Treść opublikowana przez tomcrack27
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
gratki modzika
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
kuzwa caly tydzien mialem zalatany ze nawet zapomnialem ci go wyslac dopiero wczoraj do ciebie poszedl
-
[B6 Avj] Sreberko Sedan 1.8T By Serfin
no widze juz postepy
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ja mam z A6 C6 polift w moim temacie masz też numery turzol a dziala ci tylna blokada?- Tacierzyństwo
to dopiero pierdolniesz jak się urodzi albo sie pobeczysz jak maly dzieciak- B6 DIVISION
a ty Danielu wez mi lepiej podeslij swoj adres- B6 DIVISION
po niemiecku to bedzie licht inenraum chyba zara lukne to ci powiem jedrek to bedzie 5a fussraumleuchten- Tacierzyństwo
Nie chcę nikogo pouczać,ale tak w ramach info: w żadnym przypadku nie powinno się dziecka obkładać poduchami itp Dziecko powinno samo etapami do tego dojść leżenie na plecach, brzuchu -> trzymanie sztywne głowy -> siedzenie -> wstawanie itp Ze swojej strony mogę zaproponować puzle piankowe - upadek dziecka nie jest bolesny, bąble szybko się uczą przechodzenia w/w etapów wlasnie takowe puzle piankowe dzis zakupilem dla cory- Tacierzyństwo
po chrzcinach- Tacierzyństwo
moja juz ma 6 miechow i zrobil sie z niej kawal baby zaczela siadac tylko troche ja kiwa na boki no i na nogach sztywno staje oczywiscie trzeba ja trzymac,ale skubana widze ze robi sie juz cwana- B6 DIVISION
kto musi robic ten musi- B6 DIVISION
zdrowych i rodzinnych Swiat wam Zycze- B6 DIVISION
oj tam oj tam nie czepiaj sie Edytka- B6 DIVISION
nawet kontrolka na czole- B6 DIVISION
canal+ juz dawno nie ma siusiaku jest nc+ cyfry + już nie ma chciałeś powiedzieć grabisz sobie- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
canal+ juz dawno nie ma siusiaku jest nc+- B6 DIVISION
On dzwoni i mówi że chce dobre tuleje. Biere te drugie najtańsze od końca(bo te zawsze najlepsze ) i idzie jako lemforder o Ty hu*cu , ja Ci dam rabaty na ostatnią drogę , taki uj nie ma lepszych sa wierz mi- B6 DIVISION
kuzwa moderatorzy sie znalezli- B6 DIVISION
a co dasz bana? A JAK jozek cos czuje ze jednak cie powiozo tym karawanem Nie ma szans- B6 DIVISION
poczekaj odszczekasz to BT moj czarnuchu- B6 DIVISION
albo na BT pokaze ci jak sie pije [emoji14] jak bede pil oczywiscie a to zalezy od lekarza W kaftanie ciężko Ci będzie kielon podniesc:decayed:Także może nie idź na wizyte:decayed:Tapnięte z SGS5 wandej srandej uwazaj sobie bo ty w kaftanie bedziesz latal siusiaku twarzowe u soltysa zaplacone?- B6 DIVISION
albo na BT pokaze ci jak sie pije jak bede pil oczywiscie a to zalezy od lekarza- B6 DIVISION
jozek nie fikaj bo pojedziesz swoim orszakiem - B6 DIVISION