Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. jak zapewne niektorzy czytali w tym watku: http://www.a4-klub.pl/smf/audi_tt_19_audi_tt_jakie_7_typow_ankieta-t94376.45.html wybor padl na felgi MAM MT1 tutaj styl w ktory postaram sie pojsc czyli mam mt1 8.5j przod 9.5j tyl przod opony 215/35R19 tyl 225/35R19 gwint ta tt to lekki virtual ( dodalem ciemne szyby i czarny dach ... ) ale ogolnie ma byc +/- tak teraz pozostaje tylko zbierac fundusze na te kolka ( niestety musze kupic nowe bo uzywek nie ma ) opony i gwint jak ktos chetny zeby wesprzec finansowo na pw moge dac numer konta
  2. http://www.sadistic.pl/na-zolwia-vt25900.htm pompuje maly ile wlezie [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:12_________________________________________________ona troche znudzona ... ale sk***iel harczy nad nią
  3. e60/e61 bardzo mi sie podoba w m-pakiecie ale ma paskudne wnetrze a ta .... bardzo mi sie podoba z tylu i wewnatrz jak bedzie m-pakiet i przod sie zmieni to bedzie w ogole kozak [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 07:20_________________________________________________ale ogolnie jest przekozacka [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 07:21_________________________________________________ciekaw jestem jak bedzie wygladac m-pakiet M5 kombi
  4. no tylko musze sie streszczac ze zbieraniem siana bo uzywek tych felg nie dostane a na ten sezon co bedzie chce juz miec te fele gwint i opony trzeba bedzie kupic bo nie mam zadnych 19" na stanie .... :/ ale mam motywacje ... te felgi mi sie tak podobaja ze szok
  5. no i wybor padl .... jesli tylko uda sie uzbierac fundusze to beda felgi MAM MT1 w wersji chrom ( takie jak na foto ponizej ) byla kiedys produkowana wersja black z czarnym srodkiem ( ale juz nie ma... ) przod 8.5j tyl 9.5j 19" na rynku wtornym niedostepne wiec bede zbierac na nowe bo zakochalem sie w tej feldze tutaj fotka srebrnej tt na MAM MT1 chrom w 19" ps. a jesli sie nie uda uzbierac funduszy to kupie inna 19"
  6. maluj kola na ciemna zielen lub braz ... bedzie wojskowo ;D nikt w lesie cie nie zobaczy jak bedziesz pompowac
  7. tzn ze byl np pol fis ... ktora ma mozliwosc malej auto diagnostyki typu sprawdzanie plynow itp. pelen fis ma manetke
  8. hahahahah dobre
  9. smakowy .... ale ciekaw jestem jak ty ja tak zabrudziles ? pokaz fotki wnetrza
  10. Nowak_zg odpowiedział(a) na rados_90 temat w Lifestyle i Hydepark
    najlepiej znajdzcie sobie jakis ukraincow albo ruskow albo kogos z poza Polski kto nie jest u nas zameldowany a jest zameldowany za granica i jak wam przysla fotke to pojdzcie z dowodem tamtego typa i powiedzcie ze on prowadzil auto w momencie pstrykniecia fotki. i po sprawie bo mandaty z Polski nie sa wysylane za granice .... tyle.
  11. W tym filmie to akurat nie ratowali świata , tylko ratowali własne du.. :polew: :polew: :polew: :polew: Ja czyham na " Kac Vegas" Podobno dobry ubaw za***isty ;] jeden z najelspzych filmow jakie ogladalem
  12. ja zmywalem nitro za pierwszym razem ... a na przyszlosc mialem nauczke i robilem folia ktora nie zostawia kleju ... i 8-9razy mialem juz problem kleju z glowy [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 16:13_________________________________________________http://www.motolublin.pl/viewtopic.php?t=529 <-- tutaj tez pisza ze nitro jest ok
  13. odwiedzilem dzis kube w carmanii ... i wplacilem zaliczke na mody koniec listopada - poczatek grudnia ruszaja prace ... i mam nadzieje ze w tym roku odbiore auto decha idzie w skore ... slupki i podsufitka tez boczki zostana calkowicie przerobione pod 2x16cm z kazdej strony ( nie panel a przerobiony caly boczek ) to tez zostanie otapicerowane skora zalozony zostanie sprzet z a4 na komponentach vibe i audio-system oraz radio pioneer deh-p9800bt do tego zostanie zrobiona skrzynka w bagazniku od kielicha do kielicha ogolnie powinien byc ciekawy efekt wizualny i .... sluchowy mam nadzieje ze w miesiac sie uda wszystko zrobic...
  14. czemu listew nie okleiles ? wygladalo by 100 razy lepiej bo by sie laczylo z szyba w jednej linii
  15. http://allegro.pl/item811345541_logitech_z_2300_200watt_wyprzedaz.html <-- chyba wciagne te
  16. jemielita to przeciez dziennikarz playboya wiec co on tam tak naprawde wie o motoryzacji ....
  17. de tomaso mangusta[br]Dopisany: 10 Listopad 2009, 15:30_________________________________________________teraz dam cos prostego popularna marka popularny model nowa wersja na zywo bardzo mi sie podobalo wiec .... zgadujcie
  18. u nas miesieczna minimalna placa wynosi 250 euro a w irlandii 350euro .... tygodniowo
  19. no wlasnie nie bardzo chce zeby mi sie kable plataly po pokoju ... o to mi glownie chodzi dlatego celuje w dobre 2+1 lub cos podobne .... z drugiej jednak strony wolalbym zeby to nie byl mega drogi zestaw bo przewaznie jestem poza domem ... i jedyne do czego mi sie przydaje audio w laptopie to Counter Strike filmy z dziewczyna rano winamp przed szkola i silka najchetniej to bym cos kupil w przedziale do ok 500zl bo wiem ze mozna ciagle dokladac zeby bylo lepiej w aucie to rozumiem ... ale w domu ;p to nie ma dla mnie sensu ;p
  20. a gdyby tak .... :gwizdanie: 1. sciemnic wszystkie szyby 2. pomalowac dach na czarno 3. pomalowac tylna dokladke tak: koszt maly a auto zmieni sie nie do poznania wg mnie
  21. no to gra kozacko kuzyn chyba je ma to slyszalem... naprawde daja rade tylko ze mi nie potrzeba tyle satelitek ... chce zwykle 2 glosniczki + woofer bo po prostu nie mam miejsca za plecami zeby rozstawiac te pierdoly male
  22. nie bedzie to przenoszone czesto... wymiary ... hm nie maja wielkiego znaczenia matig7 nie znam sie na sprzecie do kompa wiec jesli cos wiesz to doradz
  23. Nowak_zg Ty masz już zboczenie na punkcie grania:P nie zostało Ci coś ze sprzetu z A4 hehe po małych modach mógłbyś coś wymłodzić w domku :kox: hehe zostalo wszystko ale trafi do tt ;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.