Treść opublikowana przez olo_sl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ja na 1000%
-
Dziwny dzwięk przelewania dochodzacy z podszybia ?
Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał układ zapowietrzony. Lub zawalona nagrzewnica.
-
lusterko kontra lusterko (brak sprawcy)
Witam Sytłacje podobną miał mój kolega pourywali sobie lusterka nawzajem. Wezwali policję. Przyjechali i ustalili że nie można wskazać sprawcy i wlepili po 250 zł mandatu obu kierowcą za bepodstawne wzywanie radiowozu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja nie wiem. Ja jestem ze Slupska. Nie no żarcie jakiś czas temu przeprowadziłem sie do Gdańska. Miło było wpaść i Was poznać.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja to chyba tez sie pojawie ale koło 18:40 jak jeszcze będziecie.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Ale Kocisko Chyba najdroższa fura na Forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ktos dzisiaj się pojawi na matarni?? j
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Jak chcesz mogę Ci umożliwić otwarcie sklepu Ogrodniczego Narzędzia, kosiarki, traktorki, kosy i inny sprzęt ogrodniczy. Wkład jakieś 100 tyś zł + lokal.
-
Dobrzy chiptunerzy
Jakoś nie mam zaufania. Poszukam kogoś w polsce z większym doswiadczeniem.
-
Dobrzy chiptunerzy
Ciekawe czy ktoś ogarnie 2,7tdi na multitroniku?
-
Chip tuning Audi ze skrzynią biegów Multitronic
Ma ktos bądz może zna ktoś kogoś kto ma program na skrzyni multitronic w a4 w silniku 2,7 TDI
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyja a4 wczoraj koło 12-13 stała pod castoramą w Oliwie?? Józek726 masz głosa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja dziś nie dałem rady wpaść.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zgadza sie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja tez może bym wpadł jak sie wyrobie. Jeśli można oczywiście
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
No to szkoda :/ ale jak się pojawicie w tą środę postaram się wpaść
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ja odpadam ide do kina
-
Jakie felgi do B7 w 18" i który rozmiar opon.
3. Tomason TN4: Felgi Tomason - TN 4 | Audi Mam je u siebie w B7 18 225 40 18 kocury ps Tomasony mają ET 30
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ja bede ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- Bedzie ktoś jeszcze?? ---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- Bedzie ktoś jeszcze??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Wybiera się ktoś na Drift King of Europe na tor w poznaniu?? Link do imprezy http://www.pfd.org.pl/
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ja to bym się pojawił chyba ze pogoda będzie grubo do d.....
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
W tą środę ktoś bedzie??
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
To co Panowie może ogarniemy jakiegos spocika ??
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
To już może będzie trochę cieplej
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Coś cieplej się zrobiło może jakieś spotkanko