Treść opublikowana przez stecik
-
[B6 1.9 AWX] TAK JAKBY ODCIECIE DOPŁYWU PALIWA
To napewno nie. -- stecik
-
[B6 1.9 AWX] TAK JAKBY ODCIECIE DOPŁYWU PALIWA
Około 6 tys . Tez tak sobie pomyślałem i wczoraj zatankowałem VERVA ON. Zobaczymy czy sie poprawi. -- stecik
-
[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D
Dziękuje za bardzo jasną odpowiedz -- stecik
-
[B6 1.9 AWX] TAK JAKBY ODCIECIE DOPŁYWU PALIWA
hmm... przy 80 tys przebiegu.... Jest to możliwe do zweryfikowania ? pozdrawiam stecik
-
[B6 1.9 AWX] TAK JAKBY ODCIECIE DOPŁYWU PALIWA
Poprostu np jade stałą predkością na 4 biegu około 70 km i nagle szarpniecie po czym wszytsko dalej ok (to tak jakby nie dostal paliwa na ulamek sekundy). Tak jak napisalem zdaza sie to bardzo zadko i z tego co zauwazylem przy malych predkosciach (tylko wlasnie na 4 biegu okolo 70 km lub na 5 biegu okolo 90). pozdrawiam -- stecik
-
[B6 1.9 AWX] TAK JAKBY ODCIECIE DOPŁYWU PALIWA
Czasami (bardzo, bardzo żadko ale jednak) przy niskch obrotach przeważnie na 4 biegu szarpnie (tak jakby ktos odciął na ulamek sekundy paliwo). Co to może być ? Jakieś sugestie ? pozdrawiam -- stecik
-
[B6 1.8T] Moja mała czarnulka :D
Mozesz zdradzic jaki to w przybliżeniu koszt, bo zastanawiam sie nad załozeniem w swojej belli odrawiam stecik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ku... bo tylko to można powiedzieć. Takim to tylko zęby powybijać. stecik
-
Które felgi do A4 b6 byście wybrali ?
Jak w temacie: 1. http://moto.allegro.pl/item143307239_oryginal_audi_vw_a4_a6_a8_17_c_s_line.html 2. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1608178 Z góry dzieki za fachowe doradztwo. stecik
-
Podswietlanie przyciskow w B6
U mnie tez nie podswietlany kubek ani szufladka na karty. A to nie trzeba miec specjalnego pakietu oswietleniowego aby miec te dwie rzeczy podswietlane + wiele innych np: pokretla przy nawiewach. -- stecik
-
Przeglądy - olej LongLife
Rozumiem ze przepropgarmuja tez kompa na przeglady co 15 tys. ? A i jescze jedno pytanie. Jaki olej polecacie do wymiany co 15 tys. pozdrawiam stecik
-
Przeglądy - olej LongLife
Witam; Moje autko (B6 1,9 TDI 130 KM) ma zrobione przeglądy typu LongLife czyli co 30 tys. (ostatni przy 60 tys, teraz m 78 tys). Moje pytanie czy warto jest robic takie przegłądy bo slyszałem opinie ze w Polsce sie ich nie stosuje. Jak sie maja filtry po 30 tys ?. Moze lepiej przejsc na przegładyco 15 tys. ? Bede wdzeczny za wszelkie opinie. pozdrawiam stecik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po takiej reklamie to ja na spota bym w życiu nie wpadł :mrgreen: :mrgreen: acha powoli kończy się sezon na lody chłopki...ja dzisiaj podjeżdżampo 16 z karolajną bajkiem Dokładnie Ale ja jestem twardy pozdrawiam Mariusz Stec [ Dodano: 2006-10-01, 18:59 ] Jeśli chodzi o rozwój stronki A4 chętnie pomoge Wczesniej smigłaem Alfą Romeo 156 i wykanałem całkowicie stronkę http://www.varsavia.cuoresportivo.pl wiec moge cos tam pomóc -- MS
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie przyjezdzał bo dopiero od 2 tygodnim mam Audi. Do wtorku. -- stecik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ha ha ah czytam twój podpis Warszawa/Zamość ? To my jesteśmy ziomale bo ja tez z zamościa pochodze. Wybieram sie na spot we wtorek na Torwar wiec mam nadzieje ze sie poznamy. pozdrawiam stecik
-
Powitanie i pomoc - komputer FIS w Audi A4 1.9 TDI 2002 r
Dziekuje bardzo za odpowiedz choc liczyłem na wiecej klubowiczów Czy mozesz polecic kogos z Warszwy badz okolic który by mi pomógl w tej przeróbce. pozdrawiam stecik [ Dodano: 25-10-2006, 14:38 ] Dokładnie miałes racje, wystarczyło tylko i wyłacznie włazyc manetke z przełacznikiem i odblokować funkcje za pomocą vaga. -- stecik
-
Powitanie i pomoc - komputer FIS w Audi A4 1.9 TDI 2002 r
Witam; W pierwszej kolejności chce się przywitac i pozdrowic wszystkich klubowiczów. Jestem nowym szczesliwym posiadaczem Audi A4 1.9 TDI 130 KM 2002 r, ale niestety nie postadam komputera FIS. Wyswietlacz jest i na pierwszy rzut oka identyczny jak przy wersji z komputerem (nie kolorowy) Jedynie co pokazuje to zasieg i przy przelaczniku wycieraczek nie ma sterowania komputerem. Czy jest mozliwosc zmiany (przy nie wysokich kosztach) aby ten komputer był Bardzo prosze o porade i ewentualnie wsakzówki w rozwiazaniu problemu. Z góry dziekuje za wszelkie informacji i jescze raz pozdrawiam wszytskich klubowiczów. stecik