Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

olo_sl

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olo_sl

  1. http://allegro.pl/piekne-tomason-tn4-5x112-audi-passat-mercedes-wart-i2095107159.html Trafilem jeszcze na coś takiego ale ET 30 czy przy zawieszeniu S-line w B7 nie będzie tarło opona 225/40/18 bądz 235 Na stronie producenta pokazują iż się da http://www.tomason.de/szukanie-pojazdu.php Ma ktoś może takie ET u siebie przy szerokości 8,5 cala
  2. Też mnie coś nie pasowało bo 18" później kapnelem się ze to faktycznie od new s3 a na takich 17 miałem kupić właśnie avanta w b7 ładnie się prezentują na aucie Wzór troszkę podobny ale cena ale drugi strzał był lepszy waże ze się znalazły a może pytający skusi sie na wzrór s3 takie troszke bardziej agresywne
  3. na 90 % problem jest z imobilajzerem. Może nie dochodzić sygnał z imo do stacyjki i dlatego gaśnie. Warto jeszcze jak pojawia się błąd oleju sprawdzić czujnik oleju w misce olejowej.
  4. http://allegro.pl/oryginal-audi-a4-a6-a8-s8-18-cali-raty-i2083197516.html http://allegro.pl/oryginal-audi-vw-a4-a6-a8-17-cali-raty-i2034320904.html
  5. Panowie jak myślicie jak by wyglądało i czy upchnę to do B7 by nie szorowało ?? http://allegro.pl/bbs-lm-18x8-5-5x112-salonowe-cult-i2067694457.html
  6. Wczoraj tankowałem ON na trasie słupsk koszalin 5,89 a w Koszalinie widziałem 5,99 podobno im bliżej szczecina tym więcej
  7. Sprawdź przepływomierz. Turbo powinno wstawać koło 1500 obr.
  8. http://allegro.pl/kola-zimowe-16-5x112-4f0-audi-a4-a6-a8-et42-7x16-i2034597085.html Mam dokładnie taki zestaw jak jest tutaj łącznie z oponami. felga jest raczej schowana jak wyzdrowieje zejdę do garażu i cyknę fotę.
  9. Wchodzą 16 tyle ci powiem bo sam mam B7 z BPP. Jak byś chciał sprawdzę jakie Et mam na zimę w felgach
  10. Moj kolega miał podobny problem. Okazało się ze jakieś oringi pod wtryskiwaczami trzeba wymienić i sprawa zniknęła.
  11. Biały nie :/ nie do takiego samochodu Zdecydowanie nr 3 Czarny Kocur
  12. http://allegro.pl/asa-bbs-19-5x112-i1970860207.html?source=oo Panowie coś takiego do B7 czarnego w S-line będzie pasować ??
  13. Ja na następny wpadnę bo nabyłem już a4
  14. Z tego co wiem nowe po zmierzeniu na stacji maja 80-85 %
  15. Mozna tam u Was na spocie zagoscic a3 czyna ??
  16. Audi a3 1,9 TDI Silnik ASZ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.