Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[INNE] S6 Manual
s6 i a6 4.2 maja takie same blotniki ( i rs6 tez ) inny jest przedni grill, listwy na progach z napisem s6 sa tylko w s6 , inne zegary ( s6 ma szare i wyskalowane do 300km/h ), kierownica ze znaczkiem s6 ( lub bez jesli ktos ma z multifunkcja tak jak ja ), fotele recaro w standardzie w s6 byly tak samo jak podsufitka alcantara a w a6 4.2 tego nie byl. silnik jest niby o takiej samej pojemnosci ale jak sie posprawdza etke to jest duzo roznic. w s6 wystepowal manual a w a6 4.2 nie. Inny jest rowniez wydech z tego co wiem oraz przedni ( a dokladniej kratki dolne ) i tylny zderzak ( a6 4.2 czesto ma schowane rurki ale tez nie zawsze z tego co widze )
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
piekna jest troche "zazdraszczam" ale zrob jakies fotostory z pierwszym poscie zeby nie trzeba bylo przegladac 31 stron jesli sie chce zobaczyc jakie zmiany zachodzily.... czemu jej jeszcze nie pokazales na forum cultstyle ? ps. z tego co wiem dlubniete tez moga byc w kalendarzu
-
Strefa Śmiechu
- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
jest kozacko .... szkoda ze gwint wyciagnales :kox: 20" jest w sam raz- [B5 1Z] projekt złomek ;]
to trzeba jezdzic na spoty :gwizdanie: na zywo piekna sztuka Lubie to- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
pokaz wiecej fot na maksa podniesionej i na maksa glebie ? fajnie by bylo tez zobaczyc filmik pozatym gratuluje aira- [INNE] S6 Manual
hm no to dales mi rebusa ..... jesli tak jest to mi glupio teraz musze dorwac kogos z poliftowym a6 i porownac- [INNE] S6 Manual
RS6 odrazu mialo lampy poliftowe S6 jak wyszlo to wyszlo jako pollift ... byla juz niby maska poliftowa ale np tyl byl przedliftowy dopiero przy okazji lifta w a6 zmieli lampy tzn w sumie powiekszyli tylko soczewke ogolnie polift a6 ma chyba takie same lampy jak S6 po lifcie i Rs6 ( oczywiscie jesli mowimy o xenonach ). S6 przed liftem czyli odrazu jak wyszlo mialo niby taka sama lampe ale soczewka jest mniejsza.- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
nie przesadzaj .... a co w tym takiego ze ktos polozyl felge ? jesli zrobil to delikatnie to odpryskow nie bedzie a co do samych rotorow to do a8 mi one srednio chyba pasuja natomiast u turdziego mi sie podobaja- [INNE] S6 Manual
klamiesz- [INNE] S6 Manual
tak zgadzam sie w 100%. ale nawet teraz jakbym bardzo chcial to nie kupie zawiasu do s6 bo sprezyn nie ma .... a gwint w chorych cenach bo a6 4.2 / s6 / rs6 maja inne zawiasy niz a6 r4 i v6. Gwinty sa tylko kw v2 i v3 oraz bilstein b14 i b16 uzywek brak a nowe w cenach 6000zl+ no i jest jeszcze lowtec h9.2 .... ale nie jestem przekonany do tej firmy- [INNE] S6 Manual
fakt z jednej strony chcialbym miec komfort i kulturalne rozwijanie mocy czyli v8 pod maska i wielkie auto a z drugiej jakiegos sk***iela na glebie i dobrym kole tez bym chcial- [INNE] S6 Manual
powiem ci ze gdybym sie juz tak nie napalil na a8 d3 to moze wtedy tak .... i mniej by mi bylo zal jakos rezac a6 niz s6 .... jednak uwazam ze troche szkoda rezac auto ktore jako tako mimo masy ma tez za***rdalac ... dawac mu mega duza felge i air co troche sie mija z celem posiadania s6 ( nie wiem czy dobrze to przekazalem i czy jest to do zrozumienia co wlasnie napisalem ... ? ) ale jak patrze na te kolegi a8 to tak mi gul skacze ze nigdy nic nie wiadomo ....- [INNE] S6 Manual
wyglada jak seria .... kazde auto wyglada w serii wg mnie slabo przy dobrze porobionym innym aucie mam ja postawic kolo tico w gazie i wrzucic fotki ? wtedy bedzie kosa i 17" bedzie sie wydawac duza .... ;] a a8 wg mnie kladzie dlatego wrzucilem fotki 20" rial daytona race + air robia robote co do rezania s6 to szczerze nie wiem czy to zrobie z kazdym dniem ..... ciezej sie zabrac. pozatym juz dawno bym ja sprzedal i kupil a8 d3 gdyby nie to ze chyba nigdy nie mialem auta w takim stanie.... i az zal mi sie jej pozbywac.... ps. jesli ktos chce poczytac wiecej o a8 to zapraszam tu: http://www.vaglubuski.fora.pl/nasze-auta,8/audi-a8-d2-a8-air,638.html tu dwie jeszcze fotki na ktorych widac a4 kolegow z tego forum- [INNE] S6 Manual
TROCHE FOTEK ZE SPOTU: S6 i A8 4.2 a tu S6 + 2x klubowe auta- [INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
fajne w bmw e46 jest to ze czesto sa 4 szyby w elektryce a w a4 jak na zlosc przewaznie 2 ps. w fajnym stanie masz ta skorke na fotelach- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
gratuluje autka, naprawde fajna sztuka. Wazne ze sa dobre fotele i MMI .... takze wnetrze wydaje sie na wypasie.... powodzenia w realizacji planow- Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/audi-s-rs-a4-b6-limited-ed-ultra-sport-quattro-i1717952243.html a4 b6 ultra sport hehe czyli jak gosc probuje sprzedac b6 1.8t z usa za 57tys- A5 8T 3.0TDI quattro
Nie martw się, AC zadziała lub oc sprawcy- Ciekawe strony warte odwiedzenia :)
www.pakerzy.org- A5 8T 3.0TDI quattro
niedlugo bedzie mozna rezac polifta :gwizdanie: wiecej fotek tutaj jakby ktos chcial: http://www.germancarforum.com/a5-s5-rs5/38237-official-2012-audi-a5-facelift.html- YouTube - filmy warte obejrzenia
oczywiscie komplet ladnych 14-15 cali chodzi po 3000zl calkiem duzo tego jezdzi na autach robionych na cultstyle chyba rownie duzo jak bbs`ow rs max 18 cali mozna kupic schmidtow- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
kolego .... s3 8l chodza po 18-35 tys zl Wojtek_a4 najlepiej szukaj S3 o kodzie silnika BAM- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ile wchodzi do baku ?- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
to tylko napisz co planujesz nastepne kupic no i 100lat - [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64