Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. koledze chyba chodzi o b5 bo tez taka byla no i dzo-dzo tez tak mial
  2. raggaman to ile przytyles i przez ile ?
  3. to bylo wyrezane....
  4. a kto mówi, że ja mam 75 wiosen takie masz dane w profilu [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 21:56_________________________________________________piotrek98igo i ja pokazalismy forme .... a reszta cwiczacych ? mmcv ;> ? piotrek98igo... dobra rzezba ... a jak jest teraz ? 15kg wiecej ale zalales sie mocno czy nie ? jakies foto moze :gwizdanie: ?
  5. Cristoforo swoja droga silny jestes jak na 75latka
  6. hehe no ja mam studia tylko ... ale juz koncze wiec malo nauki a to co jest to i tak raczej zlewam i od ponad poltora roku nie mialem zeszytu zostalo tylko napisac prace i sie obronic ale pamietam ze na 1roku bylem tak wyjebany po zajeciach ze nieraz odpuszczalem silke... bo to by bylo bez sensu wiec nie watpie ze po pracy lekko nie jest cwiczyc [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 18:01_________________________________________________ale najbardziej jestem ciekaw jak tam z wynikami kulturystycznymi stoi zalozyciel tego watku czyli raggaman
  7. spoko trenuje caly czas tez boks i brazylijskie troche podlapuje od 5lat jakos ;p z przerwami na robienie masy
  8. no ale o slawku pedzie cicho od paru lat mmcv ja jak zaczynalem to nawet 50kg nie wyciskalem ;p
  9. kozak i 20" szkoda ze sprzedajesz ... 20" powinno byc seryjne
  10. greg kovacs to fenomen ;p[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:26_________________________________________________tak samo jak greg valentino [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:26_________________________________________________mmcv ile wazyles na poczatku ? jaki masz staz treningowy ? ile obecnie wazysz ? ile masz wzrostu ?
  11. w to moge uwierzyc [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:19_________________________________________________ tak ta platforma wazy 360kg ... ale na barki masz sporo mniej bo wykonujesz inny ruch to tak jak oni robia martwy ciag z samochodem ktory wazy 1500kg ... ale tak naprawde oni podnosza ciezar ok 300-330kg pozatym oni wyciskaja na przod barkow ( a przod jest silniejszy ) i stojac oraz pomagaja sobie nogami ( uginaja kolana )
  12. mmcv to dobre wyniki masz nawet ja tez 30 hantlami konczylem ... nie mowie o jednorazowym tylko o tym czym konczylem 110kg - ok 6razy machalem za glowa na suwnicy 30kg na lapke tez ok 6razy
  13. azunia ... na spalaczach sie nie znam :/ ale wyglada ladnie
  14. o o, dobre, muszę kupić Ja właśnie zabieram się za mój FAT. Próbowałeś Venom? nie szczerze pierwsze slysze ... ale jesli to oslonka to probowalem sylicaps byl OK
  15. nigdy w to nie uwierze dlatego ze to niewykonalne w martwym ciagu owszem ... ale i tak watpie zeby 250kg podniesc w martwym ciagu w wieku 16lat zobacz jakie ciezary podnosza strongmani na barki http://bb.suple.net/sterydy/a/13868/ronnie_coleman <-- ronnie coleman 143kg na barki ( silowy rekord swiata )[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 17:01_________________________________________________ w tej chwili od 11 dni: multipack36 firmy trec bcaa firmy trec hmb firmy olimp glutamina firmy olimp verdin na oslone watraby geiner mutant mass bialko ultimate nutrition pro star massacra firmy olimp carbo olimp`a do tego wpierdzielam jak swinia ostatnie 9dni - 4kg w gore do tego 0 baletow / duzo spania / olewanie szkoly troche ;p / 0 picia i palenia fajek / 0 cpania
  16. a reszta ? fotki / rekordy jakies ? chetnie poczytam
  17. ja jestem cienki silowo ale moj kolega 85kg wazy a na klatke 230-240kg ( nie pamietam ) jest wicemistrzem polski w swojej wadze w wyciskaniu na klate [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 16:49_________________________________________________barki za glowa w szczycie sztangą robiłem 110kg +/- ( na suwnicy ) biceps w szczycie 30kg hantel na jedna lapke klatka sie nie chwale ... nie ma tragedii ale nie ma szalu
  18. i radze ze jesli komus naprawde zalezy zeby zmienic swoja sylwetke to bez odzywek dobrej diety i odpowiedniego spania sie nie obejdzie... no i wypadaloby miec jakas wiedze jak pracuja miesnie itd... a nie jak przyjde na silownie i pytam sie lepka co robisz a on mowi: nie wiem ? albo co robisz ? a on: biceps ? ale co dokladnie wiesz ? no ... nie i taka gadka ... a warto wiedziec jak pracuje miesien ze chwytajac hantel w inny sposob niz zawsze np mozemy zrobic inna czesc danego miesnia ale wiekszosc ludzi to takie bezmozgie maszyny co po prostu machaja hantlami ... odbebnia swoje a potem mowia; eeee chodzilem 2 lata na silke i jakos efektow nie ma ... trzeba sie koksowac. ale inaczej by bylo gdyby chodzil.. .cwiczyl jak powinien sluchal rad i troche poczytal [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 16:46_________________________________________________mmcv masz daty pod zdjeciami ... na poczatku wazylem niecale 60kg przy wzroscie 176cm potem 87kg przy tym nie mialem brzucha prawie teraz chce zrobic cegle i zyciowa forme na luty - marzec
  19. to niech sie ktos pochwali jak wygladal i wyglada chetnie zobacze
  20. haha kotleta odswierzyles ;p ale ciekawe ;> przytyles ? [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 15:55_________________________________________________odrazu jak cos polece wam fajny sklep warto brac jesli sa promocje ... bez promocji ceny srednie www.fitshop.pl
  21. narazie najtaniej udalo mi sie znalezc komplet za 4400zl ( nowe oczywiscie ) mam mt1 to niestety tylko replika jest ... felg o nazwie carline cm6 ( niestety te kosztuja ponad 15 000zl ) Keskiny KT5 ( znalazlem nowe za 4300zl ) MAM7 i MAM8 znalazlem za ok 2600zl nowe [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 06:53_________________________________________________ <-- carline cm6 <-- mam mt1
  22. mam nuvo fajne ale strasznie oklepane i troche allegrowe juz :/ ogolnie nie pogardze jak mi sie trafi bbs ch / keskin kt5 / rial daytona / bbs lm w uzywce za dobra cene to tez chetnie wezme ale mam mt1 to klasa w sama w sobie ;p za ta cene oczywiscie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.