Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przeglądy - olej LongLife

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam;

Moje autko (B6 1,9 TDI 130 KM) ma zrobione przeglądy typu LongLife czyli co 30 tys.

(ostatni przy 60 tys, teraz m 78 tys).

Moje pytanie czy warto jest robic takie przegłądy bo slyszałem opinie ze w Polsce sie ich nie stosuje. Jak sie maja filtry po 30 tys ?.

Moze lepiej przejsc na przegładyco 15 tys. ?

Bede wdzeczny za wszelkie opinie.

pozdrawiam

stecik

Opublikowano

Jasne , ze przejść na przeglądy co 15 tys .Znam ludzi co wymieniają olej w TDI nawet co 10 tys , a są i tacy co 7,5 tyś.Ale 15 tys będzie OK

Opublikowano
  • Autor
Jasne , ze przejść na przeglądy co 15 tys .Znam ludzi co wymieniają olej w TDI nawet co 10 tys , a są i tacy co 7,5 tyś.Ale 15 tys będzie OK

Rozumiem ze przepropgarmuja tez kompa na przeglady co 15 tys. ?

A i jescze jedno pytanie. Jaki olej polecacie do wymiany co 15 tys.

pozdrawiam

stecik

Opublikowano
Jasne , ze przejść na przeglądy co 15 tys .Znam ludzi co wymieniają olej w TDI nawet co 10 tys , a są i tacy co 7,5 tyś.Ale 15 tys będzie OK

Rozumiem ze przepropgarmuja tez kompa na przeglady co 15 tys. ?

A i jescze jedno pytanie. Jaki olej polecacie do wymiany co 15 tys.

pozdrawiam

stecik

Przeprogramują bez problemu :)

Ja śmiga na Motul Specific 505.01 5W40 .Super olej :mrgreen:

Opublikowano

Gdzie kupujesz ten olej i ile kosztuje?

Opublikowano
Gdzie kupujesz ten olej i ile kosztuje?

Kupowałem w InterCarsie.Bańka 5l kosztuje 250zł. Ja z rabatem płaciłem 185zł :wink:

Opublikowano

Pewnie tu http://motul.orfika.net/catalog/index.php

[ Dodano: 16-11-2006, 12:24 ]

O to taniej niz w tym sklepie internetowym. :shock:

Opublikowano
Ja z rabatem płaciłem 185zł

W morde jeża !

Co to za rabat ?

(cholera, dystrybutor Motula twierdzi że cena jest stała...)

;)

Opublikowano
Gdzie kupujesz ten olej i ile kosztuje?

Kupowałem w InterCarsie.Bańka 5l kosztuje 250zł. Ja z rabatem płaciłem 185zł :wink:

Za 5 litrów ja też chcę !

Opublikowano
Ja z rabatem płaciłem 185zł

W morde jeża !

Co to za rabat ?

(cholera, dystrybutor Motula twierdzi że cena jest stała...)

;)

Najwyższy możliwy w InterCarsie :wink: Teraz prawdopodobnie podrożał , ale raczej niewiele .

Opublikowano

to nic ... za tą kasę daleje go chcę ... wszak to 5 litrów a nie 4.

Opublikowano

w IC jest też Valvoline durablend (505.01) 5L baniak za 165zł (cena bez rabatów)

To tez dobra oliwka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.