Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Glosniki 2+1 ( sub ) do laptopa do 300zl i do 500zl
ja mialem te logitech z4 ... i wg mnie graly kijowo :/ a to przeciez wyzszy model czy ja jestem jakis za wybredny moze jesli chodzi juz o granie ? ;/ czekam na dalsze posty ... bo w tym lub max nastepnym tyg cos chce kupic ale ma to byc przemyslana decyzja
-
Glosniki 2+1 ( sub ) do laptopa do 300zl i do 500zl
ja do tej pory mialem: http://allegro.pl/item811865024_glosniki_logitech_z4_z_4_nowe_super_zestaw.html ale brat mi je zabral i musze teraz sobie cos kupic .... te z4 graly tak srednio wg mnie[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 19:14_________________________________________________a co sadzicie o tych: 1. http://allegro.pl/item805421982_zestaw_glosnikowy_modecom_mc_2150_brown.html 2. http://allegro.pl/item805421603_zestaw_glosnikowy_modecom_mc_2050_black.html (ykk`owe) 3. http://allegro.pl/item805421857_zestaw_glosnikowy_modecom_mc_2110_silver.html 4. http://allegro.pl/item802243401_media_tech_mt3317_2_1_volte_ii.html 5. http://allegro.pl/item802967836_glosniki_fc_550_microlab_2_1_tanio_mocne_basy.html 6. http://allegro.pl/item807011815_glosniki_media_tech_2_1_dual_bass_mt3322.html 7. http://allegro.pl/item811345541_logitech_z_2300_200watt_wyprzedaz.html ( napewno najlepsze ale czy warto doplacac ?) 8. http://allegro.pl/item811865024_glosniki_logitech_z4_z_4_nowe_super_zestaw.html (takie jak mialem) 9. http://allegro.pl/item811692014_promocja_jakich_malo_creative_2_1_i_trigue_l3800.html 10. http://allegro.pl/item812214236_glosniki_logitech_x_230_super_bass_ss_wroclaw.html 11. http://allegro.pl/item797310185_nowosc_z_cinema_2_1_graja_jak_5_1_trusurround_hd.html
-
Glosniki 2+1 ( sub ) do laptopa do 300zl i do 500zl
Witam ... moglby mi ktos doradzic jakies dobre glosniki do komputera 2+1 ? mysle ze nie ma sensu na wiecej "satelitek" bo raczej nie mam gdzie ich ustawic za plecami ;P sub bedzie stal pod biurkiem a sateltki obok laptopa ... prosze o jakies rozsadne propozycje glosnikow w cenie do 300zl do 500zl czekam na opinie
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
nie wiedzialem ze przy zmianie predkosci xenon zmienia barwe swiecenia chinskie zestawy tak maja a przy redukcji robi sie delikatnie rozowy
-
Spocik Lubuski :)
kup bixenon ( lapma rozni sie wygladem od innych lamp w b6 ... jest cala czarna ) a jesli chcesz tanio to kupuj hidy 4300 lub 6000k
-
[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~
łooo ale efekt ... jak dla mnie brakuje lekkiego uzupelnienia chromem ? mysle ze ykk i raggaman sie zgodzi iz brakuje tu listew drzwiowych chromowanych ( tzn chromu nad listwa ) wtedy by dopelnilo to calosci... no i na klapie delikatna listewka
-
Gdzie myjecie auta? Myjnia automatyczna, reczna czy samoobsługowa?
- Gdzie myjecie auta? Myjnia automatyczna, reczna czy samoobsługowa?
myje sam ... na myjniach bezdotykowych ... ale biore do tego wiaderko i tony kosmetykow i wkur*iam taksowkarzy ktorzy jak widza moje wiaderko i gabke to ich ch.... strzela- Poszukiwana partnerka tańca towarzyskiego
hmm ... to ja moze tez dam podobne ogloszenie ... mam pare niepotrzebnych starych telefonow ... wiec szukam "galerianki" jesli macie jakies fajne kolezanki to chetnie dam jej jakis telefon z kolorwym wyswietlaczem moro99 a tak serio to ile juz sie zglosilo ?- [ALL B5] Czarny mat czy połysk?
maluj na bialo w zg jezdzi passat na bialych 19" takich i jest kozak- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no troche niska ale mi to nie przeszkadza ogolnie lubie jak jest malo gumy ;p tym bardziej ze 4 sztuki trafily sie w bdb cenie to musialem po prostu wziac- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
bo to taki martwy sezon... nikt narazie nie mysli kupowac 19 na zime ... ludzie czekaja i kupuja przed wiosna lub na wiosne dopiero. pozatym oni zamiast klasycznego mocnego RS`a wola ... chinski tanszy wzor lub replike MAM`a hehe i potem prostowac pare razy co do kol to na ten sezon beda... bede musial kupic prawdopodbnie nowe bo zaden z interesujacych mnie wzorow w 19" i rozstawie 5x100 sie jeszcze nie pojawil... wiec marzenia o Rial Daytona sie troche oddalaja [br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 07:06_________________________________________________kupilem dosc ciekawe zimowki 215/45R17 Nokian- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
fotele tylne zostana ... ale zabudowa bedzie prawdopodobnie do konca roku sprzet przelozony z a4 ... do tego przerobione boczki ( nie dozlozone panele ) otapicerowane skora, tak samo jak i czesciowo slupki i podsufitka oraz deska rozdzielcza [br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 22:31_________________________________________________ps. 3.0 220KM b6 ( oska ) z rolki dostala .... tak ze jechalem za nia i ja wyprzedzilem- [B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
fotki ;> ?- .... Fotki mojej...
