Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kermit1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kermit1

  1. Jest dziś ten spocik czy nie??
  2. Kolego w którym serwisie byłeś w wawie?? Ja się umówiłem na sobotę w Auto VIVA - mam nadzieję że nie wymieniają cewek wg "własnego widzi mi się"
  3. 1.Coleman (czyli ja cool1) 2.Rattlesnake 3dajmler4 ja standardowo bede jak na kazdym spocie decayed 4. kermit1 - jeśli mi nie wyskoczy nic nieprzewidzianego to też będę
  4. A możecie napisać jak to jest w B6 (oparcie dzielone) odkręciłem na złączeniu ale dalej nie mogę wyciągnąć siedziska
  5. Jeśli mi nic do wieczora nie wypadnie będę i ja!! Ps. Jeśli ma ktoś VAG-a to by się przydał do skasowania błędów przy okazji.
  6. dajmler4 może uściślij "pod antypodkową" od której strony?? od teatru?? czy od Królewieckiej?? (jeśli będzie się coś działo w teatrze to te 5 sztuk może się nie znaleźć hehe
  7. jeśli mi nic nie wyskoczy to bym się podpiął na 23 ale na dzień dzisiejszy na 100% nic nie mogę powiedzieć.
  8. Jak wymienię akumulator to dam znać czy pomogło
  9. Zaraz po zamknięciu samochodu po około 1 minucie może trochę dłużej (migają kierunki i cicho pika syrena z bagażnika) Jak go zdezaktywuje guzikami w drzwiach to się nie włącza więc myślałem, że może jakiś czujnik padł (np ruchu) od alarmu lub moduł komfortu głupieje.
  10. Przy mrozach poniżej - 10C kręci bardzo kiepsko Przy temp dodatniej jest w miarę ok
  11. Witam Jaki kupić akumulator - silnik AVJ 2001rok 1.8 Turbo Quatro wg kodów wyposażenia J1L 280A 60Ah Myślałem o Boschu ale czytałem, że można trafić na podróbę Chińską więc zostaje mi jeszcze VARTA BLUE Dynamic 60 Ah 60Ah/540A lub CENTRA FUTURA 60AH/600A Ze względu na parametry lepiej wypada Centra i chyba na nią się zdecyduje tylko że katalog Centry zaleca do mojej A4 Centre Futura 64AH/640 Więc już sam nie wiem co wybrać i w jakich parametrach! W związku ze sporymi mrozami jakie u nas teraz panują co sądzicie o stosowaniu pokrowcy (ocieplaczy) ochronnych na akumulatorze?? Wydłużą żywotność aku czy może mu zaszkodzą?? Czy stosuje je ktoś w A4?? Jaka jest wasza opinia na ten temat? Pytanie mam nadzieje, że we właściwym wątku. Pozdrawiam
  12. Witam Bardzo chętnie bym chciał skorzystać - coś się dzieje z alarmem lub modułem komfortu ( alarm sam się włącza chyba że go zdezaktywuje w drzwiach) - byśmy podpięli i sprawdzili co się z nim dzieje! Do Sierpca mam z 18 km więc blisko ale przy takiej pogodzie jaką mamy teraz za oknem to nawet do garażu mam daleko hehe Jak pogoda odpuści trochę to się odezwę z prośbą o spotkanko. Pozdrawiam
  13. Kolego mam dokładnie tak samo!! Syrena nie wyje a kierunki migają tylko ze u mnie po jakimś czasie same przestają!! Rozwiązałeś swój problem??
  14. Wielkie dzięki za pomoc Ja jutro wstawiam auto do mechaniora wstępnie wycenił wymianę samego oringu na 80zł, oring już kupiłem w serwisie VW - 6zł Pozdrawiam
  15. U mnie bylo dokladnie to samo, ciezko bylo wykryc bo kapalo na goraca skrzynie i od razu parowalo... dokladnie to samo bylo w moim przypadku. raz na dwa tygodnie musialem dolac 1 litr plynu chlodniczego a przyczyna okazala sie ten trojnik pozdrawiam Ja mam również ten sam problem - ciężko było znaleźć ten minimalny wyciek. Może ktoś by podpowiedział jak najlepiej wymienić tą uszczelkę (trzeba odczepiać węże od trójnika ?? czy wystarczy odkręcić na śrubach i odsunąć??) Czy da się to zrobić samemu czy lepiej jechać do mechaniora?? No i nr uszczelki by sie przydał Pozdrawiam
  16. Witam Co sądzicie o ty felgach do czarnej A4 B6 1.8Turbo Quatro z 2002r?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=948403519 Wiem że zaraz powiecie że najlepiej minimum 17'' itp.. jednak ja do A4 którą kupiłem tydzień temu dostałem 4 nowiutkie opony letnie Michelin 195/65 na 15'' więc jest mi trochę szkoda żeby leżały i krachciały a ja żebym kupował nowe opony np 18'' (po dziurach zwanymi drogami w Polsce po których jeżdżę 17 czy 18 u mnie by się nie sprawdziły) a poza tym nie mam tyle kasy żeby kupić i alu i opony 18'' - obecnie są zimówki na oryginalnych alu Audi też 15'' Doradźcie czy te felgi na coś się nadają czy może po spotkaniu z pierwsza lepszą dziurą zrobią się kwadratowe?? Jak w praktyce sprawują się polerowane felgi, czy po jakimś czasie nie pęka polerka i nie odpada?? Czy słyszał ktoś jakieś opinie na temat felg ION, Amerykańskie czy zwykły szajs z Chin ?? Wizualnie mi się podobają jednak ciekawy jestem jak fizycznie będą się spisywały?? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.