Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
i maska musi byc zamknieta
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
zrozumcie ludzie ze nie kazdy ma tyle wolnego czasu co wy zeby biegac z jedna naklejka na poczte cierpliwosci troche
-
B6 DIVISION
ja bym proponowal klej do szyb
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
popoludnie juz jest menelu
-
B6 DIVISION
Skrzynia olej bierze? Tapnięte z SGS5 Pany jak zdemontować oparcie tylnej kanapy? motyka szrpnij i po problemie
-
B6 DIVISION
chyba jakis moderator musi sie za to zabrac
-
B6 DIVISION
gdzies po Nowym Roku
-
B6 DIVISION
A co od strony nadkoli? jak jest mocowane na samym dole od strony progów? bo nie mam tam nic od nowości zobacz rozpiskę w temacie o mojej a4 mistrzu to czemu w tym zestawie na necie są tylko 4 takie kołki i sporo jakichś śrubek? z tego co ja widze to tylko 4 kolki moga pasowac z tego linka co podales a reszte mozesz wywalic do smieci bo do niczego sie nie nadaja.w aso nie sa drogie bo kupowalem
-
B6 DIVISION
przod za jasny a tyl za ciemny
-
B6 DIVISION
w wakacje bede poprawial ale juz ja osobiscie bede nadzorowal
-
B6 DIVISION
no to witaj w klubie bo ja mam ten sam i mam tez zesrane lakierowanie
-
B6 DIVISION
jezyk mozesz miec angielski,niemiecki,hiszpanski i jakies tam jeszcze ale o polskim mozesz zapomniec
-
B6 DIVISION
a jaki masz kod lakieru?LY7H???
-
B6 DIVISION
wrrrrrrrrr karwa kawka
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
wandej widze powoli stajesz sie mezczyzna ale powoli
-
B6 DIVISION
kojarzy ktos kto z forum regeneruje pompowtryski??
-
[B6 AWX] Work in progress...
a juz myslalem ze R1 sobie zapodales a to jest killer
-
[B6 AWX] Work in progress...
R1 Artur?
-
B6 DIVISION
w dziale sprzedam nie udzielamy porad
-
B6 DIVISION
co to za zderzak?? napewno nie s-line co to za zderzak?? napewno nie s-line tu sa takie http://www.jcsportline.net/en/product-detail-250.html
-
B6 DIVISION
Mało. Jutro Ci napisze:decayed:Tapnięte z SGS5 Wal na whatzapa [emoji1]Naciapane z Zetki On nie odpisuje na łocapie bo nie umie
-
B6 DIVISION
cos taka mala Większych Dev juz nie miał no to zmienia postac rzeczy
- B6 DIVISION