Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy te felgi są oryginalne ?


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

na aukcji niby napisane, że oryginalna ale na zdjęciu widać not OEM :confused4:, postaraj się oddać je sprzedawcy

a sprzedawca ma już pare negatywów :gwizdanie:

Przed uprzednim kupnem felgi zostalo potwierdzone ze wszystko z nia jest ok.Jak sie okazało,złom,do prostowania

[Odpowiedź z:wto 30 wrz 2008 17:36:58 CEST] TO ALUMINIUM NIE STAL,POPIERWSZE A PO DRUGIE TRZEBA CZYTAC OPIS CO SIE KUPUJE,SA TO CZESCI UZYWANE,ZDEMONTARZU-NIESPRZEDAJEMY NOWYCH FELG.ZAWSZE TO POWTARZAMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go dobrze znam.. Tylko, że ma teraz nowe konto na Allegro. Poprzednio też nazywało się Magdaxxxx - też przejechałem się na nim. Konto jest zarejestrowane na matkę, siostrę - ch* wie.

Dzieciak jak widac ma problem z ortografią i składaniem zdań - to powinno od razu dawać nam do myślenia i nie załatwiać żadnych interesów z takimi ludżmi. - prawdopodobieństwo, że będzie wałek moim zdaniem wzrasta.

Kupiłeś felgę Oryginalną ? - reklamuj i nie daj się zwieźć na zdjęcia - Ty jako kupujący nie musisz ani znać angielskiego, ani wiedzieć co to znaczy.

Napisał, że oryginał - niech Ci teraz załatwi oryginał, albo zwraca kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca bardzo ladnie napisal w opisie.... ze to sa felgi oryginalne made in italy

nie napisal ze oryginalne audi czy made in germany

ale masz sie do czego doczepic

mianowicie w tytule aukcji masz zdanie:

ORYGINALNA FELGA AUDI 18 5x112 ALUFELGA

gdyby po slowie FELGA byl przecinek ... nie mial bys punktu zaczepienia

ale nie ma... i wychodzi jednak na to ze jest to oryginalna felga audi ( a nie jest )

wiec mozesz oddac towar i powiedziec ze jest niezgodny z opisem

powodzenia[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 17:32_________________________________________________heh mieszka 25km ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem maila że są nie zgodne z opisem i chce je oddać, czekam na odpowiedź.. dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem maila że są nie zgodne z opisem i chce je oddać, czekam na odpowiedź.. dziekuje za pomoc :)

sprzedawca to cwaniak, także może być ciężko, ale trzymam kciuki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, generlanie masz w ustawie coś takiego ze jezeli kupujesz przez neta to masz mozliwosc oddania towaru bez podania przyczyny .. ..

wiec pakuj sprzecik i smialo jedz do niego

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/story.php?story=466

mozesz sobie poczytac ww link z federacji konsumetow ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeśle mu tego linka jezeli odpowiedź bedzie negatywna i zobaczymy co odpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez w aukcji nie ma nic napisane ze jest to felga oryginalna Audi wiec wszystko sie zgadza w opisie. napisal ze jest oryginalna made in italy i tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie ważne czy się zgadza z opisem czy tez nie zgodnie z obowiązującym prawem masz zawsze 10 dni na zwrot towaru bez podanie przyczyn w przypadku zakupu sprzętu "na odległość", czyli tak jak w tym przypadku.

Problem może być jedynie w tym, że kupiłeś 1 sztukę na allegro a jak mniemam masz w sumie 4 sztuki no i ważne jest czy ten sprzęt koleś do Ciebie wysłał czy też odbierałeś u niego?

Daj znać to na prv podeśle Ci wzór pisma jakie warto przedstawić kolesiowi do podpisania jak będzie się rzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz teraz wiem ze o wszystko trzeba pytać , wysłałem mu pismo pocztą ,mecze mailami i jak nic nie bedzie do poniedzialku to ide na policje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz teraz wiem ze o wszystko trzeba pytać , wysłałem mu pismo pocztą ,mecze mailami i jak nic nie bedzie do poniedzialku to ide na policje..

Policja nic nie pomoże niestety w tym temacie.

A na mail z pismem co Ci podesłałem koleś coś odpisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz teraz wiem ze o wszystko trzeba pytać , wysłałem mu pismo pocztą ,mecze mailami i jak nic nie bedzie do poniedzialku to ide na policje..

Policja nic nie pomoże niestety w tym temacie.

A na mail z pismem co Ci podesłałem koleś coś odpisał?

z takimi trzeba krótko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...