Treść opublikowana przez kermit1
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jest dziś ten spocik czy nie??
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Kolego w którym serwisie byłeś w wawie?? Ja się umówiłem na sobotę w Auto VIVA - mam nadzieję że nie wymieniają cewek wg "własnego widzi mi się"
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
1.Coleman (czyli ja cool1) 2.Rattlesnake 3dajmler4 ja standardowo bede jak na kazdym spocie decayed 4. kermit1 - jeśli mi nie wyskoczy nic nieprzewidzianego to też będę
-
[B5 ADR] Tylna kanapa - demontaż
A możecie napisać jak to jest w B6 (oparcie dzielone) odkręciłem na złączeniu ale dalej nie mogę wyciągnąć siedziska
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jeśli mi nic do wieczora nie wypadnie będę i ja!! Ps. Jeśli ma ktoś VAG-a to by się przydał do skasowania błędów przy okazji.
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
dajmler4 może uściślij "pod antypodkową" od której strony?? od teatru?? czy od Królewieckiej?? (jeśli będzie się coś działo w teatrze to te 5 sztuk może się nie znaleźć hehe
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
jeśli mi nic nie wyskoczy to bym się podpiął na 23 ale na dzień dzisiejszy na 100% nic nie mogę powiedzieć.
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jak wymienię akumulator to dam znać czy pomogło
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Zaraz po zamknięciu samochodu po około 1 minucie może trochę dłużej (migają kierunki i cicho pika syrena z bagażnika) Jak go zdezaktywuje guzikami w drzwiach to się nie włącza więc myślałem, że może jakiś czujnik padł (np ruchu) od alarmu lub moduł komfortu głupieje.
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Przy mrozach poniżej - 10C kręci bardzo kiepsko Przy temp dodatniej jest w miarę ok
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Witam Jaki kupić akumulator - silnik AVJ 2001rok 1.8 Turbo Quatro wg kodów wyposażenia J1L 280A 60Ah Myślałem o Boschu ale czytałem, że można trafić na podróbę Chińską więc zostaje mi jeszcze VARTA BLUE Dynamic 60 Ah 60Ah/540A lub CENTRA FUTURA 60AH/600A Ze względu na parametry lepiej wypada Centra i chyba na nią się zdecyduje tylko że katalog Centry zaleca do mojej A4 Centre Futura 64AH/640 Więc już sam nie wiem co wybrać i w jakich parametrach! W związku ze sporymi mrozami jakie u nas teraz panują co sądzicie o stosowaniu pokrowcy (ocieplaczy) ochronnych na akumulatorze?? Wydłużą żywotność aku czy może mu zaszkodzą?? Czy stosuje je ktoś w A4?? Jaka jest wasza opinia na ten temat? Pytanie mam nadzieje, że we właściwym wątku. Pozdrawiam
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Witam Bardzo chętnie bym chciał skorzystać - coś się dzieje z alarmem lub modułem komfortu ( alarm sam się włącza chyba że go zdezaktywuje w drzwiach) - byśmy podpięli i sprawdzili co się z nim dzieje! Do Sierpca mam z 18 km więc blisko ale przy takiej pogodzie jaką mamy teraz za oknem to nawet do garażu mam daleko hehe Jak pogoda odpuści trochę to się odezwę z prośbą o spotkanko. Pozdrawiam
-
[B6 ALZ] Problem z alarmem A4 b6 2002 sedan
Kolego mam dokładnie tak samo!! Syrena nie wyje a kierunki migają tylko ze u mnie po jakimś czasie same przestają!! Rozwiązałeś swój problem??
-
[B6 ALT] Uciekajacy płyn chłodzenia
Wielkie dzięki za pomoc Ja jutro wstawiam auto do mechaniora wstępnie wycenił wymianę samego oringu na 80zł, oring już kupiłem w serwisie VW - 6zł Pozdrawiam
-
[B6 ALT] Uciekajacy płyn chłodzenia
U mnie bylo dokladnie to samo, ciezko bylo wykryc bo kapalo na goraca skrzynie i od razu parowalo... dokladnie to samo bylo w moim przypadku. raz na dwa tygodnie musialem dolac 1 litr plynu chlodniczego a przyczyna okazala sie ten trojnik pozdrawiam Ja mam również ten sam problem - ciężko było znaleźć ten minimalny wyciek. Może ktoś by podpowiedział jak najlepiej wymienić tą uszczelkę (trzeba odczepiać węże od trójnika ?? czy wystarczy odkręcić na śrubach i odsunąć??) Czy da się to zrobić samemu czy lepiej jechać do mechaniora?? No i nr uszczelki by sie przydał Pozdrawiam
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych felgach
Witam Co sądzicie o ty felgach do czarnej A4 B6 1.8Turbo Quatro z 2002r?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=948403519 Wiem że zaraz powiecie że najlepiej minimum 17'' itp.. jednak ja do A4 którą kupiłem tydzień temu dostałem 4 nowiutkie opony letnie Michelin 195/65 na 15'' więc jest mi trochę szkoda żeby leżały i krachciały a ja żebym kupował nowe opony np 18'' (po dziurach zwanymi drogami w Polsce po których jeżdżę 17 czy 18 u mnie by się nie sprawdziły) a poza tym nie mam tyle kasy żeby kupić i alu i opony 18'' - obecnie są zimówki na oryginalnych alu Audi też 15'' Doradźcie czy te felgi na coś się nadają czy może po spotkaniu z pierwsza lepszą dziurą zrobią się kwadratowe?? Jak w praktyce sprawują się polerowane felgi, czy po jakimś czasie nie pęka polerka i nie odpada?? Czy słyszał ktoś jakieś opinie na temat felg ION, Amerykańskie czy zwykły szajs z Chin ?? Wizualnie mi się podobają jednak ciekawy jestem jak fizycznie będą się spisywały?? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny