Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Problem po podłączeniu Concert III
Jakie radio było wcześniej? masz aktywny tył? tzn w prawym boczku bagażnika jest sub i wzmacniacz?
-
Kable audio
Jak wyjmiesz akumulator to jest tam przelotka, kabel wyjdzie za schowkiem, pamiętaj żeby kable sygnałowe trzymać z dala od zasilania.
-
Echo w telefonie
Co do przycisku mode zrobiłeś kodowanie w grupie 16 pod telefon?
-
Wymiana radia Alpha na Rcd 200 w VW T5
Alpha jest sterowana przez złącze S-kont czyli plus po stacyjce. RCD potrzebuje sygnał CAN z liczników. Szukaj rozpiski pinów ze swojego licznika, znajdź CAN L i CAN H przeciągnij kable z licznika do radia i będzie OK.
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Sam się pytałeś o RNS-E a tam jest inne złącze.
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Dokładnie taki jak kolega ci pokazał. I ty na początku.
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Nie ten kabel. Potrzebujesz ten z niebieską wtyczką.
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Kabel który pokazałeś jest pod concerta i ma złącze mini iso 8pin. W opisie jest podane 12pin ale to dotyczy kostki przy zmieniarce. Do RNS-E potrzeba taki kabel https://car-tronic.pl/kabel-zmieniarki-cd-vwaudi-quadlock-12pin-12pin-18m-p184.html lub odpowiednią przejściówkę bo i tak musisz zmienić całe złącze z iso na iso2. Kup sobie taki adapter bo inaczej będziesz musiał przekładać piny z kabla do kostki w instalacji bo jest cała. https://car-tronic.pl/rozdzielacz-mini-iso-do-wtzielonej-i-zoltej-audivw-p176.html Co do kodowania to na 99% trzeba będzie zmienić. Ale to zrobi ci ktoś z okolicy za czteropak albo za wartość trzech czteropaków kupujesz kabel kkl od viakena i sam sobie to robisz. Co do zmiany płyty i utworu wszystko robisz z panelu radia luk kierownicy. Przyciski na zmieniarce służą tylko do wkładania i wyjmowania płyt.
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Pisze z telefonu i tapatalk nie załadował.
-
Montaż zmieniarki 6 CD RNS E
Pod rns-w pasuje większość zmieniarek. Względem concerta będziesz musiał zmienić kabel z tego co pokazaleś na taki z końcówką 12pin. Żeby łatwo to zamontować kup sobie przejściówke rozdzielającą kostkę mini iso. Po montażu może okazać się że trzeba będzie zmienić kodowanie w radiu. Sterowanie w multi działa. Jak nie masz sterowania fabrycznym BT to zmienisz płytę i utwory. Jak masz to tylko utwory.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba widzisz jake to pożądane auto i to w moim kolorze.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja myślałem że to jest biuletyn starosty powiatu limanowskiego.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I niech ktoś powie że ludzie czepiają się KLI. Zderzak ma piękny, znaczek RS a pod maską pewnie TDI.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil piosenki o tobie śpiewają a nie potrafisz wpisać w wyszukiwarce nazwy użytkownika Cowboy. Jest na prawie każdym forum na A4 też. Na forum golfa jest moderatorem.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Drogo. Żeby był sens sprzedawać w takim stanie jak jest obecnie to musiał bym wziąć z 19-20 tys.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak przyjedziesz z dobrą monetą to sprzedam ci mojego bo już mnie nie cieszy i potrzebuje nowego obiektu do zmian.
-
[B6 AVF] Prośba o pomoc przy analizie błędów VagCom
I tak pewnie trzeba będzie zajrzeć do portfela, jak nie da się reanimować siłowników od klap.
-
[B6 AVF] Prośba o pomoc przy analizie błędów VagCom
W grupie ABS nie masz żadnego błędu. Błędy są od klap w układzie klimatyzacji. Trzeba wyjąć siłowniki i je wyczyścić, jak już wszystko będzie na wierzchu to sprawdzić czy nie przycinają się same klapy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak szczególnie że w 2002r za LW5Z trzeba było dopłacić 3500 tys zł pomnóż to przez 100 lub wiecej aut we flocie i będziesz wiedział dlaczego kupują auta w podstawowych kolorach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A kto normalny kupuje auto w takim kolorze, oglądałem dwa passki z takim lakierem i oba były po firmie. Dodatkowo silnik 1.9.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gość z pomorza, jest na forum jego A4 B7 powiedział bym że jedno z ładniejszych.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A Rdzewka nie widziałeś
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil cycku wejdź na to forum to zobaczysz że są tam też Audi.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja bardzo chętnie jak kupisz mi 3 z silnikiem 1.9 W jakim sensie. Link jest do ogłoszenia ze zderzakiem z S4 z kratkami za 400pln. ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- Praktyczny samochód, ale ten jest na 90% z firmy w Niemczech i będzie wytłuczony. Dodatkowo jest dosyć drogi. ---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- Teraz obejrzałem ten zderzak na kompie i fajnie gość go naprawiał.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może ktoś się skusi http://forum.vwzone.pl/viewtopic.php?t=87388