Treść opublikowana przez tomcrack27
-
B6 DIVISION
ja nic nie wiem ale wiem ze jest wporzo i fakju
-
B6 DIVISION
sie odyebta od Marcina bo jest wporzo koles
-
B6 DIVISION
degustanci sie mowi
-
B6 DIVISION
Tak jest.... sierściuchu siusiaku nie podskakuj
-
B6 DIVISION
nie drapac sie koty
-
B6 DIVISION
same cwaniaki widze
-
B6 DIVISION
bo jestes w dyvisjon a nie na batalionie siusiaku
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
przekladasz lampy i to wszystko
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a nie miales czasem w planach b6?
-
Tacierzyństwo
a juz mzslalem bo moja to Lilly i juz prawie ma 6 miesiecy,i ma dwa zeby
-
Tacierzyństwo
Dev jak ma twoja mala na imie?
-
B6 DIVISION
Ja mam Acera nie Lenovo:decayed:Tapnięte z SGS5 jeden uj wandej
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
nie znam tego jeyzka
-
B6 DIVISION
Dlatego ze welur pewnie
-
B6 DIVISION
Whisky z tesco pil hehe
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza... Ładniejsza to jest od TT sline... ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k nie kazdy tez wyebal 2 kafle za taka kiere nie mądrzyj się ... ja mogje
-
B6 DIVISION
w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza... Ładniejsza to jest od TT sline... ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k nie kazdy tez wyebal 2 kafle za taka kiere
-
B6 DIVISION
moze byc ze to klej do szyb
-
B6 DIVISION
bieniek zylka plecionka powinna dac rade bo jest bardzo mocna nie idzie... rwie sie plecionka kuzwa a czym to bylo przyklejone?
-
B6 DIVISION
tak Rsy byly w 19
-
B6 DIVISION
wiesz to ryzyko ze peknie zawsze bedziesz mial.rozgladaj sie za ori
-
B6 DIVISION
bieniek zylka plecionka powinna dac rade bo jest bardzo mocna
-
B6 DIVISION
ja swoja z b7 kleilem tylko na klej do szyb i przylapalem tasma papierowa i trzyma do dzis jak uj