Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. pany zastanawiam sie nad gwintem do mojej padliny i mam na mysli http://allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-vogtland-audi-a4-typ-8e-b-i5025290730.html i jeszcze te http://allegro.pl/gwintowane-gwint-ap-audi-a4-b6-b7-quattro-lub-fwd-i4801045993.html ktore lepsze waszym zdaniem
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja tez mam
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to akurat...poczekamy no ja mysle ze nie bede musial was zanosic jak przyjade musisz szukac z takim malym zbiorniczkiem dodatkowym hmmmm taka szansa jest zawsze ale nie bój nic w piatek wstaje i ogien od nowa lubie to
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to akurat...poczekamy no ja mysle ze nie bede musial was zanosic jak przyjade musisz szukac z takim malym zbiorniczkiem dodatkowymA jakiś numer może podrzucisz bo myślałem, że dołożenia sprysków będzie trochę łatwiejsze :/ numerka nie posiadam ale ten zbiornik jest charakterystyczny i pamietaj od b7 nie podejdzie
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to akurat...poczekamy no ja mysle ze nie bede musial was zanosic jak przyjade musisz szukac z takim malym zbiorniczkiem dodatkowym
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja to planowo bede w BT gdzies o 23 w czw
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja w czwartek rano o 10 ruszam z Danii
  9. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    raczej zgrana paczka Artek w jaki dzien lecisz do BT?
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    raczej zgrana paczka
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    domyslam sie
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ach ta dzisiejsza mlodziez zero szacunku do starszych
  13. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ponawiam pytanie bo zostało zlane Pewnie czujnik. Innych możliwości raczej nie ma Tom ktoś pije do Ciebie wandej dawno nie miales nic cieplego w paszczy? ja tez tu czuwam
  14. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zycie jedrek
  15. lepsze stare i bardziej jare
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    samego tunelu nie wrzucisz poczytaj troche Czytam i trudno mi znalesc temat gdzie ktos o tym mowi, wszedzie jest o przcyinaniu tulenu 1 din/ wymianie kosza itp. A moje pytanie brzmi czy wrzucajac tunel http://allegro.pl/tunel-srodkowy-konsola-audi-a4-b6-b7-01-08-2din-i4935505037.html bede mogl dalej zamontowac standardowe radyjko concert 2 i klime. Czy to już nie bedzie pasowac jezeli masz tunel 1 din i chcesz wrzucic 2 din to musisz miec kosz 2 din i panel klimy pod 2 di bo z 1 din nie pasuje
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    samego tunelu nie wrzucisz poczytaj troche
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma pierdzielenia wszystko latwo
  20. ja mam z modulem swiatel.jade na zlot do Bukowiny w marcu i moge wziac jak ci sie nie pali a jak ci sie spieszy to napisz do domin79 on powinien cos ogarnac
  21. no raczej nie..a co potrzebujesz instalacji do samopoziomu?
  22. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja nie pije
  23. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    napisz do siemiana on napewno ma
  24. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  25. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    narazie nie mamy ale jak zajumamy to ci sprzedamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.