Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
zabic to malo wspolczuje i wiem jak sie mozna wkurw*c poszlo z AC ? mozesz rzucic jako ciekawostke ile nowe wg serwisu kolega kiedys za lusterka ori m3 w e46 cabrio dostal wycene ok 4000zl jesli dobrze pamietam
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Flyer heh tez tak myslalem ale popatrz na ceny czesci na allegro tarcze klocki / zawias etc... ceny w sumie podobne jak w audi w wiekszosci przypadkow a po co mi ? nie wiem... wkrecila mi sie najbardziej patrzac na cena/jakosc z powyzej wymienionych [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:47_________________________________________________ Lans, bałns itd. Ale przecież on tylko reza, nie jeździ, to i serwisować nie będzie musiał Nowak ma ostatnio dziwne pomysły jak nie nakulalem juz prawie 10 000km tt .... haha wiecej stala i byla rezana niz jezdzona teraz przynajmniej wszystko jest tip top ps. czemu dziwne pomysly ostatnio ?[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 18:49_________________________________________________ tak ta juz widzialem / dzwonilem jest do oplat / brak ksiazki serwisowej i obojetnie czego co potwierdzi przebieg ma fotele komfort i duza navi / na podlokietniku widac dwa przyciski ( brakuje jednego srodkowego od wentylacji foteli ) ( ten gorny to grzanie d*py a dolny to masaz ) diesla nie chce ... bo 730d slabo jedzie / 740d sie boje bo to BiT i juz wcale tez nie jest oszczedne wiec wole bene ;p pozatym wbrew obiegowej opinii 730d i 740d nie sa takie bezawaryjne 735i ... pali tyle co 745i bo to tez v8 ... a ma mniej kunia wiec najrozsadniejszy wybor to 745i (najlepiej po marcu 2003) ( wtedy zmienili zmieniarke cd na dvd (obok schowka pasazera)... i poprawili troche dupereli ) tym bardziej ze 745i sa przewaznie lepiej wyposazone niz 730d i 735i
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
na ta chwile tak jak aju wkleil parenascie postow wczesniej szukam bmw e65 2002-2004 745i benzyna ( na ta chwile to na 99% takie auto chce kupic ) postaram sie znalezc zadbana sztuke ktora ma duza navi ( byly z mala tez ), fotele komfort, uchwyty na kubek ( duzo sztuk nie ma ), grzanie d*p... fajnie by bylo jakby byla wentylacja w fotelach i masaz ( tez w miare sporo sztuk to ma )... kolor raczej obojetny... wiem ze mozna trafic zadbana sztuke w dobrych pieniadzach. moze byc delikatnie uderzona ( np maska czy drzwi lub blotnik albo lampa i grill ... cos takiego ) chociaz lepiej zeby nie byla od jakiegos czasu czytam na forach o tych autach i powiem ze to dobre auta ktore wcale nie sa koszmarnie drogie w utrzymaniu ... maja dwie glowne wady: przekladnia szybko sie sypie ( regeneracja ), wycieki z silnika ... diesla nie biore pod uwage nawet. moze byc long lub nie spalanie 745i wyglada tak: miasto toczenie sie - 15L miasto normalna jazda taka jak wszyscy 16-17L trasa normlanie 12L m3 za drogie jeszcze :/ m5 .... za stare juz chyba s4 b6 ... tez fajne ale jednak ciut za drogie s6 c5 ... za stare juz tak jak m5 ( chodzi o bude ) e60 ... za drogie jesli szukac normalnie wyposazonej ... a w m-pakiecie to masakra w ogole cl500 fajny ale tez drozszy niz e65 i jakos boje sie uzywanych mercedesow 350z ... 2 osobowy cls... marzy mi sie ale ciagle bardzo drogi ( nie moje progi ) a8 d3 4.2 ... ciagle drogie (((( droga eliminacji z tych aut zostalo mi tylko e65 ( sensowny egzemplarz raczej zadbany mozna wyrwac za 45 000zl ! lub do oplat ponizej 40 000zl lekko uderzony ( leciutko ) co dla mnie nie jest problemem ). za 50 000zl nie ma problemu ze znalezieniem zadbanego egzemplarza z poczatku produkcji.
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/art/14098/Ale_brzydale_
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
raczej na ta chwile przewiduje masowy lincz jakbyscie sie dowiedzieli co na ta chwile planuje po sprzedazy i czego szukam od jakis 2 tyg
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
tt powoli na sprzedaz .... jakby ktos szukal tete to polecam sie w tym sezonie cena ok 35 000zl ( wymieniony rozrzad / hamulce ori 4 tarcze ate 4 klocki nowe/ nowe sprzeglo sachs / cale nowe przednie zawieszenie ( gumy,drazki, itp ) / zawias h&r audio warte wraz z zabudowa ponad 10 000zl / nowa sekwencja z wysokiej polki ( MJ (kazdy osobny) + Stag300+4 + Scorpion ST ) / skora na desce rozdzielczej / podsufitka w skorze/ boczki przerobione w skorze / fotele skorzane / grzane d*py / klimatronik/ asr / czarny dach / czarna dokladka / grill od 3.2 v6 / zabudowa bagaznika w skorze i materiale / felgi porsche 19" letnie / felgi 17" ori audi zimowe. ori przebieg 129 000km ( zrobilem nia 10 000km / nic sie nie psuje / sprzedaje bo chce inne auto ) wszystkie czesci maja maks 10 000km ( te ktore wymienilem ) wiekszy opis na 1 stronie AUTO DALEJ JEST W UZYTKU WIEC PROSZE NIE ZAMYKAC TEGO WATKU [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 15:02_________________________________________________ps. nie spieszy mi sie z ta sprzedaza dlatego nie wystawiam jeszcze auta na allegro...
-
Strefa Śmiechu
http://www.autokrata.pl/artykul/volvo-zaliczyo-porak-roku-8520
-
[ALL B5] Lusterka z kierunkami - od jakiego auta założyć?
na polskiej jezdzie 99% to wiesniaki bez gustu dlatego im sie podboa... zawsze pisza "super fura... wpadnij do mnie" ;] a co do lusterek w a4 b5 to mam fajne foto w rs4 b5 i lusterka z octavii II Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL] Ukryte wentyle
mialem takie wentyle i oddalem za darmo ;] jak dla mnie za duzo rypania z tym wkrecaniem przedluzki
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
ale kozak nie dosc ze dtm to jeszcze dzwiek v8
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
dodaj te fotki jeszcze do pierwszego posta bo tak bylo na poczatku... jak kupiles- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
no i sie mylisz bo to nie sa oryginalne z porsche tak naprawde tylko sa to felgi do porsche ktore produkuje RH model AH Turbo czyli: RH AH Turbo ( rozstaw 5x130 - do porsche )- [ALL B5] 1,9
nikt sie nie czepia karbonu.... napisalem tylko ze to nie ori ( bo kolega w pierwszym poscie napisal ze ma carbon z rs4 ) po prostu wyprowadzilem go z bledu.... chyba lepiej zeby wiedzial niz zyl w nieswiadomosci nie napisalem ze wyglada zle wrecz przeciwnie napisalem ze jak na samorobke to wyglada dobrze nastepnym razem czytajcie ze zrozumieniem...- [ALL B5] 1,9
jak nie jestes czegos pewien to nie opowiadaj bzdur, tak sie sklada ze jezdzilem "eska" ktora znajomy kupil a salonie w us i jakos nie miala ani zoltej ani niebiejskiej nitki.... ponadto nie mam zamiaru przeprowadzac dochodzenia; listwy maja nr vag i logo audi, sa carbonowe i zaje...scie wygladaja, wiec guzik mnie obchodzi czy maja niebieska zolta czy rozowa nitke... kolego super ze jezdiles eska ... ale skoro ona tez nie miala nitek niebieskich w przeplocie to tez nie byl ori carbon ( chociaz mysle ze miala a ty na to nie zwrociles uwagi ) a listwy maja numer dlatego ze ktos nalozyl carbon na zwykle ori listwy ( topor to juz wyjasnil ) i jestem tego pewien co pisalem i nie opowiadalem bzdur a jedynie cie uswiadomilem ze ta super cena nie wziela sie z nikad wiec bzdura tutaj jest to co napisales w pierwszym poscie a juz zmieniles "carbon rs4" a teraz juz jest "Carbon" wiec nie pisz do mnie ze opowiadam bzdury ... po prostu ci napisalem co masz w aucie naprawde. chyba lepiej wiedziec niz zyc w przekonaniu ze ma sie ori carbon. podsumowujac nitka niebieska w przeplocie - s4 nitka zolta w przeplocie - rs4 brak nitki w przeplocie - samorobka- [ALL B5] 1,9
nie dziwne ze w przyzwoitych pieniadzach bo to nie jest ori carbon .... ori carbon z rs4 ma zolta nic ori carbon z s4 ma niebieska nic a ty nie masz zadnej nici ... wiec jest to dobrze wykonana samorobka co z reszta mozna tez poznac bo nie masz znaczka quattro na listwie przed pasazerem[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 21:59_________________________________________________ <-- tutaj widac o co chodzi ( wiem ze to nie carbon z s4 ani rs4 ) ale widac niebieska nitke w przeplocie wlasnie taka nitke ma carbon z s4 b5 a zolta nitke ma carbon z rs4 b5- CIF Aerodick.. C.D
dobra usprawiedliwiam cie z tej ( wiekszej ) gleby .... ale tylko czasowo do tematu powroce- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
kozacko wyglada. .... jedyne czego mi brakuje to to na co czekasz : dystanse / ciut nizej przd / zaslepka od sprysku gratuluje- CIF Aerodick.. C.D
Przód mógłby być ciut niżej..ale nie ma co wybrzydzać no ciut... jakies 4-5 cm :gwizdanie: ale ogolnie jak na "oplywowegofalusa" wyglada ok tylko motorownia by sie tam przydala ktora by pasowala do wnetrza -> 1.8 169KM- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
a ile twoja dokladnie wazy na wadze ? jestem ciekaw ile wazyl pastuch ten r36 ....- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
druga odpowiedz juz tez znalazlem ;p- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
miron jaki najlepszy czas wykreciles ? i jak poszlo z tym passatem kombi r36 ?[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 09:29_________________________________________________ a juz widze ;p- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
maly UPDATE:- [B5 AVG++] madafaka OEM
to ja tez jutro przyjade ze swoimi fotkami z rothenburga- [B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
grubo wyglada dobry mod ale teraz wg mnie fela musi isc w grafit - [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp