Treść opublikowana przez olo_sl
-
[ALL] Jakie felgi
http://allegro.pl/piekne-tomason-tn4-5x112-audi-passat-mercedes-wart-i2095107159.html Trafilem jeszcze na coś takiego ale ET 30 czy przy zawieszeniu S-line w B7 nie będzie tarło opona 225/40/18 bądz 235 Na stronie producenta pokazują iż się da http://www.tomason.de/szukanie-pojazdu.php Ma ktoś może takie ET u siebie przy szerokości 8,5 cala
-
[ALL] Co to za felgi ?? Wg. CUDO
Też mnie coś nie pasowało bo 18" później kapnelem się ze to faktycznie od new s3 a na takich 17 miałem kupić właśnie avanta w b7 ładnie się prezentują na aucie Wzór troszkę podobny ale cena ale drugi strzał był lepszy waże ze się znalazły a może pytający skusi sie na wzrór s3 takie troszke bardziej agresywne
-
[ALL TDI] Odpala i zaraz gaśnie
na 90 % problem jest z imobilajzerem. Może nie dochodzić sygnał z imo do stacyjki i dlatego gaśnie. Warto jeszcze jak pojawia się błąd oleju sprawdzić czujnik oleju w misce olejowej.
-
[ALL] Co to za felgi ?? Wg. CUDO
http://allegro.pl/oryginal-audi-a4-a6-a8-s8-18-cali-raty-i2083197516.html http://allegro.pl/oryginal-audi-vw-a4-a6-a8-17-cali-raty-i2034320904.html
-
[ALL] Jakie felgi
Panowie jak myślicie jak by wyglądało i czy upchnę to do B7 by nie szorowało ?? http://allegro.pl/bbs-lm-18x8-5-5x112-salonowe-cult-i2067694457.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wczoraj tankowałem ON na trasie słupsk koszalin 5,89 a w Koszalinie widziałem 5,99 podobno im bliżej szczecina tym więcej
-
[B5 AFN] Przy jakich obrotach powinno sie odczuwać odejście
Sprawdź przepływomierz. Turbo powinno wstawać koło 1500 obr.
-
[B7 BPP] B7 2.7TDI FELGI NA ZIMĘ 16 ", jakie ET ?
http://allegro.pl/kola-zimowe-16-5x112-4f0-audi-a4-a6-a8-et42-7x16-i2034597085.html Mam dokładnie taki zestaw jak jest tutaj łącznie z oponami. felga jest raczej schowana jak wyzdrowieje zejdę do garażu i cyknę fotę.
-
[B7 BPP] B7 2.7TDI FELGI NA ZIMĘ 16 ", jakie ET ?
Wchodzą 16 tyle ci powiem bo sam mam B7 z BPP. Jak byś chciał sprawdzę jakie Et mam na zimę w felgach
-
[B6 AWX] Słabo odpala przy minusowej temperaturze..
Moj kolega miał podobny problem. Okazało się ze jakieś oringi pod wtryskiwaczami trzeba wymienić i sprawa zniknęła.
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
Biały nie :/ nie do takiego samochodu Zdecydowanie nr 3 Czarny Kocur
-
Znaczenie ET Felgi
http://allegro.pl/asa-bbs-19-5x112-i1970860207.html?source=oo Panowie coś takiego do B7 czarnego w S-line będzie pasować ??
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ja na następny wpadnę bo nabyłem już a4
-
[ALL B6/B7] Zawieszenie 1BV
Z tego co wiem nowe po zmierzeniu na stacji maja 80-85 %
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Mozna tam u Was na spocie zagoscic a3 czyna ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Audi a3 1,9 TDI Silnik ASZ