Treść opublikowana przez kami050
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
a gdzie sie to wpisuje?
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
A koledzy stacja obsługi pojazdów w której bede dokonywał wymiany rozrządu moze dokonać wpisu tej operacji do mojej ksiazki serwisowej? Gdzie jest miejsce na taki wpis?
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
ale ja chce sama dolewke czyli 1litr, czyli pasek ktory kupilem jest po prostu stary- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
a tego plynu g12 mozna kupic dolewke np po litrze ale juz rozcienczony- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
No dobrze a jezeli zamontuje go np w maju 2014r to moge na nim jeździć 5 lat? A ile plynu g12 wchodzi do a4 tdi?- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
golf z 2003 , czyli znaczy to ,ze kupilem juz przelezany pasek tak?- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
aha czyli wymienic na g12 a dostane go w normalnym sklepie z czesciami czy tylko w aso? i czy do vw golfa 1.9 tdi 90KM jest taki sam ten plyn? a pwoiedzcie mi jeszcze jak na pasku rozrzadu pisze install < 06. 2014 to co to znaczy i czy to znaczy ,ze pasek lezal juz jakis czas na magazynie? w jaki sposob sprawdzic kiedy zostal wyprodukowany i ile mozna lat na nim jezdzic?- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Aha to rozumiem , a tam jest pompa wody i jak sie ją ściągnie to schodzi płyn chłodniczy tak? I trzeba go wtedy wymienic na nowy czy wlewa sie stary?- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
a koledzy powiedzcie mi jeszcze tylko jedną rzecz ile wytrzymuje to sprzeglo alternatora i czy musze je wymieniac przy pierwszej wymianie rozrzadu bo patrzac na zestawy rozrzadu na aukcjach w nawet najdrozszych zestawach po 700-800zl nie oferuja tego sprzegla w zestawie a cos slyszalem ze takowe sie wymienia ale nie wiem w jakim celu- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
? Aha a jak wyłączyć to esp?- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Kopes od ktorego kupilem to auto powiedzial ze rozrząd sprawdzał i wyglądał jak nowy wiec sie nie przejmowałem ale cos mnie podkusilo zeby go sprawdzić ,mam juz ostatnie pytanie gdzie najlepiej wymienia ten roz. Czy u mechanika zwykłego za 150zl czy w stacji kontroli poj. Za 280zl albo w aso ale nie wiem ile tam to kosztuje i pewnie drogo a wy sie orientujecie ile w aso moze kosztować taka wymiana[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:37_________________________________________________Koles od ktorego kupilem to auto powiedzial ze rozrząd sprawdzał i wyglądał jak nowy wiec sie nie przejmowałem ale cos mnie podkusilo zeby go sprawdzić ,mam juz ostatnie pytanie gdzie najlepiej wymienia ten roz. Czy u mechanika zwykłego za 150zl czy w stacji kontroli poj. Za 280zl albo w aso ale nie wiem ile tam to kosztuje i pewnie drogo a wy sie orientujecie ile w aso moze kosztować taka wymiana- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
---- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
zdjec jeszcze nie robilem , jest zimno i autko brudne , ale pojade na myjnie ,zrobie fotki i wrzuce , a wymieniac rowniez sprzeglo alternatora i amortyzator/czujnik drgan skretu paska rozrzadu?- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
no nie wiem jak to sprawdzic , auto nie ma nawet ryski na lakierze a w srodku pachnie nowoscia i wszytsko wyglada jak nowe , kierownica ,galka nawet ryski nie maja , moze ze starosci ten pasek popekal , zawieszenie nie ma zadnych stukow i od nowosci nawet srubka w zadnym wahaczu nie byla ruszana , sparawdzalem w vw przebieg po numerze vin i sie zgadza , a sa inne mozliwosci sprawdzenia tego przebiegu?- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
w- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
e- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
a gdzie i na jakim urzadzeniu da sie sprawdzic ten przebieg ?, auto bylo sprowadzone- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
pozostaje mi chyba tylko jedno czyli oddac ten samochod- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
przebieg sprawdzilem ,po podpieciu do komputera w aso , zreszta auto w srodku jak i na zewnatrz wygladalo jak nowe, a koles na umowie dopisal ,ze w przypadku stwierdzenia wyzszego przebiego zobowiazuje sie do zwrotu calej kwoty za pojazd czyli wymienic musze: pasek rozrzadu pasek alternatota i klimy rolka glowna rolka druga napinacz hydrauliczny pompa wody ----------------- a to jest w moim przypadku tez potrzebne? sprzeglo alternatora tłumik drgań skrętnych paska rozrządu zimeringi na wale i walku- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
nie no ok , ale co dokladnie mam wymienic w tym rozrzadzie czyli jakie elementy- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
, w- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
jakies 7 km[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 13:36_________________________________________________dzwonilem wlansie do sklepu motoryzacyjnego i ceny czesci sa nastepujace: pasek rozrzadu contitech 193zl / gates 163zl napinacz hydrauliczny LUK/INA 253zl rolka 1 LUK/INA 179zl rolka 2 LUK/INA 99zl pompa wody DOLZ 154zl powiedzcie mi teraz co uwazacie o tych firmach oraz cenach , czy musze wymieniac wszystkie te elementy czy tylko pasek ,albo pasek i niektore z nich bo koszt tego wszystkiego jest naprawde wysoki jak dla mnie- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
w- [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
no chyba to zrobie ,ale kilka osob powiedzialo zeby wymienic sam pasek rozrzadu wiec tez sie nad tym zastanawiam , a jedna osoba zeby wymienic pasek alternatora i klimy ,czy to rzeczywiscie jest w moim przypadku potrzebne? aha i zeby wymienic rozrzad to trzeba caly zderzak sciagac tak? a tak woli zapytania jakich firm paski polecacie , ewentualnie rolki i pompe wody - [B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu