Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Dieselek mojej żony
hm zona 330cd teraz s 320cdi a ty a4 b5 ; >? dziwne conajmniej dziwne pozatym fajny sprzet ... poliftowy to + ... w dodatku nowy command szkoda ze nie krem skora ;p ale i tak kozak.. jestem ciekw jak to sie ma w utrzymaniu do a8
-
[ALL] Czy WARTO ??? Felgi firmy ACE Wheels?
nie[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 16:16_________________________________________________chyba ze cena rzeczywiscie bdb napisz za ile masz do kupienia .... moze jednak warto
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb masz moze gdzies wykres ? hamowane bylo ? czy te 300KM to tak na oko +/- ? ps. fajna ta twoja a4
-
[ALL] VW Golf4 2.0 TDi BKD by DynoSoft Wrocław
golf byl na sprzedaz ... dzwonilem ale juz sprzedany ;( a chcialem proponowac wymianke z moja doplata [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 13:20_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 13:21_________________________________________________
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
jest i ona ... dodam ze pomagalem w kupnie i byla to druga a4 ktora ogladalismy z Nowkiem i Toporem. pierwsza to byl kompletny szrot... cala poobijana, zle pomalowana, walona, turbina z olejem gratis... i ogolnie zajechana. ta ciut drozsza ale za to naprawde igielka jesli chodzi o stan.... robilem jazde probna przed kupnem i naprawde nie bylo sie do czego doczepic wiec oby dobrze sluzyla i ... oby bylo szybko na wszystkie mody i pamietaj o spotach mozesz tez wpadac ta druga audika .... :gwizdanie: [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 15:14_________________________________________________zapomniales dopisac w planach o zmienia foteli
-
Spocik Lubuski :)
cos dla tych co maja b7 w kombi WiesiekM moze ty :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item746262536_komplet_foteli_skorzanych_audi_a4_b7_s_line_kombi.html
-
BMW 320d e91
te ori lepsze bo.... nie lubie felg firmy asa
-
BMW 320d e91
mi te trojki podobaja sie dopiero po lifcie po prostu tyl mnie obrzydza... istny daewoo lanos ( ta wersja docelowa juz troche lepiej ( co nie znaczy ze dobrze ) bo ma sciemniony klosz ) ale po lifcie jest kox kiedy wstawiasz 19" i glebe ? ps. jak tam sie bawi idrive`m ? ps2. nie bedziesz chcial zrobic m-pakietu ? wg mnie wygladala by sporo lepiej ( kombiak w m-pakiecie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8902587 )
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
hamulce 312mm i może podłubię silnik i tyle mam takie na sprzedaz :gwizdanie: kompletne ze skody octavii RS 2.0TDI 170KM
-
Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 10:45_________________________________________________[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 11:00_________________________________________________
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
doszlo dzis nowe sprzeglo
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Tomeks kozackie ale pewnie drogie jak wiekszosc schmidtow wiesz ile kosztuja 19" 5x100 8.5j i 9.5j ?
