Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Jak zdjąć ramiona wycieraczek aero ?
Panie musisz miec ściągacz bo tam jest stożkowaty trzpień i rękoma tego nie zdejmiesz
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Ta teraz mi to mówisz ??trzeba było wcześniej żebym zdążył
-
B6 DIVISION
Napewno nie od s4 menelu
-
B6 DIVISION
wandej musze cie zmartwic i powiem ci ze jestes kiepskim uczniem Deva bylem w aso tu w Norwegii i ten wezyk kosztuje 50 zeta i co lyso ci?
-
B6 DIVISION
taniej jest kupić cały używany zacisk niż ten nowy wezyk:kwasny:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 co ty bredzisz
-
B6 DIVISION
mala spoko.zeby juz pierwsze wychodza i wiesz co sie z tym wiaze?malo snu
-
B6 DIVISION
dokladnie,nie licz na to ze bedzie ci przelaczac miedzy radiem a cd
-
B6 DIVISION
pisz do siwego na priv mielismy to samo i gdzies w necie wygrzebal adaptacje
-
B6 DIVISION
strechem opierdziel i bedzie gladki
-
B6 DIVISION
zna ktos moze numer tego wezyka??
- B6 DIVISION
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
jest w bergen i to 2 chyba
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Wpisałem ale wielki uj tam jest. Jedna sztuka za 200zł to sobie 100zł dorzuce i mam nówke valeo p&p bez łatania dziur A Ty siusiaku z czego ha? Trybów za dużo? Hm... Mialem koito z toyoty avensis poszly obie za 200zl szkoda, ze wczesniej Ci nie padlo shit valeo a lepiej porzezbic i miec św spokoj, zaoszczedzisz na zarnikach przy Koito bo tam kazdy chinczyk ladnie chodzi Daniel do 2l ALT to najlepiej dynamo a nie przetwoenice
-
B6 DIVISION
Nie dziwie się... Sam czasem mam problem z zaakceptowaniem swojej osoby nie dziwie sie
-
B6 DIVISION
pewnie cie nie lubi
-
B6 DIVISION
wandej rusz glowa troche i napisz do gwertego ja od niego kupilem za 100
-
B6 DIVISION
no to sobie wpisz w wyszukiwarke allegro baranie
-
B6 DIVISION
http://allegro.pl/przetwornica-xenon-koito-lexus-gs-ls-rx-es-d4s-gw-i4655162931.html
-
B6 DIVISION
kazdy osiol da sobie z tym dopasowaniem rade wiec ty napewno tez siusiaku
-
B6 DIVISION
japonczykiem kioto czy cos takiego
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
ja i moj brat jestesmy z sandnes i mamy
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
ciekawe kto by przyjechal?
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
mozna
-
B6 DIVISION
wandej zawieszenia gwintowane masz?biltstein np??