Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czy te felgi są oryginalne ?


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisałem że mam Italy ale nie że orginał.

U mnie nie ma numeru OEM oraz znaczka 0000

No właśnie ja zmierzam do tego aby użytkownicy wypowiedzieli się na temat felg ori audi :wink: produkowanych np. w Niemczech i tych produkowanych we Włoszech lub South Africa i czy jest różnica w jakości i wytrzymałości mechanicznej felgi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek już pisał.

Jeśli to ori robione dla audi to niczym się różnić nie będą.

Mają taki sam materiał i wytrzymałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zauważyłeś jak użytkownicy oryginalnych felg wypowiadają się że jak felgi są wyprodukowane we Włoszech to są miękkie jak plastelina bo jest słaba mieszanka amelinium i dlatego na pierwszej lepszej dziurce się krzywią.

pierwsze słysze więc chętnie poznał bym taką osobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wszystko zostało już powiedziane ori to ori nie ważne gdzie robione czy chiny czy afryka czy jeszcze gdzieś indziej, ważne żeby był znaczek audi co świadczy o oryginalności a co za tym idzie twardości i wytrzymałości. Mój kolega ma 2 felgi made in. Chiny dwie made in german wszystkie ori że znaczkami i numerami audi nie zwraca zbytnio uwagi na dziury i co roku na przekladce opon wszystkie felgi prosciutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki za podpowiedzi także mówicie że nie ma co się bać jakości ori felg produkowanych w Chinach czy Afryce:wink:

Teraz pozostało mi tylko poszukać jakiś ładnych 17-stek ori na sezon letni:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór podobny do toora, ale to jest innej firmy, na pewno nie ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam pytanie odnośnie felg aluminiowych oryginalnych do Audi A4. Czy na takowej feldze oryginalnej, powinien znajdować sie znaczek AUDI bądź też numer katalogowy ? Od wewnętrznej strony niestety ale nie ma żadnych symboli na felgach które kupiłem na Allegro

-- PIĘKNE ORYGINALNE FELGI 16' AUDI -- 5x112 (4050620829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się, jest rozmiar i rozstaw śrub, ET, lecz jest brak znaczka Audi lub też nr katalogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dałeś się nabrać.

A tyle się tu pisze jak poznać ori od podróby.

Masz 10 dni na zwrot (jeśli kupiłeś poprzez allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupione przez allegro, niestety ale z braku czasu nie jestem codziennie na forum :( Dzieki za info. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...