Treść opublikowana przez tomcrack27
-
B6 DIVISION
a masz je jeszcze w stanie?
-
B6 DIVISION
cholera wie bo po przeprowadzce do Suwalk to sluch po nim zaginal
-
B6 DIVISION
ja obowiazkowo bede oszukisto
-
B6 DIVISION
gratuluje teraz petelka wokol szyi troszke mocniej sie zacisnie i bedzie mniej kasy na mody i wiecej gegania
-
B6 DIVISION
a ja wlasnie przytargalem 19 i na wiosne zakladam gwint bilsteina zobacze co to to to
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
przed takim projektem to autor musial jakies dopalacze brac podejzewam
-
B6 DIVISION
nie, pewnie dot 104 bral bym w ciemno
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
jak coś to Mieto w Szczecinie ogarnie bez problemu - telefon 606764911 Panowie jeśli tempomat nie działa, na vagu żadnych błędów od czego zacząć szukanie ? Czujnik stopu na pedale Lub sprzęgła. dziku wagiem mozesz sprawdzic czy czyjniki sa sparawne
-
B6 DIVISION
mimo to d*py i tak nie urywaja oszukisto
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
bieniek a ty masz gwinta?ile cm pojdzie w dol na gwincie?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
sa czujniki od b6 i od b7 nie roznia sie niczym.tylko jak kupisz z b7 i z kostkami z kawalkiem przewodu to trzeba bodajze 1 pin przepiac
-
B6 DIVISION
ja mowilem o zaslepkach
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
no i dlatego mam ladna wage siusiaku
-
B6 DIVISION
Widzę że prywaciarzom się powodzi, mam rozwiązanie na twój problem - dieta Schudlem właśnie ostatnio:decayed: Tylko 92kg wsze a było już 97:decayed:Domin Ty masz jakiś patent zrobiony z tym drutem chyba co? Nawin co i jak:whistling: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 wazysz 92 chyba z odważnikami w kieszeni Sent from my Iphone 6 wiesz mięśnie waza:decayed: Jeszcze tylko kilka kg tkanki tłuszczowej zostało i będzie idealna waga czyli 87.Bielun raczej cały oem pamietam i nie przypominam sobie abyśmy byli w takiej sytuacji:decayed: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 miesnie waza gdzies widzialem te twoje miesnie
-
B6 DIVISION
ja dopiero dzis odnalazlem ta pod fotelem i wypierdzielilem bo juz mnie wkurzala
-
B6 DIVISION
dokladnie pod fotelem a nie w podlodze
-
B6 DIVISION
nie marudź, mi znów wtyczka poduchy fotela przestała łączyćCo jest z tymi wtyczkami? Co skasuję błąd to za dzień może dwa znowu się zapala i to w fotelu kierowcy tylko się tak dzieje. wyciac w cholere ta wtyczke pod fotelem i zlutowac.ja tak zrobilem i spokoj
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
stary masz podany w watku o stylizacjii 8E0 853 651 D 3SR lenie- B6 DIVISION
Zakładasz kolego kompletne sprzęgło BRD?? Pasuje ono bez problemu do AVF? kolego nie w temacie chyba jestes,sprzeglo jest do innego auta b7.wypowiem sie za Daniela- B6 DIVISION
- B6 DIVISION