Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. Żona miała w swoim cabrio 2 niemiłe sytuacje i postanowiłem i jej zakupić rejestrator. Sam posiadam G1WH , do niej wybór padł na Podofo G30. Kamerka za około 80 zł ale nagrania znalezione w necie dają radę jak przyjdzie podziele się materiałem z niej
  2. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    http://przeladowany.pl/na-drogach/rutynowa-kontrola-pojazdu-ciezarowego-a-w-srodku-krowa-z-poderznietym-gardlem/
  3. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    OLX.pl tak jak pisałem , używka użyta 8 razy więc tak na prawdę nowy Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  4. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Standard jest fajny , ja trafiłem za 1450 zł zakupiony 12.12.2016r. użyty 8 razy .. leci do mnie teraz spooooro akcesoriów jak plecak hardshell, zapasowy pakiet baterii , jakieś uchwyty itp. Hobby mega wciągające ostatnio też coś mi się udało polatać po swoim osiedlu
  5. Niestety w tym momencie nie będę pozyskiwał jescze żadnych materiałów - w poniedziałek składam wniosek o pozwolenie na budowę i powoli ogarniam temat
  6. Kolego to z czego najlepiej robić konstrukcję dachu? Chodzi mi o sytuacje na ten sezon
  7. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Co Ty pier*olisz za przeproszeniem.. Czy on MUSI u niego pracować? Skoro czuje się dymany to niech zmieni firmę.... ale nie... po co ... lepiej zaje*ać troche z kociołka i wtedy hajs się zgadza....
  8. http://allegro.pl/internet-karte-starter-orange-free-10-gb-rok-lte-i6724561302.html bierz to, zamów na rodzinki adres i masz święty spokój
  9. Dlatego wolę aliexpress - goldway'a sklep, zapłacić parę dolców za gware która realizowana jest w Pl ... A telefon mieć za 60 % jego ceny allegro Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  10. Byłem ostatnio w wolnej chwili w euro RTV, na mnie Hitachi zrobił super wrażenie wykonaniem jak i obrazem, nie był przesadnie cukierkowy jak szajsung http://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/hitachi-55f501hg2w69.bhtml Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  11. Tylko to są gwarancję sklepowe a nie producenta Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  12. Dzięki decyzja zapadła - porotherm Pani architekt już tworzy nasze dzieło bo zmiany pewne zaszły ... Myślę że do miesiąca idziemy o pozwolenie na budowę . Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  13. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    A zagadał by z szeryfem i tankowal za cenę netto przynajmniej jak ja jeździłem to tak miałem dogadane... I człowiek czysty, zbiornik pełny... Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  14. Chłopaki a tak z ciekawości ... jest w jakiejś sieci oferta domowego internetu LTE typowo bez jakiegokolwiek limitu ? Będę budował dom na wsi i jestem ciekaw czy jest alternatywa do np. Neostrady..
  15. Złotym środkiem jest zakup na https://www.ibuygou.com Naprawy są organizowane w Wrocławiu przez naczelnego wodza Miui Polska -Acid'a A co do RN4... To dalej mediatek- procesor który prawdopodobnie nie dostanie wsparcia chociażby do andka 7.0 a mój stary Redmi note 3 pro na snapie już ma to zapowiedziane... Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  16. Dlaczego nie wolno ? Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  17. Bateria 2300mah kontra 4000mah w Xiaomi oraz 2gb ramu kontra 3gb przepaść..... Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro Zawartość dodana 4 minutes later Dodatkowo ekran Sony ma 720p a Xiaomi 1080p , zagęszczenie pixeli też na korzyść Xiaomi... Sony jest z tego co przeczytałem na mediateku... Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro
  18. Note 3 pro ma port kart micro SD jeśli nie używasz Dual Sim
  19. Note 4 sobie odpuść ze względu na Mediateka - bardziej prądożerny, bywają apki które go nie wspierają, brak aktuaizacji w dalszym czasie. Pomyśl o note 3 Pro na Snapie badz Mi5. Gwarancja ? Co się w telefonie psuje.. wyświetlacz który w większości i tak nie podejdzie pod gwarancje wtedy kupujesz za pare groszy i uzywasz dalej http://allegro.pl/wyswietlacz-lcd-dotyk-ekran-xiaomi-redmi-note-3-i6710712452.html ja nie mam zamiaru złodziejom płacić w Polsce... kupiłem na aliexpress za 804 zł telefon rok temu który teraz w PL kosztuje 1199 ... przez rok córka mi go zalała i głosnik przestał działać... 25 zł z wymianą:)
  20. GLOBAL jest w 100 %. Czyli pełne aktualizacje po WIFI bez kombinacji.
  21. Dzięki wujkowi który zna okolicznych dostawców na wylot liczymy, że zamkniemy się w około 350-380 tys zł.
  22. talib1990 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Nikt więcej nie lata :)?
  23. Chłopaki szybkie pytanie... miałem budować z kermazytu - kosztorys zweryfikował wszystko . Będe stawiał metodą tradycyjną Wujek który będzie stawiał dom dał mi dwa materiały do wy boru abym podjął decyzje z czego budować - jest to porotherm i beton komórkowy.. jakieś plusy minusy ? Z tego co czytałem Porotherm będzie lepszy ze względu na mniejszą wilgotność która może potem wychodzić z BK... Projekt dzisiaj zakupiony - http://www.galeriadomow.pl/projekty-domow/projekt-dom-przy-migdalowej-3.html Jedyna duża zmiana to garaż będzie na szerokośc domu na 2 samochody ... działka pod lasem już jest..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.