Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja dzis bede jak cos[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:04_________________________________________________ nie wiadomo ... trzbea by bylo obejrzec http://moto.allegro.pl/item766133800_a4_1_8t_full_opcja_jasne_skory_ideal_s_line.html <-- ta bym kupil dla samych kol schmidt`ow [br]Dopisany: 18 Październik 2009, 12:05_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10003335 <-- sporo za tania wg mnie ale mozna obejrzec .... moze akurat nie ma wiecej niz 1 cwiare hehe a moze po prostu przez przebieg. ... widac po wnetrzu ze maly nie jest ... ale cena fajna http://moto.allegro.pl/item787289502_audi_a4_1_9_tdi_gwint.html <-- a moze tdi na 19" ?
  2. dojdzie fela i gwint i juz w ogole nie bedzie kobieca
  3. A to kolega urosl podczas eksploatacji TeTetki, czy poprostu sie nie przymierzyl przed zakupem? EOT hehe przeklina te auto w sensie.... nie swoje tylko moje jak nieraz ma gdzies pojechac
  4. Tak z ciekawości, to komfortowo do jakiego wzrostu jest TT ? kolega ktory ma 197cm przeklina te auto .... ale mysle ze do ok 185cm jest naprawde wygodnie... z przodu jest sporo miejsca ... jesli ktos nie ma powyzej 190 cm
  5. troche brakuje jej wygladu z przodu przez to ze nie ma zderzaka s-line`owego . pokaz fotki wnetrza i dupki ala s4 pozatym naprawde konkretna fura bedziesz jeszcze cos dlubal jesli chodzi o silnik ?
  6. a ja wiem co bedzie ... :gwizdanie: ale nie pisze bo nie wiem czy chce zeby Nosb o tym mowil wiec moze ci co wiedza niech nie pisza a Nosb sam napisze ?
  7. byly fabryczne navi ale tylko takie ktore wyswietlaly komunikaty ( i chyba strzalki ) na fisie ... nie bylo innych poniewaz konsola od tt wychodzila tylko w formie 1din. bede szukac tez fisa kiedys zapewne ( bo mam pol fis ) ale strasznie ciezko dostepny jest i w chorych pieniadzach.
  8. wygrala tylko przez kategorie "koszty" jesli brac pod uwage aspekty czysto techniczne to ... przegrala
  9. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    http://www.a4-klub.pl/smf/lubuskie_fotki_ze_zlotowspotow_lubuskich-t39497.0.html;msg1072054#new <-- aju wklejaj fotki tu...
  10. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wrzucajcie fotki ze spotu ja jutro jakies tam wrzuce stojann znam paru elektrykow ale nie polece nikogo z czystym sumieniem... ;/ mozesz sprobowac jedynie podjechac do Arka na kozuchowskiej ( obok Carmanii na terenie dometu )
  11. w tym pojedynku obstawiam chipniete s4 b5 w s4 b6 wg mnie silnik udany ... ale nie do wyscigow bo to ze nie trzyma serii to wie kazdy to ze malik twoj wynik jest bdb 320KM to tez wie wiekszosc bo z tego co slyszalem przewaznie wychodzi ok 300KM z serii ale i tak dzwiekiem nadrabia wszystko.... ja gdybym mial do wyboru to oczywiscie bym wolal 4.2 ale gdyby auto mialoby mi sluzyc do wyscigow... to wolalbym 2.7BiT w b5
  12. v8 brzmi najlepiej to fakt a drugi fakt jest taki ze skóra sie pisze przez ó a nie u....
  13. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dzikus tez bedzie moze pawel od s3 pewnie malin tez do tego k0za duffy i pewnie topor sie da namowic wiec aju wpadaj i inni tez ;p
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja bede
  15. aju ja tez na dniach dam znac ... bo moze sie skusze jak za tysiaczka
  16. da sie wlozyc fele z merca rozstaw srub jest taki sam 5x112 troche zabawy jest z otworem centrujacym ale nie powinno byc problemu
  17. cienki zawodnik .... gdyby byl jakis prawdziwy kozak to tytul by byl 'krzyczacy nocny serwis na antenie' ps. odtwarzanie tego nagrania w firefoxie cos mi nie dziala ... ale w IE dziala bez zarzutu
  18. 5x112 felgi 19" bierz i na to oponki 235/35R19 i bedzie git
  19. ja bym jeszcze zmienil lusterka na te z m3 e46 ;p
  20. 19" 9j et35 235/35R19
  21. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    siema siema
  22. twoja a4 w podpisie juz nie aktualna jesli chodzi o body ;p hehe pochwal sie nowym nabytkiem i pokaz fotki wg mnie jest kozak[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 16:09_________________________________________________19"
  23. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jesli nie bedzie padac to stoimy na torze kartingowym jesli pada to pod carrefourem obok tych furek typu corvette c3/ cadillac itp do wynajecia co sa ;0
  24. bardzo fajna ale mam pare pyt 1. bedzie chip ;> ? 2. jakies inne plany ? 3. pokaz wnetrze ;P
  25. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    do jutra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.