ale kotleta odgrzales kolego... ostatni post byl ponad 3 lata temu a ty tu piszesz....- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
nie wiem jak to mozliwe bo del sol ma dwa siedzenia ps. moja mama ma ~160cm i z tylu ledwo co sie w tt miesci ... a jak chce sie oprzec to dotyka glowa tylnej szyby .... nogi jej sie mieszcza ledwo co ... jesli fotel pasazera jest przysuniety na maxa 4 osoby w tt ... - nie ma szans bo jesli ktos ma ok 175-180cm wzrostu to fotel kierowcy tylnym oparciem dotyka siedziska z tylu- [ALL B5] Które felgi na a4 avant
pierwsze felgi to bbs lm drugie bbs ch pierwsze sa kultowe dla znawcow tuningu drugie sa kultowe dla chlopakow ktorzy grali w nfs cena pierwszych w 19" nowych to ok 15-20 000zl za komplet cena pierwszych uzywanych 19" to ok 7-10 000zl za komplet cena drugich uzywanych 19" to ok 2000 - 3000zl za komplet ( sa to chyba najtansze ladne bbsy ) mi osobiscie oba modele sie bardzo podobaja mialem juz kupowac nawet bbs ch w pewnym momencie do a4... (2500zl z oponami 19" 225/35R19) roznica jest jeszcze taka ze bbs lm jest felga 3czesciowa skrecana.... jesli masz siano i ci nie szkoda to bierz LM`y ( le mans ) jesli nie bierz CH ( challenge )[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 09:17_________________________________________________teraz zauwazylem ze juz kupiles.... napisz na pw ile dales i gdzie kupiles? repliki LM`ow kosztuja miedzy 1500 a 3500zl przewaznie ja moglem miec prawie nowe (~ 2000km ) repliki LM`ow z nowymi oponami 19" 235/35R19 za 2500zl .... ale wzialem same opony ;p zobacz czy jest skrecana czy tylko jest imitacja i raczej bedziesz wiedzial czy to replika pozatym chetnie obczaje na zywo[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 09:20_________________________________________________http://www.moto.allegro.pl/item790777005_gwintowane_zawieszenie_kw_passat_b5_audi_a4.html http://www.moto.allegro.pl/item800223667_audi_a4_95_99_passat_b5_sedan_gwintowane_h_r.html to teraz jeszcze zawias do kompletu- [1,9 AWX] S4 diesel edition
Auto ma zajebistego laga, stąd to zatrzymanie jakby ktoś na chwilę przytrzymał cię za zderzak. Patryk ale chipowana 3,0 TDI też jakoś super nie jedzie np: http://www.youtube.com/watch?v=YO9soMyrRDk&feature=related Wynik podobny do mocniej grzebanego AWX okolice 7s do 100km/h. Takie 3,0TDi z Q to już bardzo ciężka fura i 270-280km to ciągle mało. hm dziwne bo Ono z forum wykrecil chipnietym 3.0TDI 5.6s na g-techu- [B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
heh widze ze jednak virtual sie przydal i pomalowales dla mnie jest OK- Spocik Lubuski :)
wysle ci moj numer na pw ... w tyg mozemy sie zgadac nie ma problemu ja do konca roku odstawiam tam tt zeby podlubali przy niej grubo- [INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
dla mnie malina ... jak odczucia z jazdy?- Opel Insignia vs Audi b6
poje*alo mi sie zaraz poprawie- Opel Insignia vs Audi b6
Opel wg mnie mial pare fajnych aut: na swoje czasy fajna byla Calibra 2.0T 4x4 204KM Opel GT ( stary kultowe auto .. nie ten nowy pontaic solstice ;p ) Opel Speedster 2.2 i 2.0T ( 2.0T ponizej 5s do 100km/h ) Opel Astra III OPC Opel .. a raczej Lotus Omega Opel Zafira I i II ( bardzo dobre busy jak na swoje czasy z fajnym systemem FLEX7... w dodatku Zafira II wg mnie jest ladna ) Terazniejsza Corsa tez jest ok w porownaniu do konkurencji... na miasto jak znalazl ogolnie Opel wg mnie nie robi zlych aut .... ale nie mozna ich porownywac do klasy premium bo wtedy 90% marek wypada slabiutko[br] http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10305462 :kox:- Opel Insignia vs Audi b6
a ja sadze ze insignia 2.0T + full wypas + 18" + 4x4 wazy conajmniej tyle samo lub wiecej niz insignia kombi z dieslem z napedem na jedna os bo wiadomo ile wazy sam naped.... 4x4- Opel Insignia vs Audi b6
OLO_GDA moze i tak jest ... nie kwestionuje ale na zdjeciach wyglada bardzo fajnie a jesli chodzi o design to tez dobrze wyglada no nie ;> ?[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 16:20_________________________________________________takie male OT .... jak ja ogladalem nowe mondeo w srodku to stwierdizlem ze wole jakosc B5 ;] wiec moze i z insignia jest tak samo ;p - Gdzie myjecie auta? Myjnia automatyczna, reczna czy samoobsługowa?