Treść opublikowana przez facien1
-
problem z utrzymaniem temperatury
Witam Panowie Mam to samo a4 b8 2.0 2012r CJCB. wymiana dużego i małego termostatu z aso nie pomogała a zaworu zwrotnego nie ma po lifcie. brak sił
-
[AWX] - zwiększone spalanie proszę o analizę logów
kolego znalazłeś powód zwiększonego spalanie auta?
-
[B6 AVF] Nagłe duże spalanie
Kolego jakie mam wykonać dodatkowe logi ?
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
witam, proszę o analizę logów dynamicznych, mam podobny problem z odpalaniem na zimnym a także dużo pali http://vaglog.pl/log-023_013_003_A41Z8m.html
-
[B6 AVF] Nagłe duże spalanie
witam, proszę o analizę logów dynamicznych, mam podobny z odpalaniem na zimnym a także dużo pali http://vaglog.pl/log-023_013_003_A41Z8m.html LOG-01-023-013-003.CSV
-
interpretacja logów
witam, proszę o analizę logów dynamicznych, mam podobny z odpalaniem na zimnym a także dużo pali http://vaglog.pl/log-023_013_003_aZ1Q5f.html LOG-01-023-013-003.csv
-
Ciezko pali pod dłuzszym postoju
witam, proszę o analizę logów dynamicznych, mam podobny problem jak chłopaki wyżej. http://vaglog.pl/log-023_013_003_aZ1Q5f.html LOG-01-023-013-003.csv
-
Ciezko pali pod dłuzszym postoju
kolego, rozwiązałeś swój problem z odpalaniem?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
yoyo