Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Spocik Lubuski :)
ja dzis bede jak cos[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:04_________________________________________________ nie wiadomo ... trzbea by bylo obejrzec http://moto.allegro.pl/item766133800_a4_1_8t_full_opcja_jasne_skory_ideal_s_line.html <-- ta bym kupil dla samych kol schmidt`ow [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:05_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10003335 <-- sporo za tania wg mnie ale mozna obejrzec .... moze akurat nie ma wiecej niz 1 cwiare hehe a moze po prostu przez przebieg. ... widac po wnetrzu ze maly nie jest ... ale cena fajna http://moto.allegro.pl/item787289502_audi_a4_1_9_tdi_gwint.html <-- a moze tdi na 19" ?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
dojdzie fela i gwint i juz w ogole nie bedzie kobieca
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
A to kolega urosl podczas eksploatacji TeTetki, czy poprostu sie nie przymierzyl przed zakupem? EOT hehe przeklina te auto w sensie.... nie swoje tylko moje jak nieraz ma gdzies pojechac
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Tak z ciekawości, to komfortowo do jakiego wzrostu jest TT ? kolega ktory ma 197cm przeklina te auto .... ale mysle ze do ok 185cm jest naprawde wygodnie... z przodu jest sporo miejsca ... jesli ktos nie ma powyzej 190 cm
-
[B7 ASB] Nowe wozidło 3,0 Tdi 233ps DPF by Patrox
troche brakuje jej wygladu z przodu przez to ze nie ma zderzaka s-line`owego . pokaz fotki wnetrza i dupki ala s4 pozatym naprawde konkretna fura bedziesz jeszcze cos dlubal jesli chodzi o silnik ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
a ja wiem co bedzie ... :gwizdanie: ale nie pisze bo nie wiem czy chce zeby Nosb o tym mowil wiec moze ci co wiedza niech nie pisza a Nosb sam napisze ?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
byly fabryczne navi ale tylko takie ktore wyswietlaly komunikaty ( i chyba strzalki ) na fisie ... nie bylo innych poniewaz konsola od tt wychodzila tylko w formie 1din. bede szukac tez fisa kiedys zapewne ( bo mam pol fis ) ale strasznie ciezko dostepny jest i w chorych pieniadzach.
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
wygrala tylko przez kategorie "koszty" jesli brac pod uwage aspekty czysto techniczne to ... przegrala
-
Spocik Lubuski :)
http://www.a4-klub.pl/smf/lubuskie_fotki_ze_zlotowspotow_lubuskich-t39497.0.html;msg1072054#new <-- aju wklejaj fotki tu...
-
Spocik Lubuski :)
wrzucajcie fotki ze spotu ja jutro jakies tam wrzuce stojann znam paru elektrykow ale nie polece nikogo z czystym sumieniem... ;/ mozesz sprobowac jedynie podjechac do Arka na kozuchowskiej ( obok Carmanii na terenie dometu )
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
w tym pojedynku obstawiam chipniete s4 b5 w s4 b6 wg mnie silnik udany ... ale nie do wyscigow bo to ze nie trzyma serii to wie kazdy to ze malik twoj wynik jest bdb 320KM to tez wie wiekszosc bo z tego co slyszalem przewaznie wychodzi ok 300KM z serii ale i tak dzwiekiem nadrabia wszystko.... ja gdybym mial do wyboru to oczywiscie bym wolal 4.2 ale gdyby auto mialoby mi sluzyc do wyscigow... to wolalbym 2.7BiT w b5
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
v8 brzmi najlepiej to fakt a drugi fakt jest taki ze skóra sie pisze przez ó a nie u....
-
Spocik Lubuski :)
dzikus tez bedzie moze pawel od s3 pewnie malin tez do tego k0za duffy i pewnie topor sie da namowic wiec aju wpadaj i inni tez ;p
- Spocik Lubuski :)
-
Grupowy chip + hamownia Geko Cars, Poznań
aju ja tez na dniach dam znac ... bo moze sie skusze jak za tysiaczka
-
[ALL] Będą pasować felgi od Mercedesa?
da sie wlozyc fele z merca rozstaw srub jest taki sam 5x112 troche zabawy jest z otworem centrujacym ale nie powinno byc problemu
-
Strefa Śmiechu
cienki zawodnik .... gdyby byl jakis prawdziwy kozak to tytul by byl 'krzyczacy nocny serwis na antenie' ps. odtwarzanie tego nagrania w firefoxie cos mi nie dziala ... ale w IE dziala bez zarzutu
-
[b6 ALL] jaki rozstaw srub ? jakie felgi wybrac 18" czy 19"?
5x112 felgi 19" bierz i na to oponki 235/35R19 i bedzie git
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
ja bym jeszcze zmienil lusterka na te z m3 e46 ;p
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
19" 9j et35 235/35R19
-
Spocik Lubuski :)
siema siema
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
twoja a4 w podpisie juz nie aktualna jesli chodzi o body ;p hehe pochwal sie nowym nabytkiem i pokaz fotki wg mnie jest kozak[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 16:09_________________________________________________19"
-
Spocik Lubuski :)
jesli nie bedzie padac to stoimy na torze kartingowym jesli pada to pod carrefourem obok tych furek typu corvette c3/ cadillac itp do wynajecia co sa ;0
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
bardzo fajna ale mam pare pyt 1. bedzie chip ;> ? 2. jakies inne plany ? 3. pokaz wnetrze ;P
- Spocik Lubuski :)