Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. zle obstawiacie .... nie zgadniecie Nie jest zle ale wg mnie karol zrobil big blad ze je sprzedal
  2. nie zajmuje sie ale czesto oklejam ... bo mamy w zg taka policje ze zdarza mi sie sciagac folie 2 razy w 1 weekend pozatym mam dobrego magika ktory to robi za bdb pieniadze i bardzo dobrze bez wyjmowania szyby i rozbierania boczkow... wszystko na aucie a robi to lepiej niz ci niektorzy partacze ktorzy zdejmuja tapicerke
  3. tak wiem ... zle to ujalem w poprzednim poscie
  4. chyba najbardziej cieszace jest to ze opony firmy kumho sa bardzo tanie i w obu testach sa "godne polecenia" kumho zaczelo robic naprawde dobre gumy ... jakbym teraz mial kupowac nowe 19" to tylko kumho bo jest 2x tansza od bardziej znanych firm a rownie dobra
  5. 1 da sie 2 zalezy od folii ... sa folie ktore ja stosuje zawsze u siebie i one nie zostawiaja kleju ... ogolnie latwo
  6. Bose active suspension
  7. :gwizdanie: od tego sie zaczelo[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 18:03_________________________________________________Nosb mam dla Ciebie nowy mod ... ostatnio przegladajac galerie swojej starej a4 doszedlem do wniosku ze jednak poszerzone nadkola sporo daja wiec rezaj:
  8. Nowak_zg odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    oo do tego czarne dodatki[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 18:55_________________________________________________tylko wtedy nijak sie ma do tego tapicerka ..... trzeba by bylo dac do tapicera i niebieska alcantare pozmieniac wszedzie na pomaranczowa :gwizdanie:
  9. Nowak_zg odpowiedział(a) na tomow temat w Audi A3/S3/RS3
    piekne auto fajne mody... co do koloru to biala perle bym sobie odpuscil... wychodzi z mody... coraz wiecej aut na tym jezdzi i niedlugo przestanie sie podobac byl to paroletni szal na ten kolor wg mnie i tyle. ile KM chcesz miec docelowo ? co do modow ja jeszcze kupil bym jakis fajny gwint aha ... i nie rob lusterek w chromie ... lampy polift obowiazkowo
  10. nie beda u mnie jezdzily w b5 i nie wystawaly ( http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_body_rs6_felgi_rs4_grill_s4_wnetrze_a4_silnik-t12919.0.html ) tak samo u topora ... ET35 i 9j do tego guma 235/35R19 bedzie w sam raz
  11. http://justpaste.it/1ua[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 08:59_________________________________________________http://demotywatory.pl/1051481/Gwatemalczycy[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:03_________________________________________________http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,155234,iSort,1,iTime,3[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:04_________________________________________________http://www.jdm-option.pl/forum/viewtopic.php?t=5951&postdays=0&postorder=asc&start=0 .... myslicie ze u nas na forum sa bezsensowne tematy polecam przeczytanie tego[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:05_________________________________________________http://demotywatory.pl/982537/Gwalciciel-z-Zielonej-Gory[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:08_________________________________________________http://www.ale18.pl/ kultowy film + mega duzo przerobek [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:13_________________________________________________http://wyborcza.pl/1,75478,7528796,Auchan_chce_czyscic_internet_z_wlasnej_piosenki.html
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/alu_19_rs6_c5_opony_nowa_cena-t121944.0.html polecam opony igielki, felgi tez prosciutkie ... wiem bo byly wczesniej moje ja bym sie nie zastanawial ten kompelt jest wart ok 1000zl wiecej
  13. ogolnie chyba identyczna .... poza ramkami rejestracyjnymi pozatym fajna furka.. jak kazdy rs zreszta jakies plany ?
