Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
Schemat audio, czy to będzie działać?
aju w przednie drzwi jak sie postarasz i znajdziesz w miare plaski glosnik 165mm to upchasz go na dystansie zagra duzo lepiej to po 1. po 2. pamietaj o kablach ... dobre kable tez sie przydaja o czym wielu zapomina ale w sumie skoro chcesz sie zmiescic w 1tys pln ... to omin punkt 2
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
mi kolega mamy 19" polerowal za 80zl a alutec-cult 17" za 150zl jakos za felgi z rs6 19" chcial ok 200zl [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:30_________________________________________________ceny za komplet
-
SEMA SHOW 2009
przekozackie fotki juz widzialem je jakis czas temu .... no i fury tez
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
dzis wyszlo na wadze 84.6 z rana [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:24_________________________________________________mam lekkie nogi i cienkie kosci [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:25_________________________________________________wzrost nadal 175-176 cm [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:25_________________________________________________ps. mysle czy isc za pare miechow ( po studiach ) na kurs instruktorski zeby miec oficjalny papierek na instruktora w silowni ...
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
1. napisz w jakie dni mozesz cwiczyc 2. napisz co chcesz osiagnac ? mase ? sile ? czy co ? 3. ile mozesz przeznaczyc pieniedzy na odzywki ? 4. jak u ciebie z jedzeniem ? co jesz teraz ? jak ze snem ? 5. pracujesz ? uczysz sie ? 6. ile wazysz ? [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 21:05_________________________________________________ja tez na poczatku nie bylem wielkim karkiem ( zreszta nadal nie jestem ... ale juz nabralem ciut masy ) wystarczy troche czasu, zapalu + pieniedzy i sluchania sie porad tych co maja jakies doswiadczenie i z kazdego ogryzka cos sie da zrobic ja przy wzroscie 175-176cm wazylem niecale 60kg ( 3-4 lata temu ) a teraz zgadnijcie ile waze ?
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
co jest GILI ?
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
no przerobic sie nie da... najpierw trzeba zbic sadlo a potem robic suchy miesien
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
pasek musi byc widzialem jak to wyglada podczas jazdy i jestem zakochany
-
[ALL B6] Nareszcie moje wymarzone Audi A4 ;) :D
nieoryginalne kupisz nawet ponizej 1000zl za 18" na internetowych aukcjach typu ebay lub allegro etc
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Iverson jak uzbieram pieniadze na jakies dlubanie przy silniku to sie pewnie odezwe skoro go tak wszyscy polecaja ps. dzis odbior po poprawce deski od tapicera... zobaczymy co z tego wyniknie... jesli bedzie ok to auto powinno juz sie kulac na weekend. ps2. na dniach tez pewnie kupie dystanse z 5x130 na 5x100 20mm ale kupie stalowe a nie aluminiowe ( po zapoznaniu sie z tematem jestem w stanie zaakceptowac ciut wieksza mase stali ... ale za to nie bedzie problemow z gwintami jak w aluminiowych ) ps3. felgi jeszcze nie pomalowane ( chodzi o srebrny pasek na rancie ) ;(
-
Keskiny KT4
1 to et ktore nie podejdzie bo dystansem nic nie zrobisz ... mozesz co najwyzej je jeszcze zmniejszyc 2. to otwor centrujacy ktory nie pasuje do audi mozna to obejsc ale ... po co skoro et i tak nie podejdzie pozatym jaki jest sens kupowac 4 takie same opony z rantem ? nie wyglada to fajnie opona z rantem wyglada fajnie gdy jest duza gleba i .... z przodu wiekszy parapet a z tylu mniejszy czyli np 8.5j i 9.5j
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
i tak tak naprawde malo sie rusza na pelnej piz*ie np ze strzalu ze sprzegla... przewaznie sie jedzie z kims z dwojki lub trojki wiec mysle ze te 250-260km bylo by w sam raz. pucek2509 to ile wg ciebie musze liczyc za kompletna modyfikacje na tych gratach co ty podales aby uzyskac te 250km ?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 11:30_________________________________________________pozatym jezdzilem mocna oska pare razy i dawala rade http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Astra/1182 bylo tam 260KM... chwilowo bylo 300KM ale bylo sporo problemow przy tej mocy
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
boje sie stozka przy autach z turbina ... nie wiem czy dobrze czy sie pofilmowalem [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 10:43_________________________________________________powiedzcie mi jakie sa wg was koszty modyfikacji silnika tak na ok 250-260-270KM +/- turbina - wtryski - ic + orurowanie - wydech - program (ew korekta) - dolot - cos jeszcze ? jesli mozecie to uzupelnijcie mi tam ceny
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
niech ktos mi tylko wyjasni czemu to jest zakazane ?