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
no wlasnie nie wiem czy te MT1 sa skrecane czy nie ... mam nadzieje ze tak ... chociaz z tego co slyszalem to ten wzor to jest replika jakiegos innego producenta ( zreszta jak wiekszosc felg mam ) ciekaw jestem jak sie ma jakosc MAM MT1 do KESKIN KT5[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 23:58_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=WxCLsfNJjOI
-
Strefa Śmiechu
chyba zaraz zadzwonię i zapytam się co to za "przejściówka" :gwizdanie: napisalem mu maila "Oto e-mail wysłany przez Ciebie do Użytkownika mattjanowski Data wysłania e-maila: pon 14 wrz 2009 20:22:13 CEST. Strona z przedmiotem: A4 AVANT ''99 , LIFTING , 1.9TDI 110PS , PIEKNA !! Treść wiadomości: temat tej audi poruszony juz na a4-klub bezwypadkowa ? haha dobre ... fajnie spasowana maska po stronie kierowcy ... i blotnik z wersji przedliftowej ....? kierownica tez wskazuje ciut inny przebieg ... skrecona minimum 100 000 najbogatsze wyposazenie ? haha dobre .. brakuje tylko pelnego fisa/ksenonow/grzanch foteli/zawieszenia 1be/radia 2din/asru/esp/skory i miliona innych rzeczy czyli ogolnie to golas jest prawie fajny skladak zapewne w polsce szybko sie sprzeda pozdrawiam heh"
- A4 TDI/RS4
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
MAM MT1 Black zapomnialem o nich je tez biore pod uwage
-
Audi TT Pick-up
ta tt powstala dlatego zeby mozna bylo odliczyc pelen podatek vat
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
kozacko chyba juz nie ma sie do czego przyczepic .... no oprocz tego ze przydalby sie jakis dobry gwint
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
dziwi mnie troche ze keskin kt5 tak slabo wypada wg was dla mnie i tak rial jest przekozacki ale praktycznie niedostepny
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
dorzucilem fotke w 1 poscie w ktorym widac grill z wersji 3.2 v6 z tymi felgami to najchetniej bym wzial riale... ale sa ciezko dostepne w tym rozstawie i rozmiarze a w dodatku cholernie drogie keskiny nie bylyby problemem jesli chodzi o nowe - 4200zl komplet (2x 8.5j, 2x 9.5j ) wiec cena do zaakceptowania jak za nowe 19" ( bo uzywek w 19" 5x100 nie ma )
-
Spocik Lubuski :)
dobra to spot 4 pazdziernik ! 16:00 miejsce jakie ?
-
Spocik Lubuski :)
robimy nastepny duzy spot 4 pazdziernika ?
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Witam w zwiazku z tym ze w a4 byly dwa komplety 19" wiec w tt nie moze byc inaczej na ten lub na przyszly sezon na 100% cos kupie. Jeszcze nie wiem co... mniej wiecej mam pare typow, ale chetnie poznam wasza opinie na ten temat: moj typ wyglada nastepujaco w kolejnosci co mi sie najbardziej podoba do tt 1. Rial Daytona ( ciezko dostepne ... a jesli sa to uzywki dosc drogie ale moze sie uda ) ( bylby polerowany rant i czarny srodek ) 2. Kahn RSV ( ciezko dostepne i drogie ... kolega ma w s3 wygladaja super ) ( cale czarne by byly ) 3. Kahn RSX ( ciezko dostepne i drogie ... ale podobaja mi sie ) ( zostalyby w ori kolorze ) 4. BBS CH ( fajne i w miare tanie w uzywce ale w 5x100 ciezko dostepne ) ( zostalyby w ori kolorze ) 5. Mam8 ( tanie jako nowe wiec z dostepnoscia nie bedzie problemu ) ( czarne srodki i polerowane z wierzu ) 6. Keskin KT5 ( dosc tanie jako nowe wiec z dostepnoscia nie bedzie problemu ) ( czarny srodek i polerowany rant ) 7. MAM7 Nuvalori ( tanie jako nowe wiec z dostepnoscia nie bedzie problemu ) ( zostalyby jako ori czyli czarno srebrne ) rial daytona kahn rsv kahn rsx bbs ch keskin kt5 Mam8 Mam7 nuvalori felgi beda szly do srebrnej tt z czarnym dachem i czarnymi dodatkami typu dokladka tyl, grill, kratki, szyby: napiszcie jakie wy byscie wybrali na moim miejscu jesli mozecie to piszcie kolejnosc numerami tak jak ja i glosujcie w ankiecie na te ktore byscie wybrali jako pierwsze czekam na opinie [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 01:38_________________________________________________zapraszam do tego tematu do dyskusji na temat felg jak cos http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_i_opony/inne_audi_tt_jakie_19_7_typow_ankieta-t94376.0.html;msg1074477
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ewentualnie jeszcze by mi sie podobal kahn rsv ( takie ma kolega w s3 ) kahn rsx bbs ch
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no tylko riale ciezko trafic ... mialem jakis czas temu do kupienia 19" rial daytona za niecale 4000zl i niestaty nie kupilem teraz jakby sie trafily to biore odrazu i w rialu musze liczyc na uzywke a keskin i mam moge sobie pozwolic na nowki wiec z dostepnoscia nie bedzie problemu