Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    charoszyj malcik:grin:
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeszcze bedzie napewno okazja:wink:
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wladi:drunk:
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a w Norwegii tak nie robia
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no tu to sie zgadzam ale sie zobaczy:wink:
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja bede twardy i bede wspieral zone:wink:zeby bylo mozna to pewnie koledzy tez by wpadli na oddzial z flaszka:decayed:
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    juz ja wywiozles czy w domu jeszcze? jeszcze w domu ale jak dlugo to nie wiem:decayed:
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czekam na porod akurat:decayed: ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- pic nie moge:kwasny:
  9. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zyjo:decayed:
  10. teraz to nie pamietam bo juz mam wycieraczke z Q7 polecam:wink:
  11. po co ci nowy napisz do siemina on ma w dobrym stanie:wink:
  12. kupowalem boscha i nie pasowala kolego dlatego mowie o aso
  13. tak na marginesie to kup sobie pioro lepiej w aso bo jak bedziesz kupowal gdzie indziej to raczej nie bedzie pasowac.ja tak mialem
  14. odchylasz wycieraczke i pioro ciagniesz az wyskoczy bolec z zatrzasku i po sprawie
  15. wiesz policja tez nie jest juz taka glupia i maja pojecie o markach i wyposarzeniu
  16. sciagasz stara i zakladasz nowa
  17. siedzi zajebiescie:wink:
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta kuhwa ostatni dzień miesiąca i dłużej pewno jeszcze będę siedział niż zwykle:bag: a co masz innego do roboty:decayed:
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeszcze w pracy chiba:decayed:ja tam juz wekeend:wink:
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zuch chlopak:decayed:tylko tam nie walnij prisa z kosmosu:decayed:
  21. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro kuhwa nie chce mi się już grzebać dzisiaj po tych katalogach:decayed: Koło 10 spodziewaj się pw od miszcza;przebiegly: Teraz dobranoc:hi: hej dziewczyny i kobiety jestem wandrzej król minety! Perdolony Siema Biczez od 14 urlop zaczynam siema:hi:to czyli 14 mam sie spodziewac wysylki od ciebie:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.