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
a szukales na allegro ?
-
Niebieska Aczwóreczka 1.9 TDi
taa... ja mialem 2 komplety 19" i zawieche -60mm i jakos nie mialem problemow z prostowaniem felg wystarczy kupic dobre mocne oryginalne lub firmowe felgi i problem prostowania mamy praktycznie z glowy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
zawsze mnie ktos umie wk***ic na noc
-
[ALL B6] Fis co jak gdzie
nie wiem jak jest w pasku cerB moze i tak jest .... nie neguje ale w a4 nie ma przycisku jesli jest polfis
-
Niebieska Aczwóreczka 1.9 TDi
masakra .... auto bez gleby i na feldze 18-19" wyglada jak traktor.... koniecznie ja opusc bo strasznie wysoka na seryjnym zawiasie ps. fajny wypas ... fis 6 zegarkow, radio 2din, xenon ja bym na twoim miejscu ruszyl tylko zawias i fotele zmienil na recaro lub eSowe [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 00:38_________________________________________________wiem ze w 99r byl jeszcze AFN ... a ty jestes pewien ze masz silnik AFN a nie AVG ( bo wiekszosc 99r ma juz AVG ) ?
-
[ALL B6] Fis co jak gdzie
1/2 fisa manetke ma .... od wycieraczek ale przycisku na menetce obslugujacego fisa nie ma
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
zdrowie sobie niszczycie mowie wam
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
ja nie wiem po co wy cwiczycie i wydajecie te "piniąąądze" na te paskudztwa typu kreatyna i bialko.... nie mowili wam rodzice ze to trujace. ja jem tylko kotlety i robie pompki i przysiady bo to zdrowe i naturalne
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ziom, najlepiej tylko tego sie trzymaj!! heh i tak ta tt nigdy nie bedzie takm pociskiem jaki bym chcial a ja raczej uznaje tylko kompletny tuning czyli musi ruszone byc wszystko jak dla mnie .... od body, przez zawieche, kola, audio!, silnik .... dlatego tak jak i w a4 tak i tutaj postaram sie ruszyc wszystko niestety silnik jest dosc drogi w tuningu... podobnie jak audio ( jesli cos sie chce zrobic dobrze to niestety trzeba sie wykoszstowac... zarowno na silnik jak i na car audio czy felgi + zawias ) ogolnie przez pol roku juz duzo zrobilem wiec mysle ze w miare szybko uda mi sie zaczac dlubac silnik najpierw pewnie pojdzie sam chip jesli bedzie czas i fundusze to chcialbym zrobic te 250-270KM ... co i tak przy tej masie i przod napedzie bedzie dawalo rade wg mnie do codziennej jazdy do szkoly ps. z drugiej strony tak se mysle ze niby zwiekszam moc ale zwiekszam tez wage poprzez car audio ( wygluszenie, zabudowa i panele z zywicy, glosniki, wzmacniacze itp... felgi 19" 10j i 8.5j tez swoje waza .... ) ale przeciez te auto nigdy nie bedzie jezdzic na 1/4 mili tylko ma byc w miare sprawnym ladnie zrobionym lanso-wozem i chyba zawsze mi o to chodzi w projektach
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ku*wa je*ana mac.... oczywiscie jeszczen ie odbiore auta bo tapicer spier*olil podobno obszywanie deski w skore i sie skora pofaldowala.... w poniedzialek lub wtorek to ogarne
-
Gainery,kreatyna cuda wianki? ktoś ma o tym pojęcie ?
spalacze podwyzszaja cisnienie krwi.... jesli masz problem z cisnieniem to ... odpusc sobie mocniejsze spalacze