 170KM
  10. [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 10:45_________________________________________________[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 11:00_________________________________________________
  11. Tomeks kozackie ale pewnie drogie jak wiekszosc schmidtow wiesz ile kosztuja 19" 5x100 8.5j i 9.5j ?
  12. no wlasnie nie wiem czy te MT1 sa skrecane czy nie ... mam nadzieje ze tak ... chociaz z tego co slyszalem to ten wzor to jest replika jakiegos innego producenta ( zreszta jak wiekszosc felg mam ) ciekaw jestem jak sie ma jakosc MAM MT1 do KESKIN KT5[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 23:58_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=WxCLsfNJjOI
  13. chyba zaraz zadzwonię i zapytam się co to za "przejściówka" :gwizdanie: napisalem mu maila "Oto e-mail wysłany przez Ciebie do Użytkownika mattjanowski Data wysłania e-maila: pon 14 wrz 2009 20:22:13 CEST. Strona z przedmiotem: A4 AVANT ''99 , LIFTING , 1.9TDI 110PS , PIEKNA !! Treść wiadomości: temat tej audi poruszony juz na a4-klub bezwypadkowa ? haha dobre ... fajnie spasowana maska po stronie kierowcy ... i blotnik z wersji przedliftowej ....? kierownica tez wskazuje ciut inny przebieg ... skrecona minimum 100 000 najbogatsze wyposazenie ? haha dobre .. brakuje tylko pelnego fisa/ksenonow/grzanch foteli/zawieszenia 1be/radia 2din/asru/esp/skory i miliona innych rzeczy czyli ogolnie to golas jest prawie fajny skladak zapewne w polsce szybko sie sprzeda pozdrawiam heh"
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na maro82 temat w Lifestyle i Hydepark
    20"
  15. MAM MT1 Black zapomnialem o nich je tez biore pod uwage
  16. ta tt powstala dlatego zeby mozna bylo odliczyc pelen podatek vat
  17. kozacko chyba juz nie ma sie do czego przyczepic .... no oprocz tego ze przydalby sie jakis dobry gwint
  18. dziwi mnie troche ze keskin kt5 tak slabo wypada wg was dla mnie i tak rial jest przekozacki ale praktycznie niedostepny
  19. dorzucilem fotke w 1 poscie w ktorym widac grill z wersji 3.2 v6 z tymi felgami to najchetniej bym wzial riale... ale sa ciezko dostepne w tym rozstawie i rozmiarze a w dodatku cholernie drogie keskiny nie bylyby problemem jesli chodzi o nowe - 4200zl komplet (2x 8.5j, 2x 9.5j ) wiec cena do zaakceptowania jak za nowe 19" ( bo uzywek w 19" 5x100 nie ma )
  20. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dobra to spot 4 pazdziernik ! 16:00 miejsce jakie ?
  21. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    robimy nastepny duzy spot 4 pazdziernika ?
  22. Witam w zwiazku z tym ze w a4 byly dwa komplety 19" wiec w tt nie moze byc inaczej na ten lub na przyszly sezon na 100% cos kupie. Jeszcze nie wiem co... mniej wiecej mam pare typow, ale chetnie poznam wasza opinie na ten temat: moj typ wyglada nastepujaco w kolejnosci co mi sie najbardziej podoba do tt 1. Rial Daytona ( ciezko dostepne ... a jesli sa to uzywki dosc drogie ale moze sie uda ) ( bylby polerowany rant i czarny srodek ) 2. Kahn RSV ( ciezko dostepne i drogie ... kolega ma w s3 wygladaja super ) ( cale czarne by byly ) 3. Kahn RSX ( ciezko dostepne i drogie ... ale podobaja mi sie ) ( zostalyby w ori kolorze ) 4. BBS CH ( fajne i w miare tanie w uzywce ale w 5x100 ciezko dostepne ) ( zostalyby w ori kolorze ) 5. Mam8 ( tanie jako nowe wiec z dostepnoscia nie bedzie problemu ) ( czarne srodki i polerowane z wierzu ) 6. Keskin KT5 ( dosc tanie jako nowe wiec z dostepnoscia nie bedzie problemu ) ( czarny srodek i polerowany rant ) 7. MAM7 Nuvalori ( tanie jako nowe wiec z dostepnoscia nie bedzie problemu ) ( zostalyby jako ori czyli czarno srebrne ) rial daytona kahn rsv kahn rsx bbs ch keskin kt5 Mam8 Mam7 nuvalori felgi beda szly do srebrnej tt z czarnym dachem i czarnymi dodatkami typu dokladka tyl, grill, kratki, szyby: napiszcie jakie wy byscie wybrali na moim miejscu jesli mozecie to piszcie kolejnosc numerami tak jak ja i glosujcie w ankiecie na te ktore byscie wybrali jako pierwsze czekam na opinie [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 01:38_________________________________________________zapraszam do tego tematu do dyskusji na temat felg jak cos http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_i_opony/inne_audi_tt_jakie_19_7_typow_ankieta-t94376.0.html;msg1074477
  23. ewentualnie jeszcze by mi sie podobal kahn rsv ( takie ma kolega w s3 ) kahn rsx bbs ch
  24. no tylko riale ciezko trafic ... mialem jakis czas temu do kupienia 19" rial daytona za niecale 4000zl i niestaty nie kupilem teraz jakby sie trafily to biore odrazu i w rialu musze liczyc na uzywke a keskin i mam moge sobie pozwolic na nowki wiec z dostepnoscia nie bedzie problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.