  14. nie bedzie ;( wersje 180KM bez Q mialy inaczej uksztaltowana podloge.... i nie ma miejsca zeby wyprowadzic druga koncowke gdybym mial wersje 180KM w Q ... to bym mogl to wyrezac.... a tak nie ma szans
  15. rzeznik... to sie nazywa kompleksowe podejscie do tematu gratuluje zarowno s4 jak i m3 czekam na efekt koncowy... jesli w ogole taki kiedys nadchodzi w zyciu zapalenca [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 00:25_________________________________________________wytlumacz mi jedno... z tego co pamietam to kupowales swoja m3 jak byla na allegro z poznania czarna m3 e46 uturbiona na 500KM +/- ( napewno wiesz o jaka mi chodzi.... ) pisales ze jest w dobrym stanie i ze chyba malo za nia chca ( jesli dobrze pamietam, moge sie mylic ) czemu nie kupiles gotowego projektu ? chyba sumujac wszystko wyszly by podobne pieniadze ( jesli sie myle to mnie popraw ) chciales samemu wszystko robic ? z tego co pamietam to tamta ( przynajmniej z opisu i fotek ) byla na maksa dopieszczona...... az jestem ciekaw co sie z nia stalo _________________________________________________ znalazlem ja .... dalej jest na allegro http://www.moto.allegro.pl/item954276398_bmw_e46_m3_power_supercharged_2003r_490km.html
  16. nie .... czemu ma pojsc ? nie na takich nalesnikach ludzie jezdza w a4 mialem wieksza glebe i tez 2 komplety 19" i nie narzekalem a ze trzeba troche wiecej uwazac ... trudno. cos za cos czasem sie czlowiek wkur*wia jak wpadnie w jakas wieksza dziure .... ale nie warto sie poddawac zarowno jesli chodzi o sciemnianie szyb jak i o glebe i dobre kolo [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 00:10_________________________________________________ na zywo duzo gorzej to wyglada.... pozatym stosunkowo duzo tt ma tak pomalowany dach a dokladnie identyczna jak ta ze zdjecia byla 25km ode mnie Tomka Makowskiego ( polecam youtube: "Tomek Makowski highlight" i google ) ... mistrza swiata muai thai takie male OT [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 00:12_________________________________________________ z zalozonymi oponami jeszcze nie brakuje mi srub do dystansow.... powinny byc w tym tygodniu musza to byc specjalne sruby o krotkiej glowce poniewaz dluga glowa by wystawala i nie dalo by sie zalozyc dystansu na felge.... ewentualnie mozna przerobic normalne sruby tzn "uciac" ok 5mm glowki... ;P ale ja wole ori rozwiazanie czyli tak jak ma byc ... pozatym w czwartek oddaje auto na dokonczenie zabudowy bagaznika i obszycie jej materialem i skora
  17. na wieś się przeprowadzasz? masz cos do ciemnych szyb :bicz3: co do ciemnych szyb - tak ale lekko przy twoim kolorze co do klapy - co do gwintu ... mam nadzieje ze bedzie szybko bo czekam z niecieprliwoscia na to co do zmieny felg ... znajac model i rozmiar wiem ze robisz blad :gwizdanie:
  18. srednio pasuja te felgi wg mnie avusy byly lepsze
  19. zaden tak samo jak zalozyc 205 na 10j. ale tu nie chodzi o to zeby naciagac jak najbardziej opone tylko ktore opony beda ladniej wygladaly swoja droga jednemu bardziej sie podoba normalna opona w ktorej rant chroni felge a drugiemu bardziej sie podoba cult style gdy rant chroni opone
  20. m5 e39 chodzi ladniej :gwizdanie:
  21. duffy napsiz mi swoj numer na pw jesli jeszcze nie kupiles opon :gwizdanie:
  22. a ja jezdzilem zwykla s60... z tymi fotelami to fotele niby wygodne ale jakies troche male z tylu duzo mniej miejsca niz w a4. a plastiki podlokietnika i te gdzie sie trzyma reke na drzwiach ( trzymadelka ) wolaja o pomste do nieba i schodzacy lakier bezbarwny to nie tylko przypadlosc grupy vag .... bo s60 tez to ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.