Treść opublikowana przez kermit1
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Dzięki
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
No ja właśnie zostałem tatą bliźniaczek więc Panowie ciężko mi już będzie się z Wami spotkać ale jak tylko będę miał możliwość to napewno podjadę
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
No to byłem sam - zrobiłem rundkę z dołu do góry i z góry do dołu - wrażenia niesamowite - hehe
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja postaram się wpaść, ktoś jeszcze??
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ale to jest zaproszenie na 2011r a chyba już jesteśmy trochę starsi
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja najprawdopodobniej dziś nie dotrę
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja planuje być, rozmawiałem z Krzyśkiem w tygodniu mówił, że też będzie Potrzebuje zdiagnozować pod kompem co padło czy termostat czy czujnik temp. - fajnie by było gdyby ktoś wziął laptopa
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
No właśnie kupiłem w ASO czekam na wymianę ale koszt termostatu do mojego AVJ to 380zł
-
[ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
Mam dokładnie to samo co ty Możesz opisać co ci padło?? termostat czy czujnik??
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja postaram się dziś być
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ja dziś również nie dam rady podjecać
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Zerknijcie na te filmiki z quattro w roli głównej http://www.joemonster.org/filmy/38453/Oranie_z_Audi_Quattro http://www.joemonster.org/filmy/38453/Oranie_z_Audi_Quattro Nie wie wyobrażam sobie jakim trzeba być zrytym, żeby coś takiego zrobić!! Po tych filmikach pewnie były wystawione na sprzedaż jako "jeżdżone przez kobietę tylko do pracy", "stan igła" "serwisowany" itp...
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
nie wejdą - koła 15 i pewnie trzeba zmienić zaciski na większe a to już są większe koszta
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
A jak się to ma do seryjnych Audi - lepsze czy gorsze??
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
A co sądzicie o zestawie w okolicach 500zł na przód np: - tarcze Ferodo - rozmiar standard 288 - klocki ATE Ceramic Jak się ten zestaw by miał w odniesieniu do seryjnego Audi - lepszy czy gorszy?? Jeśli powyższy zestaw jest nie trafny to napiszcie co polecacie do 600zł na przód Napiszcie jeszcze u kogo na forum można kupić taki zestaw w dobrej cenie
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Zgodnie z ustaleniami że co 14 dni o 19:30 na Galerii Mosty to powinien być ale niech się jeszcze inni wypowiedzą - ja jak zdążę to podjadę ale to będę wiedział dopiero jutro o 19
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
A mówiłem, że w Ciechanowie
-
[B6 AVJ] Błąd 16795- pompa pneumatyczna-rys. zaworu
Witam Widzę że już jesteście obstukani w temacie obiegu powietrza wtórnego - mam nadzieję że mi pomożecie namierzyć przyczynę błędu " 16795 Wtrysk dodatkowego powietrza nieprawidłowy przepływ" - szukałem i nic konkretnego nie znalazłem. W praktyce wygląda to tak, że pompa powietrza wtórnego na zimnym silniku załącza się na chwilę max 30sekund i wyłącza natomiast po przejechaniu np 3-10km ponownie się załącza (jak silnik jest już rozgrzany ) dosłownie na 3-4 sekundy (najczęściej jak zatrzymam się na skrzyżowaniu) i właśnie wtedy wywala błąd! czasami jeżdżę tak miesiąc i jest ok a czasami co tydzień wywala błąd. Szczelność przewodów sprawdzałem tak wstępnie i wyglądają na ok Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Też zamierzam być.
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
No temat do przemyślenie - ciekawe jakie koszty??
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
To najważniejsze że u Oskara OK!! Tu koledzy wrzucam link do modu świateł o którym rozmawialiśmy Moduł doświetlania zakretów / Cornering Lights "CLM01-CAN"
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Też zamierzam być
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
zerknijcie na link jakie cuda robią w Łodzi http://www.snblodz.com.pl/galeria jest to sieciówka i z tego co czytałem w necie mają dość pozytywne opinie - moją A4 wycenili na 700-800zł pełen pakiet zewnątrz i wewnątrz i trochę się już na nich nastawiłem ale jak mówicie że w Płocku też ktoś to dobrze robi to obgadamy temat jutro Do zobaczenia
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Napiszcie co z jutrzejszym spotem?? Wpisywać kto się wybiera. Kolejne pytanie to: Kogo polecacie do odpicowania A4 w Płocku lub okolicach do 30km - chodzi mi tu o takie rzeczy jak zamalowanie drobnych przytarć takich których nie weźmie polerka, pranie tapicerki, polerka z efektem lustra, usunięcie drobnych rys z szyby, polerka reflektorów. Wpiszcie sprawdzonych speców z usług których korzystaliście wy lub wasi znajomi - nazwy firm, adresy, kontakt jak ktoś zna. Przyszła wiosna więc wypadałoby doprowadzić A4 do porządku.
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Ja już jestem po akcji - silnik 1.8 T AVJ Byłem w sobotę w auto viva w Warszawie ul. Połczyńska Wymienili 2 sztuki, przy okazji zrobili akcję naprawy podszybia (tak sami z siebie - nawet o to nie pytałem), umyli i odkurzyli auto Czas 2 godziny Miła obsługa