Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a masz je jeszcze w stanie?
  2. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    cholera wie bo po przeprowadzce do Suwalk to sluch po nim zaginal
  3. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja obowiazkowo bede oszukisto
  4. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gratuluje teraz petelka wokol szyi troszke mocniej sie zacisnie i bedzie mniej kasy na mody i wiecej gegania
  5. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja wlasnie przytargalem 19 i na wiosne zakladam gwint bilsteina zobacze co to to to
  6. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    1 Bedzie d*pa
  7. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wandej
  8. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przed takim projektem to autor musial jakies dopalacze brac podejzewam
  9. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie, pewnie dot 104 bral bym w ciemno
  10. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nalewki?
  11. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak coś to Mieto w Szczecinie ogarnie bez problemu - telefon 606764911 Panowie jeśli tempomat nie działa, na vagu żadnych błędów od czego zacząć szukanie ? Czujnik stopu na pedale Lub sprzęgła. dziku wagiem mozesz sprawdzic czy czyjniki sa sparawne
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mimo to d*py i tak nie urywaja oszukisto
  13. bieniek a ty masz gwinta?ile cm pojdzie w dol na gwincie?
  14. sa czujniki od b6 i od b7 nie roznia sie niczym.tylko jak kupisz z b7 i z kostkami z kawalkiem przewodu to trzeba bodajze 1 pin przepiac
  15. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mowilem o zaslepkach
  16. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    takie same
  17. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i dlatego mam ladna wage siusiaku
  18. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzę że prywaciarzom się powodzi, mam rozwiązanie na twój problem - dieta Schudlem właśnie ostatnio:decayed: Tylko 92kg wsze a było już 97:decayed:Domin Ty masz jakiś patent zrobiony z tym drutem chyba co? Nawin co i jak:whistling: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 wazysz 92 chyba z odważnikami w kieszeni Sent from my Iphone 6 wiesz mięśnie waza:decayed: Jeszcze tylko kilka kg tkanki tłuszczowej zostało i będzie idealna waga czyli 87.Bielun raczej cały oem pamietam i nie przypominam sobie abyśmy byli w takiej sytuacji:decayed: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 miesnie waza gdzies widzialem te twoje miesnie
  19. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja dopiero dzis odnalazlem ta pod fotelem i wypierdzielilem bo juz mnie wkurzala
  20. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dokladnie pod fotelem a nie w podlodze
  21. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie marudź, mi znów wtyczka poduchy fotela przestała łączyćCo jest z tymi wtyczkami? Co skasuję błąd to za dzień może dwa znowu się zapala i to w fotelu kierowcy tylko się tak dzieje. wyciac w cholere ta wtyczke pod fotelem i zlutowac.ja tak zrobilem i spokoj
  22. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  23. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    stary masz podany w watku o stylizacjii 8E0 853 651 D 3SR lenie
  24. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zakładasz kolego kompletne sprzęgło BRD?? Pasuje ono bez problemu do AVF? kolego nie w temacie chyba jestes,sprzeglo jest do innego auta b7.wypowiem sie za Daniela
  25. tomcrack27 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podejdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.